• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    JONY
    JONY --- ---
    Lehce se odkláníme od tématu, ale na "manažerovi sociálních sítí" také nevidím nic divného. Sociální sítě dnes prostě jsou důležitý kumunikační a marketingový kanál, a mít na to lidi, kteří to umí, je dnes imho naprostá nutnost.

    Na druhou stranu je to samozřejmě oblast, o které si každý jouda z Letné myslí, jak ji skvěle zvládá (čímž se vracíme zpět k tématu klubu). :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GANDHI: jmeno pozice se cas od casu rebranduje.

    nikdo uz dnes nechce byt kadrovak, zadna frnda uz nechce mi na vizitce personalistka, protoze je to zdevalvovany. proto ma na vizice human resources a vsichni v nadnarodce jsou spokojeny.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VYHULENY_UFO: tak ono je to spis o clovekovi, co to dela a naplni jeho prace, nez o jmenu pozice - u nas taky mame cloveka, dokonce nekolik, co jsou community manageri/manageri socsiti a chlapci imho delaj svuj job dobre a dost si maknou - resp nesetkal jsem se s nazorem, ze by to byla banda flakacu
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: to je druha vec, otazka je, jestli to souvisi nebo nesouvisi s priserne nizkou nezamestnanosti, kdy praci dostane i clovek, ktery by danou pozici jeste pred peti lety nemel sanci ziskat.

    manazerka socialnich siti zni jako skvela prace pro bludistaka mileniala. to uz de mimo me.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: To jo, ale i toho ovčáčka za to někdo platí (zde konkrétně my všichni, což mě sere asi nejvíc). Nejhorší je, že podobný typky už máme i tady u nás kde pracuju, a to jsem si vždycky myslel, že k tomu nikdy nedojde... Manažerka sociálních sítí atd., no tvl kde to jsme?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DELKI: Ono se to snad nemnoží ani mezi sebou, natož aby na to vlezl někdo "cizí". Takže ano, vymřít přirozenou cestou by to nakonec mohlo :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: nic, holt internety, misto kde i velka nula muze sazet rozumy. podivej se treba na ovcacka.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak nějak. Jenže takovejchhle nul je čím dál tím víc, jak je to možný? A co s nima?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: ve me to vyvolava pocit, ze frnda vychodila zakladku, kde zacla kourit travu a kde ziskala pocit vlastni vyjimecnosti. jenze to je tak vsechno.
    JAYME
    JAYME --- ---
    PRASECI_SOIREE: tyhle anglismy mě řídí ořechy!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PRASECI_SOIREE: Tak tohle je ovšem boží :-D
    MATT
    MATT --- ---
    DEEFHA: vzhledem k tomu, že hledá práci, tak lze předpokládat, že se nedá uživit tim uklízením šatníků za 4k na půl dne, co inzeruje na webu. to mi dodává ještě trochu naději v tomto zvláštním světě ;)) http://www.modni-stylista.cz/
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ANIT: Nejhorší na tom je, že tahle píča tu práci nakonec najde.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ANIT: to nebude hipster, to bude jen prosta sebestredna pica:p
    ANIT
    ANIT --- ---
    Z veřejného instagramu. Nevím, zda hipstr jen tou lokalitou.

    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ZUZKAOU: no to musel bejt teda bomba mejdan :D dovnitr smeli jen asexualove?:D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ZUZKAOU: Nejvíc se mi na tom eventu líbí, že je vlastně zároveň i empowering women. A navíc jedou iba hand poke, za mě top, jsem spoko.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam