• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Dneska jsem to jeste nezapnul, ale posledni dva dny to byla vazne prehlidka kretenu. Bud bitva rozhodnuta behem prvnich peti minut a nebo nadherny throw naseho tymu v zaveru.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    pánové děje se to ještě někomu ?
    já jsem za víkend vyhrál z dvaceti her cca dvě nebo tři . neskutečný ....fakt zábava
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: no, nejsou... Nebo ty tam nekde nejake lode za freexp jeste vidis? Ale muzes fxp porad pouzit na spoustu jinych veci, treba k rychlejsimu dojeti resetovane lajny a pak si koupit nejakou lod za vyzkumne body...
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ELDOUGO: Agir je dobrej, s tím jsi neprohloupil.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ELDOUGO: tak nakonec vyhrál Agir a Druid :) , na toho von špeka si dojedu jednu lajnu a koupím ho taky .
    btw to Somme je docela zajímavý když s tim nehraješ jak kokot
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: jak sou lode za fxp minulost? Proc je teda setrim sakra? :D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    máte někdo Sigfried i Agir ? nemůžu se rozhodnout.
    v neprospěch Siegfrida je tak trošku i ten novej holanďan kterej mě zajímá ...tak nevím .
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    00KUBAT: Ještě bych dodal, že některé kamufláže se dají v inventáři prodat, takže přinesou nějaké chechtáčky navíc.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    00KUBAT:
    - k nicemu, jen kosmetika
    - davaji bonusy k ruznym aspektum: delsi trvani healu, kratsi doba horeni, vice dmg, vyssi rychlost, zadne detonae, etc...
    - skoleni kapitanu (osobne povazuji 10b kapitana jako naprosty zaklad, nekdy i 14b), nakup modulu (nechces jit do bitvy s lodi v zakladu). Jinak nic, lode za free XP uz jsou minulost.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    prosím dotazy:
    - k čemu jsou kamufláže?
    - k čemu jsou vlajky?
    - dá se něco pořídit za volné exp (mimo standardní použití...)?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    odměny hrozně zkrouhli, taky jsem si všiml
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ELDOUGO: taky ho nemám rád a už se těším až ho dojedu a prodám.

    jo jinak pro pobavení: Na Jägera jsem se vykašlal a za rakousko-uherské žetony jsem si koupil 5x super kontejner.
    Obsah byl:
    7500 uhlí
    15x vzácný modrý bonus 160% kredity za bitvu
    30x speciální zelený bonus 600% volných zkušeností za bitvu
    50x vlajka Juliet Charlie proti výbuchu muniční komory

    to je fakt výsměch :D
    CABA
    CABA --- ---
    Katsonis, to je strašná lod. Obří, pomalá, neobratná , torpéda sice rychlá ale na jinak na prd. a ani není nijak dělostřelecký. Už se těším až ho budu mít za sebou.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    jedete tu druhou lajnu evropských dd ?
    nějak si zatím nerozumím s tím katsonisem. split ok, na ten gdansk se vyloženě těšim ale s timhle kamarád zatím nejsem . jakej na tom vozíte setup ?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    XD
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: Kolik jsi dostal minusu za vytahnuti ponorky? Mne tohle sere, ze dostanu minus, jen vytahnu ponorku, uz jen za to...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: Prej v japonštině... Stačí ten název říkat rychleji za sebou a hned je jasný, kde to vzniklo...

    Svátek moře (20. červenec)
    https://www.youtube.com/watch?v=Y_-caJlCfMs
    CABA
    CABA --- ---
    RIVEEK: A patříš?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    já pořád používám Československý insignie. Ale občas si říkám, jestli si pak lidi nemůžou myslet, že patřím k těm trotlům, co si tisknou vlastní československý občanky...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam