• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAYME: dokazes si predstavit, kdo konkretne by do tech lazni chodil? to je iluze jako, ze se vsechny holky uzivi masirovanim fotbalistu a hokejistu.
    JAYME
    JAYME --- ---
    napada me, esli by se na trhu uchytily treba lazne pro hipstery. kde by te pan lazensky umyl a vydrbal, a taky by to vubec nebylo divny a teply, protoze by ti dal sklenku tvrdyho a pokecal s tebou o muzice
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOUNTBATTEN: ja se radsi necham strihat od zensky, kdyz uz by k tomu mohlo dojit. jednou jsem dostal za praci poukazku do nejakyho kadernictvi u staromaku (to uz bude pres 12let) a vim, ze me dost desilo, jak ten divnej holic se prohraboval mejma vlasama a furt neco mekotal o tom, ze mam uzasny vlasy a jestli nechci jit na kafe...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ja jsem za panska holicstvi velmi rada.
    Ono je nefer, kdyz do upe obycejnyho kadernictvi prijde zenska a chlap a chlapovi uctujou uplne jiny ceny.
    Tak at si to uzijou, kdyz nechtej sedet v suterenu panelaku, kde voni lybar a schwarzkopf, ale v stylovem "panskem klubu", ze se za ustrihnuti tri fousku a vmasirovani olejicku plati horentni castky!:)))
    CDR
    CDR --- ---
    tvl takovej mínusů :D
    FOO
    FOO --- ---
    CDR: "jen po nich sáhneš - a už tě mají :)))

    Prostě a jasně, chodit do toho, co je určený pro fousatý stádo, a čemu to fousatý stádo řiká anglicky "holičství", páč česky je to málo zapózovaný, je teplý.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CDR: ja videl na kanarech takovy holicstvi snad z roku 1900, holil starej typek v bilem plasti, je videt trochu v zrcadle. x-ta generace lazebniku.

    CDR
    CDR --- ---
    POZITRON: chodím občas ke konkurenční síti cavalier a ono to něco do sebe má. Není to levné, ale posadíš se do fortelného křesla, dobře tě oholí, pokecáš si (ženy, drogy, hudba, rodinné problémy) a vyjdeš ven jak nový člověk.
    Malý luxus v podobě napařených ručníků, břitvy, kvalitních vosků a kolínských. Malý dárek sobě, vždy si tam během těch 40 minut příjemně odpočinu.
    Jaký střih si zvolíš je jen na tobě.
    Potkáš tam samozřejmě ukrutný pozéry - hipstery, hopery, policajty, rádoby mma championy, ale nějak kolektivně bych to nezatracoval.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    myslel jsem, ze ma pod okem nakou velkou pihu, ale je to uplne jinak :(

    „proc mas na obliceji vytetovanou vlocku?“, zeptala se, kdyz po trech sklenkach bileho vina konecne sebrala odvahu.
    A) nasleduje sofistikovany pribeh plny vyznamu, nebo naopak
    B) slusne odmitnuti vysvetleni, nebot je to prilis osobni zalezitost

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    POZITRON: anonymni rady? vzdyt vypadaji vsichni stejne. jedna moje kolegyne rika, ze nechape proc chce nekdo vypadat jako myslivec.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VYHULENY_UFO: vubec jsi ten koncept nepochopil, jak typicky... oni se jen snazi "vyprostit lidi z anonymních řad bez nápadů" :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    kde sou ty doby, kdy gay podniku bylo po praze par
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    pardon, uz jsem tu zas, jsem tema panskejma lazebnikama uplne fascinovana! :)

    Luxusní síť Barber Shopů | GentlemenBrothers.cz
    http://www.gentlemenbrothers.cz/
    LUXUSNÍ PÁNSKÁ HOLIČSTVÍ
    Muži se stříhají v Gentlemen Brothers Barber Shop, vše ostatní je jen kompromis.

    zda se mi to, nebo ho dle tech pohledu zaroven picha do prdele? :D

    Tadeáš Kneř
    http://www.tadax.cz/
    se v patnácti rozhodl skloubit design a lidský zevnějšek, vyprostit lidi z anonymních řad bez nápadů a aby tomu náležitě porozuměl jak z hlediska historického, tak i kulturního, vystudoval kadeřnickou školu, nástavbu a absolvoval všechny možné workshopy a certifikace, které se o vlasech v našich končinách dějí. 5 let kombinoval kreativitu a odvahu v extravagantím Salonu Joshua a teď zas nadešel čas na něco nového.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    LOPIK: mě napadlo, že by jim tam stačila drum machine, která by co 15 minut změnila preset, protože tam v tom bzučícím úlu stejně nic kromě kopáku a hajtky neslyšíš
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MIKEFINDER: JONY: to asi jedine! Habr deset kilo z Hornbachu je desetkrat levnejsi. To ho v tom Hornbachu prodavaj nacucany jak ponozky baristy za rozbitym kavovarem? (na webu H uvadi vlhkost 0-25%)
    Nema ten hezky drzacek. Nema vypalene logo.
    To porad ale na desetinasobny rozdil nestaci, takze vysusovani prdama z jednorozce asi:-)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    já tam hraju v sobotu..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jděte do prdele, je to tam super i když teda trochu horší akustika..
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    INK_FLO: Si tam muzou dat papiraka na gume/peru a je to, ne? To musi byti zajimava slezina, kdyz se tam slizaji, az se slizou :-)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    VON_GILOTINE: Tak HC, co se tyce hudby ano. Jinak jsem mimo, tak na to mrdej :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam