• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALESalé
    BARUSHA
    BARUSHA --- ---
    MIRAMIRA2
    MIRAMIRA2 --- ---
    Vřele doporučuju ke shlédnutí film
    [ Promítání v Utopii aneb Monkey Kru uvádí.... ]
    věnovaný Luise Michel - Utopie, 31.10.
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Co budou v patek delat moji kamosi? radA bych se pridala,,,.,,
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    TIP: posta
    HYPERKOLOUSEK
    HYPERKOLOUSEK --- ---
    TIP: sakra, to vypadá že jsem zase přišel pozdě...
    SALE
    SALE --- ---
    22. října, 19:00: Den pro ABC: Psaní dopisů rusky mluvícím vězňům
    (leták je hnusnej, ale stejně doražte)

    Po delší odmlce je čas na další večer na podporu uvězněných kamarádů a kamarádek. Tentokrát budeme psát dopisy, které poputují do rusky mluvících zemí. V minulých seancích bylo na tyto politické vězně trochu zapomínáno a přitom jsou země jako je Rusko, či Bělorusko obzvláště tvrdé, co se týče represí proti tamnějším aktivistkám a aktivistům a nemálo z nich se ocitlo ve vězení. Vzhledem k tomu, že některé dopisy psané jinak než azbukou nebývají vězňům doručeny, rozhodli jsme se požádat pár lidí, kteří nám pomohou dopisy přeložit.

    ..a k tomu benefiční večeře pro Anarchistický černý kříž

    SHM8
    SHM8 --- ---
    TIP:
    SHAMOT: to jsem rád, poděkujte mým (ex)přítelkyním, kterým jsem vždycky připadal menší než ve skutečnosti jsem
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    ja taky!
    TIP
    TIP --- ---
    trenky od shm8da fakt luxusní můžu potvrdit!
    SHM8
    SHM8 --- ---
    HYPERKOLOUSEK: mám tam nějaký mikiny, ale i exkluzivní nenošený trenýrky ..všechno v luxusním punkdesignu .)) ..tim nemyslim, že je to řidší než cedník .)
    HYPERKOLOUSEK
    HYPERKOLOUSEK --- ---
    SM3:
    SHM8: jasně že jo, přichází zima takže si to kdyžtak veme fnb kdyby nebylo místo..;-)
    SHM8
    SHM8 --- ---
    mám taky velkej pytel s hadrama do freeshopu - je zájem, či místo?
    SM3
    SM3 --- ---
    Mam tu bednu s oblečením - kalhoty, trika a nějaký mikiny - vše je ještě nositelné a vyprané.
    Byl by o to zájem? V průběhu příštího týdne bych se za váma s tím snad dostal...
    Případně to předam fnb.
    VLASOCKA
    VLASOCKA --- ---
    SALE
    SALE --- ---
    Ještě ke Gyros party v neděli..

    Jak bylo psáno, jedná se o benefit na anarchistickou knihovnu. Svojí pitu či talíř s gyrosem si můžeš nacpat a doplňovat zeleninou a sosíčkama způsobem "samoobsluha" a dát nám kolik uznáš za vhodné. Všechny peníze budou použity na nákup knížek do knihovny.

    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    jako ono takovej barak neni sranda......
    je to bydleni a nebydleni, v obdobich kdy hnuti chce mit kavarnu i s promitaci mistnosti se bude barak na 100% pouzivat k temdle ucelum, treba pravidelne platit vsechny sluzby elektriku a plyn , kdyz prave hnuti bude v upadku tak tam bude otevrene neco obcas a kdo bude hlidat ty ucty etc, na konci to stejne skonci jako polosoukromnej projekt.A nebo tam budeme cekat na ty davy aktivistu a oni nikde, a nebo naopak nas mile prekvapeji.....jedine jak to udelat dat to parte splehlivych starych aktivistu kterych uz proveril cas aby to nedopadlo jako za musila....
    No hold dali ste si dobre a zajimave predsevzeti s tim barakem ale preji vam to aspon budete mit peknou skusenost......
    SHM8
    SHM8 --- ---
    DRUDRIGER2: anebo začne prodávat zbraně, drogy, holky a kluky .)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    prave proto to chce aby neco podobneho nedopadlo spatne. pueblo byl silenej projekt abylo do toho zapojeno hodne lidi, kolktivu a sezbiralo se dost penez. jenze na koupi domu to chce trochu jinej balik a sem trochu skepticky kdyz vidim v jakem stavu je hnuti ze se nam podari vyzbirat napriklad dva mega..... jasny ze by to nebylo od veci mit takovej dum, ale kdyz s ekouknu na stav toho hnuti tak tomu moc sance nedavam, chce to mit vyresenou dobre celou radu veci, od toho co se stane kdyz se o barak nebude nikdo chtit starat atd......
    kazdopadne bych zastaval nazor aby to byla samostana vec a nemnelo to z csaf ci necim podobnim zdne prijme vztahy....
    predpokladam ze se na to bude zbirat tak 15 let....
    a nebo nekdo z nas vyhraje ve sportce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam