• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASTROLMozkové errory renewed
    Náhradní diskuze za pověstný a bez varování zrušený klub "Mozkové errory". Pro všechny, kteří si potřebují ulevit a sdílet své či cizí errory v chování/jednání: sůl v kafi, elektrická konev na sporáku, zapomenuté děti v lese, venčení vodítka bez psa apod.
    rozbalit záhlaví
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Hodnou chvíli mi trvalo, než jsem se vymotala ze zajetí slov "demigod" a "demagog" a došlo mi, co ten příspěvek vlastně znamená.

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Čínské relaxační koule!

    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Včera na večírku tvrdil můj táta s přítelkyní, že v bytě po naší pratetě našli před lety v pozůstalosti venušiny kuličky. A jeho přítelkyně celá zrudlá přinesla ukázat toto...

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Plánuji si práce na příští týden, stejný systém jako obvykle. Začnu číslovat 2., 3....

    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Furt na mě vyskakuje tahle psychicky vydírající reklama a ještě navic tam pořád čtu "nacisto online"

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Čtu... "Týden bez mozku 2024" :))

    Dnešní nevyspání už udělá svoje a vzhledem k tomu, co všechno dneska projde, by mě to už ani nepřekvapilo :D

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Nikoli moje, ale patri sem!

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Projíždím na eBay americký skautský čutory a už dobrou půlhodinu se divím, proč jsou tak mrňavý. Všechny maj necelejch 7 cm v průměru, vždyť se do toho nemůže vejít skoro žádná voda... A pak mi to docvaklo! :D

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    KID_MCHUTT: Je tady i s tátou.

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Hádejte, co jsem četla 🤦🏼‍♀️

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    1 plž? 1 plž? Nesnáším tyhle recepty. Proč pro nás blbý nenapíšou, jakej přesně druh plže?!?

    CROSS
    CROSS --- ---
    Dám si nachladit pivko do mrazáku, jen na čtvrt hoďky.
    (…o tři dny později)

    ALDARION
    ALDARION --- ---
    QUANTI: Sebejistý a vyrovnaný... Chytrý a vytrvalý... Příjemný... Velice aktivní... To zní dobře. Žít pinč je můj novej plán! ;)

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Doopravdy, dokonale a pinč. Pinč..? Jo aha, OCRko.

    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Kdysi jsem byla lina vymalovavat a zdobit pernicky a tak z kocicich ksichtiku, jsem udelala kocky ze zadu a jen teckou udelal ritni otvor.
    Letos jsem potrebovala udelat par kocicich lineckych, ale uz rovnou mi bylo hlaseno, at se opovazim vyrezavat otvor, ze po namazani cervenou marmeladou by to bylo echt na hrane

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Když máš korouše, je asi zbytečný se divit, že ten čaj dneska nějak nevoní...

    ...a pouštět si aroma lampičku asi taky ničemu nepomůže. Ale aspoň hezky svítí :DDD

    E2E4
    E2E4 --- ---
    jsem si myslel chm, nekdo reagoval facepalm emoji

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Z téhle vlečky jsem teda byla trochu zmatená…

    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Tyjo to už bych raději jedl ty cibetčí bobky. Vždyť je to takovej plyšák! :D (Ano, uvědomuji si, že mne silný a dlouhodobý kontakt s japonským buddhismem ovlivnil asi až příliš.)

    BTW tyhle malý šelmičky bývaj prý dost nejedlý, říkali kamarádi, které kdysi v lese překvapil myslivec a když viděl, s jakou vážností se zabývají indiánským woodcraftem, věnoval jim zastřelenou kunu, ať s ní udělají něco užitečného. Kožešina super, ale sníst to prostě nešlo. Cibetka je všežravec (v podobném stylu jako liška - malé živočichy a mršiny doplňuje plody když má příležitost) tak by to možná bylo lepší. Těžko říci, liška jedlá není, jezevec už ano...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam