• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    DAHY
    DAHY --- ---
    2NDREALITY: Jeste par takovejch videji a hipsteri mi proti tomuhle zacnou pripadat jako odusevneli a skromni lidickove.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    INK_FLO: diky za upozorneni na ten product placement.... bez toho se mi to nelibilo.. ted ten text dostava novy rozmer :)

    Nalej mi gin a Sprite
    Já jsem tam, kde tě maj, (furt) hey
    Peníze mi daj, (furt) hey
    Bez nich nemůžeme bejt, (ne, ne, ne) hey
    Bez nich si neužijeme life, (skrrt) hey, hey
    Tak se věci maj, hey, hey

    atd.....

    btw.: nacek mozna byl a ale uz neni... u me dobry... kdo za mlada neposlouchal Orlik at hodi kamenem :)

    a tady nejaky obrazek aspon k tematu klubu



    GANDHI
    GANDHI --- ---
    slovy klasika: "30 tacu za kecky?! To je v nich televize nebo co?"
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO: Si rikam: bavi se s tou holkou a nebo s teniskama od cinskych deti?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    2NDREALITY: kdyz tyhle sníkrhedy, kterejm mamka kupuje boty za 30 tis, vidi pubosi volicu SPD, zakonite to musi odnyst uplne nekdo jinej, treba beznohej uprchlik, kterej by dal za nohy nevycislitelny castky.
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    ZUZKAOU:
    "On tu lasku k drevu ma v sobe"
    SHIN
    SHIN --- ---
    FOO: fotbálek dáš ?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    XINDLX: spis jak dalkomer ne zrcadlovka, ale to uz je purismus ze zivota hmyzu, pravda.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: hm, dotykovy telefon kombinovany s polaroidem.... :D
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: kdyby tahle kamera eště uměla fotky jak polaroid, tak to má cenu 100 litrů za kus.
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO:
    KFC Put GPS Directions on a Cassette Tape in Tech Innovation That’s Useless but Funny – Adweek
    http://www.adweek.com/...s-directions-on-a-cassette-tape-in-tech-innovation-thats-useless-but-funny/

    mozna by se daly prodavat kazety s navodem, jak dojet z letny na vinohrady, tý náplavě by se to mohlo hodit... ;))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: ty jo, po dnesnim brainstormingu musime na hipsterech vydelat i kdybysme nechteli :D
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: no, měl bych možná i lepčí nápad - záznam obrazu na magnetofonovou kazetu (mimochodem tu kamerku sem někdy loni viděl ve vetešnictví v Melonově ulici)

    PXL-2000 - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/PXL-2000
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: ty jo, tak to by slo myslenku rozsirit a nahravat 1080p mkvcka na vhs videopasku :D
    MATT
    MATT --- ---
    XINDLX: právě že by ty mp3oky byly nahraný přímo na pásce, žádná atrapa..

    k těm podobám logica... všechnno je on, cca posledních 5 let https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/...588349_n.jpg?oh=1f9e61f45f83e11431cd48f0230d1183&oe=5A74A8A2

    ale myslim, že sem nepatří. on se hlásí k czech made manovi a ten nekde ve filmu rika, jak nikdy nic nevyslel, ale je kurva dobrej v kopirovani. pokracovani kdyztak zde [ CZ/SK hiphop, rap a trap : špatný, dobrý, co vás baví... ;) ] vcera jsem si rikal, ze skonci jak nejakej fananek ;)
    FOO
    FOO --- ---
    děte do prdele s těma prasečíma dementama od hiphopu, tady se snad smějeme a utvrzujeme k nenávisti k úplně jinajm zrůdám!
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MATT: samozřejmě, to je jak ten digitál co má sd kartu ve tvaru filmu a tváří se jak stará zrcadlovka

    ještě by se v tý audio kazetě mohli protáčet kolečka jako u skutečnejch kazet a já bych těm debilům prodával předraženou tužku určenou k točení.. nevim co by to dělalo, ale oni by už na to přišli
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    :D nasup, to uplne vybizi k product placementu na prostredky na hubnuti, teda pardon, piko.
    MATT
    MATT --- ---
    KEPASO: normálně ten tlustej co rapuje ;) za poslední léta stihnul i dready ;)) https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/...270829_n.jpg?oh=5188f362125a88f29741da3027c0b1d5&oe=5A7D3E8C
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam