• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GENTIANA: jo takhle, durman, rulik a skocec... uz sem v obraze, dik za vysvetleni debilovi :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VYHULENY_UFO: že se máš jít zfetovat náprstníkem nebo kteroukoli z těch jedovatejch kytek, kterou místní flóra nabízí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NATAKA: nevim, proc do toho tahas louky? muzes mi to osvetlit bliz?
    NATAKA
    NATAKA --- ---
    VYHULENY_UFO: a víš, že jo... běž se zeptat na louku, jakže se jmenuje ten dýler co to tam sype kolem sebe zadarmo :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ATOMSK: v podstate je to asi kazdyho vec, jak rika cloveku, kterej mu prodava drogy. dyler, saman a nebo samotnej buh, vzdycky jde jen o to jedno, o latky sundavajici normalni vedomi.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    VYHULENY_UFO: ne cyler, saman se tomu rika :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: okej :D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak to vůbec netušim, já na ničem takovým nikdy nebyl. To jsem jen narážel na to, že kdybych s timhle psychoušem měl trávit celý odpoledne a večer mi nenasypal ani hrst hub, tak bych byl naštvanej. :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: takze mam teda jako chapat, ze i za temahle uskupenima stoji dyler, stejne jako za tema ruznejma ajahuaskovejma ceremoniema, kde proste prijede dyler s bezva pohadkou pro konkretni cilovku?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VYHULENY_UFO: Kdyby nevytáhnul, tak to by mě naštval.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GENTIANA: me by docela zajimalo, jak vlastne nakonec pod jeho vedenim probihaly sezeni v ty jejich prazsky kancelari nebo jak by probihal ezotericky vylet na jachtu spojeny s osobnostnim rozvojem.

    me se u tohodle chrisantena proste vybavuje klasicky narkoplejboj. v podstate bych se ani nedivil, kdyby na tech jejich ezosezenich proste vecer vytahl pikslu k houbama nebo arch s tripama....
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    FONTAN: Ale evidentně mu hrabe furt. No, až pojedu do Olomouce k rodičům, budu se na ulici rozhlížet, jestli se tam ta troska někde nepotácí.

    Ale stejně mi přijde nekonečně zábavné, jak prodává tajemné byliny amazonských šamanů. Stačí vyjít za město někam do pangejtu, naškubat tam vhodně zvolený plevel, legenda může být stejná, smažka - wannabe Ježíšův brácha se zeblije stejně, akorát by Chryzantém měl větší marži. Má špatného obchodního ducha.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FONTAN: :D :D

    //nechci bejt jedovatej, ale zazil sem dost smazek, ktery si mysleli, ze jsou buh. klasika, sem sjetej jako blazen, je mi bozsky, sem buuuh :D

    Já jsem Světlo!
    Já jsem Láska!
    Já jsem Život!
    Já jsem Radost!
    Já jsem Energie!
    Já jsem Mír!
    Já jsem Věčný!
    Já jsem Mistr!
    Já jsem Bůh!
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NATAKA: A jsou všichni tak milí jako ty?
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    tak jak dopadla plavba? jsem napnutej jak kšandy. tipuju, že odcestovali minimálně do 5. dimenze
    NATAKA
    NATAKA --- ---
    SHEALA: a proč by ses s nimi chtěla potkat? Jenom proto, aby sis ověřila, že se člověk může rozvíjet, když u toho zároveň řeší rodinu, práci, vědu i složenky? Takových lidí je spousta a povětšinou se netouží potkat s lidmi, kteří si přišli udělat posudek...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    asi sem

    Man says he’s not afraid of the snake because his believe in christ is strong (sound on) : WTF
    Man says he’s not afraid of the snake because his believe in christ is strong (sound on) : WTF
    https://www.reddit.com/r/WTF/comments/9heesj/man_says_hes_not_afraid_of_the_snake_because_his/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHEALA: to je uplne jako hledat svatej gral.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam