• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    vpravo od c nebo vlevo od a (ale to jen pokud se po zelenem da chodit)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADAMFC: U podelnyho stani je to trosku (malicko) jina situace, nez u nalajnovanyho pricnyho - vidim, kolik je chlivecku, a ze se vejdu do libovolneho (a je jedno do ktereho) vs. vidim nerozlisenou nudli, do ktere se nekam musim vejit (a dava smysl zacit od kraje).
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CHORCHE: tyhle lidi mam nejradši. Například u podélnýho stání, kdy se vejdou 4 auta a protože jeden člověk tam přijel jako první, nestoupne si na kraj, ale někam do půlky a zasere tim tak dvě místa najednou.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    a to sem si myslel, že podobným postižením - počítaním si, jestli je lepší obejít blok zprava nebo zleva - trpí jenom můj děda.
    KLX
    KLX --- ---
    SOTD: nejspíš mezi B a C
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    tahle otázka už padla, ale musim se zeptat znova.. Co bereš? chci to taky...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: jo, jenže když si to neuvědomuje, tak asi těžko bude vědět kam běžně parkuje a tudíž u ankety provede náhodnej výběr. Co tim chceš zjistit?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SOTD: huh asi by ses divil, kolik lidi o tomhle ani neuvazuje... to je jako premejslet o tom, z jakeho sloupce vytahnu vozik u supermarketu, ci do jake musle to pustim v hospode
    za me bych poprosil u techhle anket o moznost D - je mi to burt, jinak nemuzu hlasovat
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: tak už vim:)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: kde je vchod do coopu a odkud pojedu?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GREGI: koudy ma moc prace a nei neni online, takz Urcite ano :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Folii mám, nalepená kvalitně a spoko. Tudíž anketa už nic.
    GREGI
    GREGI --- ---

    Nezdá se vám poslední týden na netu nějak víc mrtvo než obvykle?

    102 hlasy od 102 respondentů

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      SKYRAY: ne, nevydrzim ji co chvili nesloupavat. A navic mi pripada zbytecna
      FOAMISS
      FOAMISS --- ---
      SKYRAY: Ja mám nějakou ultra thin a skoro o ni nevím. Uz me ušetřila dvou skrabancu :)
      PATISLAV
      PATISLAV --- ---
      SKYRAY: pokud se k mobilu chováš jako prase, je možný, že ti ani fólie nepomůže. Mně se za pár dnů odloupla a pak už nedržela dobře. Do dvou týdnů bylo po fólii.
      OSTROVAN
      OSTROVAN --- ---
      SKYRAY: na funkčnosti to neubere, ani na průhlednosti... a imho je furt lepší sem tam za pár měsíců vyměnit folii, než pak mít mobil s hnusnym škrábancem
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      já ji nikdy nepoužil a taky si nestěžuju..
      KVJETAAK
      KVJETAAK --- ---
      SKYRAY: u nas v praci dostavaj lidi folii na S4 povinne a nikdo si nestezuje
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      KVJETAAK: Tak to je zas z jinýho soudku :) Já potřebuju vědět, zda si ji koupit nebo se na to vykašlat. Recenze jsou totiž pade na pade. Někdo si to pochvaluje, někdo na to nadává. Odlupování ani tak nevadí, se to vymění, ale kdyby to mělo ubrat ve funkčnosti, tak to by mě sralo.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam