• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALEONTOLOGbreatharian cult
    „Žiji tím, že jsem jedno se vším, co existuje. A z toho důvodu se můžeme nasytit vším, co existuje.“


    Shlédla jsem nedávnou přednášku Henriho monforta, který údajně nekonzumuje fyzickou stravu již devět let (živí se pránou). Jedná se o zcela odlišný způsob žití. Mě na tom fascinuje především to, že to ve mně evokuje zcela nový pohled na člověka a jeho inteligenci.
    Samozřejmě co člověk to jiný názor. Omezte prosím nadávky, urážky, ironii či sarkasmus.

    [ Pránická výživa - sdílení, zkušenosti, postřehy ]
    vstup žádajte u KUBIS_IN nebo SVA, klub je určen pro sdílení osobních zkušeností, neosobní zkušenosti můžete filtrovat v tomhle klubu:)

    ::: přidávejte odkazy nebo ankety na nástěnku, práva mají všici :::


    Pranicka strava
    odpovědi Jasmuheen z programu Pránická výživa
    Breatharian.cz
    Přednáška Henriho Monforta
    NA POČÁTKU BYLO SVĚTLO - dokument o žití bez jídla! (CZ sub)
    Breatharián(i) v akci, fórum na vitarián.cz
    Jericho Genesis Sunfire
    Wiley Brooks, zakladatel breatarianismu
    Současně žijící breathariáni
    http://www.breatharian.eu/breath/
    Life from Light (online book)
    létající pilot
    pustovací kalendář
    Zinaida Baranová - omlazení prostřednictvím breathariánství
    zinanda zive
    první setkání lidi, kteří se zajímají o pránu v Čechách
    Breatharian couple, parents of a breatharian child - Akahi & Camila

    Jak dlouho jste drzeli pust o caji a vode?

    77 hlasy od 77 respondentů

      Věřím / Nevěřím

      16 hlasy od 16 respondentů

        rozbalit záhlaví
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        TILOPA: koukal jsem na ty osoby, no zaujalo me, jak si rozlisujou "breatharian level". akorat jsem nenasel, z ceho to primo vychazi.
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        VXP: Tady je asi poslední povídání od něj, co jsem našel, ale asi tam nemluví o sobě jako o podvodníkovi :) https://www.youtube.com/watch?v=32JPdTwm7ZU
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        ROMI
        ROMI --- ---
        VXP: Jako ja neverim nikomu no 🙂
        VXP
        VXP --- ---
        ROMI: tak jsem to zkoušel hledat a nic... já to jenom někde od někoho slyšel... a evidentně to nebyla pravda :)

        Co jsem o něm našel bylo převážně z té doby kdy tu byl na návštěvě... a jeho stránky jsou už 5 let neaktualizované. A nikde jinde o něm v podstatě zmínky žádné nejsou.

        Jinak jsem našel jedno video "k tématu" :D

        Jiří Brdečka / Jiří Běhounek - Třináctá komnata prince Měděnce (1980)
        https://www.youtube.com/watch?v=9DefyfromV4
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        no tak zrovna to žvýkání a vyplivnutí jídla by mohlo dávat smysl alespoň tak, že něco přecejen člověk přijme a zároveň dodrží nějaký restrikce, takže by to mohl být teorticky win-win.
        ROMI
        ROMI --- ---
        VXP: co se na nej proflaklo, to mi uteklo? :)
        VXP
        VXP --- ---
        TILOPA: Tak prostě lidské trávení funguje...

        A ještě jsem neviděl nikoho "na práně" ze kterého se dříve či později nevyklubal podvodník...

        Jak tu měl třeba Dušek tenkrát toho Francouze...
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        TILOPA: me to staci z videa :-)
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        PALEONTOLOG: To je otázka, co je pro tebe zajímavé. Vzpomínám si na tyhle jména a lidi, co se objevili na YT v době, kdy mě to více zajímalo a jsou to našinci, takže by neměl být problém se s nimi osobně setkat, pokud by v někom vznikla touha po nějaké konfrontaci. Lenka Clara, Peter Starec, Monika Kunovská, Eva Hajduková, Petr Tichý.
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        nekdo neumi mlcet ani pul hodiny, natoz aby drzel pust :-)
        VYHULENY_UFO
        VYHULENY_UFO --- ---
        kdo nevydrzi nejist a nepit celej rok, tak je slaboch.
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        TILOPA: nahod nejaky videa, pokud mas pocit, ze jsou obsahem zajimavy. me to tema zajima a zas nemam dost motivace probirat se temi videi sam.
        ROMI
        ROMI --- ---
        TILOPA: Nobtak tihle na prane nejsou no 🙂
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        VXP: Neřekl bych, je tě to vrátí zpět na začátek, máš takovou zkušenost?
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        Nechci se o tom nějak hádat, ale jak to potom mají ti pránici a je jich na youtubu celkem dost, co jsou na práně a přitom si sem tam něco dají k jídlu?
        OGMIOS
        OGMIOS --- ---
        tak pokud dneska mame prerusovany pust, tak proc by nemohla byt prerusovana pranicka strava? Proste ses pranista, ale normalne jis :D
        MORPHLER
        MORPHLER --- ---
        Enzymy ve slinách jsou už první fáze trávení, tvrdit že tím že něco ochutnám a pak vyplivnu nepříjmám živiny z té potraviny je dost .... prinejmenším zastření faktu a manipulace vyznění. To pak fakt není ta prána o které tvrdí že se jí živí.
        VXP
        VXP --- ---
        TILOPA: Pokud máš delší půst a tím pádem zastavené trávení, tak ho tímhle spolehlivě nastartuješ a jsi zpátky na prvním dni...
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        ROMI: Může být, no. Mě to zní v pohodě, protože při půstu člověk dochází poznání, že jídlo a hlad je vlastně vždy jen o potřebě zažívat chuť
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam