• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    INK_FLO: Tenhle článek mi připomněl dobu cca před 6ti lety kdy tu byla kamarádka ze Švédska na návštěvě. To byla taková ta +- doba kdy se stal hipster mainstream - najednou bylo všechno eko, bio, vegen a hand made maximálně z vedlejší ulice a už tenkrát se na mě zasmála a řekla: "To jednou přejde. U nás už to asi před pěti skončilo". Asi bych se měl vydat minimálně na předměstí Kodaně nebo do Mälmo abych byl v obraze co sem přijde za trendy za deset let.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MARASAN: esence hipsterstvi


    Svůj dopis začal Petr slovy, která vyloudí úsměv pochopení na tváři každého rodiče: „Dcera studovala v Praze vysokou školu a s kamarádkami měla pronajatý byt. Jednou přijela na víkend s tím, že by chtěla udělat postel z palet. Moje první reakce byla, že větší hloupost jsem ještě neslyšel. Ovšem druhý den jsem už samozřejmě vybíral palety, brousil je, řezal atd. Další víkend jsem už rozebranou postel vezl v octavii combi do Prahy.“
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Číst Novej Prostor je taky Hipsteřina
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    The techie is the new hipster — but what is tech culture even? | Salon.com
    https://www.salon.com/...-even/?fbclid=IwAR1IlFHoLIiptJLcm4TVeMZupUxyzE6u-PEgWFQmFEnqYPMs4OMc2fhhcvw
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MATT: Bojovat proti tomu, ze se prodava hrozne moc hadru tim, ze budu prodavat taky hadry... jop cira hipsterina
    DAHY
    DAHY --- ---
    MATT: Taky jsem ještě před deseti minutama netušil, že něco takovýho existuje.
    MATT
    MATT --- ---
    DAHY: já ještě nevim co to je, ale slyšel jsem to v rozhovoru :^) každopádně to cenim a dám si to na insta :D
    DAHY
    DAHY --- ---
    MATT: Samozřejmě. Ušít kvalitní hadry, který něco vydržej, totiž doteď nikoho nenapadlo. Čirá hipsteřina.
    MATT
    MATT --- ---
    #slowfashion je taky hipsterina?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ADAMIRA: 2,5kg polyurex který má atest na hračky, stojí asi 800 a takových palet s tím natřeš tak 50 ve třech vrstvách
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADAMIRA: hoblovaná paleta z hornbachu za 625,- s dph, 4*625=2500 kč, to máš lak, něco stojí odvoz, protože do wartburgu ani šáde to prostě nedáš. no maník píše europalety, ale jsou to tyhlety z buildify ( https://www.hornbach.cz/...91ggJXxq9RvBAdkbh3rmGc2y4wbAnIRoC8EEQAvD_BwE&WT.srch=1&WT.mc_id=cz16av618 )
    a jak se tak koukám, mohl si to kutilství ušetřt a spát rovnou na těch parketách
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    nová EURovka se dá sehnat za 360 CZK, z toho mi vychází, že ho ten lak stál cca 2000 CZK.

    Nebo si dost cení svý práce :)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ERRTU: t osi ohobluješ débéčka, natřeš lakem s atestací, dáš za to 3,6 tis. dál koupíš matraci, tak za šestku alespoň, a 7 dní to zkoušíš. když to nejde, nastavíš dalších 7 a když ani tehdy kreativní nápady nepřichází, tak to střelíš za bůra en bloc. s trochou štěstí za to splašíš ukrajinu k renovaci.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ERRTU: nijak, ale
    JAK NATŘÍT DŘEVĚNÉ HRAČKY A DĚTSKÝ NÁBYTEK | BALAKRYL - barvy, laky
    http://www.balakryl.cz/86-jak_natrit_drevene_hracky_a_detsky_nabytek
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PALEONTOLOG: jak se testujou palety jestli z nich muze bejt nabytek?
    FAITH
    FAITH --- ---
    PALEONTOLOG: Zn. Nedalo se na ni spat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    za bůra
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MHO
    MHO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Jak netestoval? Opakovaně říká, že jak on, tak všichni testovací kamarádi jsou ok. Neatrofují jim žvýkací svaly, vitamínů mají habaděj, cítí se skvěle. Tak jakýpak copak!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam