• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOC256: tak kdyby o tobě udělal někdo anketu přímo v anketárně, že tě má evidentně dost, nepřipadá ti logické, udělat to tak, aby tě viděl míň? mně je ukradená, jenom jsem jí pomohla
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    Pokud myslis Mar_tinu, tak mi neprislo, že to bylo vylozene pres caru. Ano nebylo to uplne koser, ale porad jsme v diskuzi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SKAFF:
    nepouzivam ani ignor. :)
    Jako obcas me nekdo serri(l), ale proste bylo to vzdy v rovine nejake diskuze, a i kdyz mi prisla jiz nekonstruktivni, tak jsem to nejak utal...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SKAFF: tak to si vazim toho, ze se vidime a muzu te ubezpecit, ze mas v ignorech vic lidi nez ja a tudiz neni pravda, ze me maji vsichni v ignoru :D

    virtualni realita umi byt neuveritelne zabavna.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZUULUU:
    ja te chapu, jen proste je pak z podivem, ze by se vsichni trefovali do uzke mnoziny? tedy proc se nekdo netrefuje do me?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    KOC256: kdyz neco nekam pisu, tak se casto na neco ptam / neco chci vedet. A na muj dotaz odpovi id X. Vsichni ostatni vidi, ze mi odpovedel, ale ja mam id X v ignoru, coz nikdo nevi, takze ja odpoved sice z pohledu ostatnich mam, ale nevidim a ve skutecnosti nemam - diskuse je pro me zabita. Proto u aktivnich lidi nepouzivam jen ignor.

    Kdyz mam id X v DI, tak muj dotaz nevidi, neodpovi, a diskusi nevidi, takze ja nemam problem, on nema problem, protoze diskuse pobiha s id A, B a C ktere v DI nemam. Jinak psychiku mam v pohode, a svet mam docela barevny
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOC256: tak když se mi omluví, můžu jí zas vyndat, dělám tady sice primárně ankety/kostky asi pro sebe, ale sekundárně je dělám pro vás
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    a proc ti to tak vadi? Tak kazdy jsme nejaky, taky mi prijdes specificka, ale "nech brouka zit" :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOC256: já sáhnu po di, když o mně někdo zahlásí, udělá anketu etc., protože ho štvu množstvím-nejspíš neumí použít ignore, tak ho použiju já
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja treba nechapu co by se muselo stat, aby mi to rozhodilo tak psychiku, abych mel potrebu sahnou po DI. Obcas se s nekym chytnu, ale neprijde mi, ze to je duvod strkat hlavu do pisku a delat ze svet je jen jednobarevny.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LODBROG: Ty mlč :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NELLAS: Jo :)
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    KOUDY: ted 135 a stale rosteme! Obcas si nekoho po nejake delsi dobe (roky) vyndam, ve 100% pripadu zjistim, ze je to furt stejny/stejna kokot/ka, tak ho tam zas vlozim.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Mas ikonku..mas prispevky v klubech.mas feedbacky na inzeraty..Pro me jsou podezrely spis treba podobny IDcka - https://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=book;id=OTTOVONOTTO
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOUDY: Já taky nemám žádné přátele. Jsem tedy falešné ID? :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja pocitam lidi i jejich fakeid..aka kdyz je id X a to id posle pozvanku id Y..ktere nema zadne pratele ani bookmarky, ale presto se kazdy den prihlasuje na nyx.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: na vysledcich hlasovani je prdel pozorovat vyprazdeny seznamy :D

    jako ja bych nekdy chtel videt visualizaci mistnich socialnich skupin.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tady kliknou na link "oboustranný ignore" - já teda vyloženě fejková ID stvořená na pruzení nepočítal.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: me by zajimalo, jak se pocita multiid, protoze v tomhle ohledu bych ten pocet srazila celkem tak o polovinu, ze ano ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---

    Kolik lidi mate v DI?

    82 hlasy od 82 respondentů

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam