• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DESTINYXCoaching, koučink
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    zvažuju nějaký výcvik - hlavně karierní koučink, klidně i life, nemáte nějaký tipy, kde je to kvalitní? za rozumnou cenu (hradím si to sama, zaměstnavatel mi to na to z mojí pozice zatím nepřispěje
    HELA
    HELA --- ---
    Přeposílám nabídku koučování od mojí sestry, která studuje kurz. Kdyby to někoho zaujalo, ozývejte se prosím na uvedený kontakt, ne mně.

    Ahoj:),
    jsem studentka akreditovaného koučovacího výcviku.
    Nabízím možnost nechat se koučovat za použití gestalt přístupu.
    Jedná se o 3 - 5 individuálních setkání, záleží na tématu.
    Nejedná se o poradenství! Podstata koučování je dovést koučovaného k jeho vlastnímu řešení, založeném na uvědomění a prožitku, pomocí otázek a třeba i experimentů. Využívá se v pracovním i osobním životě.
    Cena je zdarma, výměnou za pořízení záznamu pro svého učitele. Na vše se vztahuje pravidlo důvěrnosti. Záznam bude po konzultaci se supervizorem smazán. Nabídka platí od 25.února. Počet lidí omezen. Lokalita pravděpodobně Hlubočepy.
    Kontakt: lucccka.d@seznam.cz, telefon 728857334 v odpoledních hodinách nebo sms.
    Budu se těšit
    Lucia Dvořáková
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DESTINYX: kdybych chtel mentorovat, tak nabizim mentorovani, neasi. ;0)
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Nepleť si koučink s mentoringem ;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nabizim emajlovy koucink baleni dzojntu.
    platba predem v bitcoinech.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    SDÍLENÍ/PRONÁJEM KOUČOVNY
    Nabízíme sdílení kanceláře ve zrekonstruovaném historickém domě na Vinohradech.
    Ideální pro kouče, psychology, terapeuty a příbuzné profese.
    Dispozice: 17m2, WIFI, plně vybavená kuchyňka, čekárna. Možnost využití zasedací místnosti.
    Parkování přímo před domem. Metro a tramvaj 5 minut chůze. Naproti park.
    Cena: dle počtu hodin/dní v měsíci
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    Třeba Fritz Perls - Čtyři přednášky (někde ke stažení na netu, samostatně to nevyšlo).

    Dále třeba http://www.amazon.com/...p-atf_title_1_1?ie=UTF8&qid=1390843129&sr=8-1&keywords=enlightening+gestalt

    Nebo http://www.kosmas.cz/knihy/123987/tvurci-proces-v-gestalt-terapii/
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    DESTINYX: a z toho gestaltu napr. co? - pro rozsireni obzoru :-)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    DESTINYX: super, dík. já to kdysi na linkedinu viděla, ale už se mi nepovedlo dopátrat kde :-)
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    CONTINUITY: Tak co, vyzkouseno? :-)
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    BOSSORKA: Me osobne spis nez koucovaci knihy obohacuji primo gestaltove knihy, coz je terapeuticky smer ze ktereho vychazim.
    Na linkedinu koucovny kdysi utvorili seznam literatury, viz https://docs.google.com/document/d/18TnjqbDjsDvYBaRCqmB_CCPYi__cIzjU-aFuv9FAeDQ/mobilebasic?pli=1
    treba si neco vyberes ;-)
    BOXY
    BOXY --- ---
    BOSSORKA: Asi bude notoricky známé, ale pro mě určitě Petr Parma - Umění koučovat - http://www.databazeknih.cz/knihy/umeni-koucovat-152445.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    Máte doporučení na nějaké knihy, které vás při vaší koučovací praxi obohatily, nebo ke kterým se vracíte pro inspiraci?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Ahoj, nabízím pronájem kanceláře vhodné (i pro začínající) psychology, terapeuty, kouče atp. Velmi příjemné a motivující prostředí.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: PRONÁJEM KANCELÁŘE - nízká cena / Praha 2 ]
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Koucujete nekdo jako dobrovolnik ve Fondu DUO, pripadne jinych obdobnych projektech?
    CARIBOO
    CARIBOO --- ---
    VALOR: Znám lidi, jak z Koučink Akademie, tak absolventy. Jednoduše řečeno, myslím, že jsou na trhu lepší, ale jak už bylo napsáno, tak je to hodně o osobní chemii. Ve mě to prostě nevyvolává důvěru a to ani jejich absolventi a ani jejich lektoři.
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    CONTINUITY: Jasně, formální vzdělání není záruka kvality. Ale pokud je někdo dobrý, člověk na něj najde pozitivní reference. Znám spoustu lidí, kteří nevystudovali psychologii, ale prošli výcvikem, práci s lidmi mají v krvi a jsou dobří.

    Má teorie: paní jako alternativně laděná šamanka žije z prány a to málo co vydělá rozdá na dobročinné účely :-) Rychlým propočtem člověk zjistí, že za tu cenu si na sebe nemůže vydělat.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    DESTINYX: Tak s tím souhlasím, že ta cena je podezřele nízká :))
    A ok, nejsem odborník na seznamy výcviků, máš pravdu, že by to mohlo být přesnější a podrobnější.

    Ale teda, na základě zkušenosti, vím, že člověk může být dobrý terapeut, i když na to nemá "oficiální" vzdělání, a za sebou ne každým uznávané kurzy (nebo ještě nestandardnější kvalifikaci a zkušenosti)....a naopak, může být psycholog s několika tituly před a za jménem a terapeut naprt ;)
    Samozřejmě, byl to jen dojem, a můžu se totálně mýlit....v kterémžto případě vyhodím 1200, protože víc než 1x nepřijdu.
    Proč jít s takovou nabídkou na Slevomat, je mi skutečně záhadou a je to částí mé kuriozity ;)
    MYSH_B
    MYSH_B --- ---
    MYSH_B: Chtěla jsem se opravit, protože po odeslání odpovědi jsem si uvědomila, že jsme pochybovali i o jejích terapeutické kvalifikaci, ale už to rozvedl DESTINYX, tak se k tomu nebudu vracet. V každém případě se těším na osobní reference :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam