• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SA_KRA_: je blba jak poleno. spravne by mela mit kolem krku radnej budik, aby vedela ktera bije...
    MATT
    MATT --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SA_KRA_: Ale teda Dívka s kostí s tím začala ještě pár let před tím, než se nastěhoval první knírač na Krymskou a hnusno brejle nosil jen Rudiš. Viním z toho to waldorské lyceum, na které chodila.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    EMK: jenže ta měla styl
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    SA_KRA_: kaagloo znas, ale jakuba ne? to bys mu mela poskytnout zpetnou fazbu, aby v hipsterstvi trosku pridal. strasak dobrej, ovsem tihle clovickove by imho radeji slyseli fashion freak influencer.
    EMK
    EMK --- ---
    SA_KRA_: trošku mi připomíná

    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KEPASO: vy neznate Infitatis, nove Kaa Gloo, modni blogerku, fashion influencerku a tak? Momentalne foti. (podle me to nicmene presahuje hranice hipsterstvi a je uz to, co by moje babicka oznacila jako "strasak").
    Na durhou stranu, je DJ a vegan.





    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEPASO: nebo koukal na špatný linky
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    JIRRA: chytl se spatne party.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    KEPASO: Já jsem s Kubou chodil na základku, bydlel za rohem....takovej normální týpek to tenkrát byl....začínám vidět korelaci mezi Krymskou a kriminálem, obojí líheň nepoužitelných jedinců poznamenaných na celý život....
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    VYHULENY_UFO: No co uz. Kazdej to mame nejak "hozene" :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KUTNY: :D
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    VYHULENY_UFO: Tomu hovno rozumis. Oko na puncose jako krava je soucasti "imidz", kterou dokresluje zlaty retez z obchodu pro deti, epesni kabelka a triko s "mimozemstanem" :P.
    Ta slecna/pani uprostred ma hezky oblicej, ale dala se na scesti.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: no jo, jasnej dukaz, ze hipstersky vous udela curaka i z cloveka, kterej jako curak na prvni pohled nevypada :D
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    VYHULENY_UFO: na takovym vzezreni si asi zaklada, vskutocnosti bude uplnym opakem. i marik byl takovy obycejny chlapec, nez se nakazil vyjimecnosti.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: ufff.. ta zena v predu, tedy pokud je to zena a neni to muz, vypada desive....
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MABLUNG: predpokladam, ze jako doprovod chovancu.

    KUTNY
    KUTNY --- ---
    PALEONTOLOG: Ma pravdu, chlapes. Je to jenom povrchni debil! :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MABLUNG: v tom případě FIXET!
    .. takže hipster jsem kvůli vousům a tomu, že pořádám opékání buřtů v Českém krasu, abychom se u toho mohli fotit a dávat to na instagram?"
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MABLUNG: protoze kdyby to pak nebylo na internetu, nestalo by se to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam