• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREELAOlympijské hry - RIO 2016
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    To že stát cpe prachy do vrcholového sportu mi přijde jako blbost... Něco takovyho by vůbec dělat neměl..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    HAVANA: tak já teda nevím, proč se soutěží v hodnocení národů, kdo má větší péro ? Je to teda jen čistě o prestiži, že stát vynakládá tolik peněz do vrcholového sportu ?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    a co z toho?

    ja teda nevim, ale kdyz si hledam dovolenou, tak spis koukam na propagacni materialy o tom, jaky tam maj more a jak moc daleko je to z plaze do baru nez na to, kolik medaili z obskurnich soprtu vyhrali na minuly olympiade...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: Pak se ale nedivme, že klesáme v hodnocení národů. Jiné země investují do toho, aby byly úspěšné. A já se ptám proč ? Proč do toho jiní investují a my ne ? Možná je lepší podporovat jedno družstvo akvabel na profi úrovni než dát ty samé peníze na reklamu na česko...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PAN_SPRCHA: ja znam jen Katinku Hosszu :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KEIKIN: tal COV podporuje olympijske sporty celkem rozumne a spravedlive, ale on si to jisty pan AB casem stejne stahne pod sebe a bude lip! :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HAVANA: to že nejznámější Maďarský sportovec se proslavil zejména tím co nosí na sobě mluví opravdu za vše.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: jako radši budu každý týden sledovat jak se daří našim tenistům, cyklistům, hokejistům než jednou za čtyři roky na jediným důležitým závodě vyhrajou naši rychlostní kanoisti.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: no právě, proč náš slavnej vejbor nepodporuje olympijské sporty, kde můžem být úspěšní. Tam bude také imho zakopán pes..
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    PAN_SPRCHA: gabor kiraly... To je jedinej maďarskej sportovec kterej stojí za to aby ho člověk znal..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: Tak je to taky dost tím, že se tu soustředíme na sporty s vysokou konkurencí. Oni třeba Maďaři byli na skvvělém 12.místě v pořadí národů, ale jmenujte mi z hlavy nějaké maďarské sportovce. Zato třeba Švýcaři nebo Belgičani měli o dost medailí míň, ale těch sportovců a těch medailistů dá z hlavy člověk o dost víc.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: Aby se pod Kejvalem nezakývala židle...na druhou stranu stačilo málo a díky tomu tenisu nebo vodnímu slalomu jsem mohli být vejš....ale na to se historie neptá
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: na medaile to by nejhorší olympiáda od roku 1932, na pořadí sice oficiálně byl rok 1912 horší, ale tam byli češi v rakouském týmu separátně taky líp.
    Takže potom už byly horší jenom St.Louis, kterých se žádný čech neúčastnil

    Takže asi tolik k úspěšné olympiádě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: a to se ještě rozdávala rekordní sada medailí...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak primarne vodni slalomari meli naprosto realisticke sance. taky prskavec to bylo o jednom lehkym stouchu a i debl a kudejova patrili k top favoritum.
    DREEK
    DREEK --- ---
    Česko v páté desítce. Co do hodnoty medailí to byly nejméně úspěšné hry od roku 1932, Slováci jsou výš - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...edaili-to-byly-nejmene-uspesne-hry-od-roku-1932-slovaci-jsou-vys.html#hp-sez
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    tak sam Kejval pred olympiadou prohlasil, ze 9+ medaili z toho 3+ zlatych bude uspesna olympiada. vyslo jenom jedno, takze podle predpokladu uspesna nebyla.
    YORKI
    YORKI --- ---
    mám z olympiády dobrý pocit,ale to zlato chybí
    YORKI
    YORKI --- ---
    prostě je rozdíl být první nebo 10krát třetí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam