• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NELLAS: Jaká je další možnost kromě vyhýbat se nákaze, nebo nevyhýbat se nákaze?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HOWKING: Zase máš tu anketu blbě postavenou a nepokrýváš všechny možnosti.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HOWKING: slyšela jsem, že děti virus nepostihuje právě proto, že je už u nich plno a další vir se nevejde, chybí mi odpověď, že nejlepší je jít ven a žrát hlínu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PYROMANEK: Nejezdím na letní dovolenou :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    chránit se v létě před koronavirem, nebo nákazu vyhledávat?

    21 hlasy od 21 respondentů

      NAVARA
      NAVARA --- ---
      PYROMANEK: nemám aktuálně grupu na cestování a samotnému se mi nechce :)
      PATISLAV
      PATISLAV --- ---
      PYROMANEK: nechce se mi řešit byrokratický opruzy, přizpůsobovat se situaci jinde, hrát si na jasnovidce a kupovat letenky déle než měsíc dopředu atd. Zjednodušeně: nekomfortnost
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      PYROMANEK: nechce se mi
      PYROMANEK
      PYROMANEK --- ---

      Na dovolenou do zahranici nejedu, protoze

      81 hlasy od 81 respondentů

        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        POZITRON: Co je to dovolená? Není zakázaná?
        POZITRON
        POZITRON --- ---

        Chystate se toto leto na dovolenou do zahranici?

        97 hlasy od 97 respondentů

          POZITRON
          POZITRON --- ---

          Dotkla se vas koronakrize financne, co se tyce vaseho prijmu?

          97 hlasy od 97 respondentů

            MINERWA
            MINERWA --- ---
            SKAFF: ty seš ale borec, fakt! ;)
            SKAFF
            SKAFF --- ---
            KOC256: napriklad mi tu skacou posty od minerwy a zullu a vim, ze me to vubec nezajima co pisou. Ted nevim jesli je mam v DI nebo v I ale usetril jsem spoustu casu, pro me problem vyresen :]
            MINERWA
            MINERWA --- ---
            KOC256: třebasi příště rozmyslí dělat anketu o někom, kdo se snaží bavit nyx :P
            KOC256
            KOC256 --- ---
            MINERWA:
            chapu jak to myslis, kazdopadne me by se to tak nedotklo. Jak jsem psal... Prijde mi tve vystupovani specificke, a ten prah cislivosti mam jinde. Takze obecne asi vrazedna kombinace...

            SKAFF:
            A myslis ze nemuze byt problem u tebe? Ja te neznam, takze nehodnotim. Jen proste chapu/odhaduji, ze obecne se to nedeje...


            ZUULUU:
            toto mi dava smysl... z tveho pohledu...
            VYHULENY_UFO
            VYHULENY_UFO --- ---
            SKAFF: doufam, ze si platis premiovku a mas tudiz double ignor. az se tak rozhodnes, dej si me prosim do double ignoru.
            vetsina lidi, ktery mam v ignoru, jsou podle me hrozny socky, protoze si neplatej premiovku a jediny na co se zmuzou je, ze kricej, ze maj ode mne klid, protoze si me dali do toho primitivniho ignoru. ale ja je furt vidim.. takze konci v DI.
            SKAFF
            SKAFF --- ---
            KOC256: u me to neni o tom vyhrat s nekym internet fight, to je mi jedno, ale jak rikas o ztrate casu, konstruktivni diskuse. Pokud nekdo jen trolli nebo jeho posty maji pro me hodnotu 0, tak je tam hodim, nebo je to agresivni psychopat, kteryho vubec neznam a co za mnou chodi po vsech diskusich mi oznamovat, ze jsem kokot :] Driv mi to asi prislo zabavny, ted uz ne

            VYHULENY_UFO: ted jsi zrovna out, ale brzy me zas zacnes srat a pujdes tam zas neboj :]
            MINERWA
            MINERWA --- ---
            KOC256: tak kdyby o tobě udělal někdo anketu přímo v anketárně, že tě má evidentně dost, nepřipadá ti logické, udělat to tak, aby tě viděl míň? mně je ukradená, jenom jsem jí pomohla
            KOC256
            KOC256 --- ---
            MINERWA:
            Pokud myslis Mar_tinu, tak mi neprislo, že to bylo vylozene pres caru. Ano nebylo to uplne koser, ale porad jsme v diskuzi :)
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam