• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SANJOOVořech aneb máme doma křížence
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    kříženec ridgebacka a labradora
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    náš rasík:


    jeho oblíbená poloha:)


    a oblíbená poloha naší kočky:))

    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    "já ti řikam, nevopruzuj"
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    lola modelka na srazu pejsků z dogpointu
    TROX23
    TROX23 --- ---
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    Jo jo Tonda je taky hubeňour k pohledání ;)

    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    BULKA1: hele, arnošt je taky hubenej jak lunt..a kolikrát na mě řvali lidi, že ho týrám hladem.. ale on je prostě štíhlý elegán, nejde mu nabrat.. což je i u nás vzhledem ke kyčlím jenom dobře:)
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    BASTOCH: jj to je fakt:DD Dixi se hyperaktivita popřít nedá:))
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    BULKA1: kdyby každej pes lítal jak dixi, tak jsou všichni vyhublí jak vyžle :)
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    PIKKMA: Dělá to PRO PAC: http://www.salac.cz/krmivo-pro-psy/produkt-propac-adult-chunk.html ale ten jsem nezkoušela--- naposledy jsme měly (asi půl roku) SPORTMIX: http://www.salac.cz/krmivo-pro-psy/produkt-sportmix-premium-high-energy-chunk.html ale taky to nepomáhalo.- ona to vždy vyběhá:) .. myslím, že to ale dělá víc značek s tím, že už to jde ale s cenou pak nahoru... AKTUÁLNĚ mám Brit a ten jí chutná a to je hlavní:)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    BULKA1: jaka znacka vyrabi granule s vyssim obsahem tuku... Joey taky furt hodne zere, kvalitni krmiva, ale zebra mu sou videt porad vsechny a vypada jak podviziva :D
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    můj útulkovej parťák .. dočasně u táty na baráku, ale už brzo budem zas spolu :)
    z větší části velkej knírač, ale čistej nebude ... už se na něj taaak těším :)

    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    MAGULEE: no já už kolikrát těm zvědavým lidem lžu, že je mixlá s chrtem aby mi dali pokoj:DDDD

    Ona je ještě šílený somrák, tže tu teorii, že jí nekrmím jen podporuje..:DD ale můžu Vás všechny ujistit, že žereme správně a hodně a dokonce i granule s vyšším obsahem tuku:) ale je to všechno marný ... nic nepomáhá aby přibrala.... no co.. je to hubená modelka:)
    AZUZ
    AZUZ --- ---
    BULKA1: Moje dlouhodobá favoritka :)
    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    BULKA1: nas Max taky porad ne a ne nabrat, kolikrat nam i rikaji, ze ho nekrmime ale my ho krmime a poradne ! :) takze vysvetleni je ze je spravne namixovany jo ? :)
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    Ještě jedna zajímavost o Dix.. tím, že je Mixlá z tolika ras a je hubená (vypadá pořád podviživeně a hladově, navíc má nedorostlé poslední žebro, tže jí stále kouká ven) tak ještě k tomu neháráme.. bylo mi řečeno, že je to právě tím jak je namixovaná:DD

    pro mě sice výhoda, ale smutnim, že nemůžeme mít malý Dixátka:/
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    já si dovolím ještě 2 modelkovské fotky Dixinky:)

    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    PETRA_CHATEAU: :) myslím, že po Praze jich min. tak 8 ještě běhá.. přímo ID MONCHO má pravděpodobně Dixinky sestru:)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    BULKA1: dneska sem viděla fenku, která vypadala jako tvoje dixie, jen byla trošku svalnatější, ale jinak úplně její ségra, stejná "rasa"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam