• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALESalé
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    Support Milada!
    SALE
    SALE --- ---
    Po pikniku na Miladě se podařilo skupince squatterů_ek obsadit budovu. Přijďte jim vyjádřit podporu!!!
    SALE
    SALE --- ---
    NEKROMANT: promin, nejsme na nyxu porad, tak nejde odpovidat hned.
    p.s. neni tripod jako tripod :)
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Do kolika si tam zítra budete hrát s koly? Něco bych potřeboval (děravá duše a chybí mi pumpička na ventilek "je tam ten nový a mám pumpičku jen na starý :D"..) ale cestou k vám bych se ještě možný nechal párkrát vyfotit či zamával foťákem na Karlově mostě: [ Den tripodů / ostatniother / 28.6.2012 / CR - Praha - Křížovnické nám., Praha 1 ]
    Stihnu most, nestihnu most? ..:)
    KOVOUN
    KOVOUN --- ---
    ¡Viva la anarquia! Himno anarquista - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=-f978x-kYac&feature=fvwrel
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    lidé zlatí, mám pár proseb na věci, které by se mi hodily, kdyby jste měli, viděli někde válet nebo měli možnost sehnat, budu ráda, když mi je schováte třeba právě na salé:)

    obaly od pringles
    písek z pláže
    barevná PETlahve
    SALE
    SALE --- ---
    Dneska bude otevřeno od 17.30, večeře bude snad na sedmou
    SALE
    SALE --- ---
    Z duvodu nemoci musime tofuzel odpiskat dnesni akci v Salé "Up the Vegan Bike Punks" Akce probehne v cervenci. vsem se omlouvame. Kdyztak dejte vedet vasim znamym, o kterych vite ze se tam chystali/y. diky
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    Neutrální půda v rámci anarchie | č. 13 | 2012 | archiv - A2 – zvíře nikdy nespí
    http://www.advojka.cz/archiv/2012/13/neutralni-puda-v-ramci-anarchie
    SALE
    SALE --- ---
    Kdo bych chtěl ochutnat máme posledních pár lahví světlýho ležáku Salé...nefiltrovanej, nepasterizovanej, diy pro Salé uvařenej...ale mizi rychle :)
    SALE
    SALE --- ---
    zítřejší večeře (14.6.) v rámci úvodu do sběru bylin bude benefiční na kolektiv DVP http://dvp.s.cz/
    SALE
    SALE --- ---
    Narychlo domluvena akce:
    11. cervna je den solidarity s dvema anarchistickymi vezni ve Spojenych statech. Marie Mason a Eric McDavid se stali tercem tzv. Zeleneho strachu ("green scare"), akce proti eko aktivistům a aktivistkám a anarchistům a anarchistkám, a oba byli odsouzeni na 20 let. Stavte se dnes, v 18h, jeste nez zacne promitani filmu If the trees a muzeme obema napsat spolecne par dopisu.
    SALE
    SALE --- ---
    NEKROMANT: neco urcite bude :) ale ne moc, kvuli desti ti co dorazili dlouho nepobyli a hodne lidi nedorazilo vubec...kazdopadne i tak to bylo moc prijemny a dalsi se chysta na 1. cervence. A kdyz budete mit stesti a prijdete tak mozna potkate mestskeho straznika c. 2442, na bezpenezni zonu dorazil, zdrzel se cely den, poradatele ani sefa nenasel a ucenlivej taky nebyl -dready po vzoru workshopu nedopleta, ale s prupovidkama o cikanskejch spinach a podobne by je rad strihal :)...
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Je někde nějaký report o bezpeněžní zóně?
    Já nakonec kvůli dešti a dalším okolnostem nedorazil...
    TECZKA
    TECZKA --- ---


    workshop?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam