• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Češky unesené v Pákistánu se

    145 hlasy od 145 respondentů

      TAYLES
      TAYLES --- ---
      CORNELA: ne tak psalo se tady, že než by někdo udělal podfuk s antikoncepci, že by raději dítě adoptoval. a na to já jsem řekla, že pochybuju, že by se někdo, kdo lehce může mít dítě vlastní, uchýlil k adopci. ale třeba jo. pochody jsou různé
      TAYLES
      TAYLES --- ---
      myslím, že to musí být sezdaný pár + je kolem toho tolik dalších podmínek (hlavně musí být dobrý zdravotní stav, ekonomická situace a tak dále) - nejčastěji to prý padne na zdravotním stavu, což mě hodně zarazilo (o děti si žádají třeba lidi s těžkou rakovinou apod. - zvláštní) ..nicméně si nedokážu představit plodnou ženu, která dá jen tak přednost adopci před vlastním těhotenstvím
      TAYLES
      TAYLES --- ---
      SHEALA: no moc fér to není, je to lež o braní antikoncepce a pak je to zatajení docela důležité informace. nicméně takové případy jsou taky. i Hakl poznal syna až někdy po dvaceti letech, přijde mi to škoda. nebo jestli ty partnerky mají doma manžela nebo jiného partnera a nechtějí to komplikovat, nevím
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      CORIOLANUS: ädopce pro jednotlivce fungujou. Ale jinak mi tvůj postoj příjde fér.
      TAYLES
      TAYLES --- ---
      SOTD: já mám takový případ ve svém okolí. dokonce to byli manželé a měli asi 15 letého syna. žena přišla s tím, že chce ještě jedno, bylo to zamítnuto, a tak sama vysadila prášky a otěhotněla. nevím, jestli ten muž věděl nebo ne, že to udělala schválně, ale do porodu to, myslím, celkem vstřebal.
      já kdybych neměla partnera a byla bych zoufalá, stará a byla by to celosvětově má poslední naděje, tak bych se spíš s někým domluvila. otec se neuvede do rodného listu a tudíž po něm nemůžou být vymáhány alimenty. ale asi je to finančně i emočně dost náročné. leda se domluvit úplně bokem mimo ten rodný list. s někým úplně cizím bych dítě mít nechtěla a ani bych nechtěla, aby to nevěděl. to už je na mě moc.
      CORIOLANUS
      CORIOLANUS --- ---
      SOTD:
      - jo.. ale myslenka je to vylozene teoreticka, neb manzela mam a dite (bez podvodu) taky..
      - penize? za co? jako myslis na to pripadne dite? jo, bylo by to zcela vyloucene.. uznavam, ze je nefer nerict otci ditete, ze nekde na svete pobiha jeho genofond, ale dokazu si velmi hypoteticky predstavit, ze pokud bych silne touzila po diteti a nechtela, nebo z jakehokoliv duvodu nebyla schopna, si k nemu najit i otce, byla bych v pomateni hormonu schopna zalhat panovi, ktereho uz nikdy neuvidim, za ucelem vidiny oplodneni.. ale nepopiram, ze je to podvod a ze je to malo pravdepodobna situace.. a ze kdyby v cr fungovaly spermabanky nebo adopce i pro svobodne matky, tak bych rozhodne volila fer cestu ;)
      CORIOLANUS
      CORIOLANUS --- ---
      SOTD: otazka je "byla schopna".. staleho partnera bych nepodrazila.. pokud bych ale jako svobodna touzila po diteti, asi bych nemela problem rict jednonocovce, kterou uz nikdy neuvidim, ze beru prasky..
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      BEEBLEBROX: je pak holt x co si clovek koupil na steamu ve slevach a jeste se k nim nedostal..
      00KUBAT
      00KUBAT --- ---
      BEEBLEBROX: facebook
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---

      Vite co je to "remorker"?

      142 hlasy od 142 respondentů

        LODBROG
        LODBROG --- ---
        Tos mi teda pomohl..
        GREGI
        GREGI --- ---
        LODBROG: nn ale ten den byl velmi zvlastni a stalo se nekolik opravdu zvlastnich veci:)
        LODBROG
        LODBROG --- ---
        GREGI: A bude nějaká pointa o tom, proč zrovna tento den? Měls narozky?

        MUI: Na bábovku těsto jsem neochutnal, ale od cukroví přes buchty, perníky... ano, chutná mi syrové těsto, i když je blbě stravitelné.
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        MARTHA43: Jak kdy :-)
        KLX
        KLX --- ---
        SMOKY: já ujídam dodnes, když babička peče, ale finální výrobek si dam moc rád taky :)
        SMOKY
        SMOKY --- ---
        RAGNAROK:
        MUI:
        Jako malej sem vzdycky ujidal syrovy testo, finalni vyrobek sem nejedl.
        RAGNAROK
        RAGNAROK --- ---
        MUI:
        vic nez babovka :D
        KOVOVAMINCE
        KOVOVAMINCE --- ---
        ESTEN: Muž mi přinesl kytku, takže asi jo..ale těžko říct takhle z hlavy :D
        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---

        Mate radi svoji praci?

        143 hlasy od 143 respondentů

          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam