• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    stejne to nechapu, jakej je problem proste makat po brigadach...
    TROX23
    TROX23 --- ---
    VYHULENY_UFO: Ty jim nemusíš posílat prachy, stačí dat follow a shlédnout reklamu na yt ;)
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VYHULENY_UFO: o tom jsou followeři ne? když tě přestane živit máma, musíš přesvědčit svět aby tě sponzoroval
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TROX23: mi hlavne vysvetli, proc bych mel posilat prachy dvema mladejm a ocividne zdravejm lidem, kteri muzou klidne pracovat.

    me to prijde jako level, kdyz belosi jezdej do asie a tam zebraj od mistnich, ktery vydevalaj par dolaru tydne...

    Žebrají na cestu kolem Asie. Baťůžkáři přitom po místních žádají až roční příjem | Svět | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...-po-mistnich-pritom-zadaji-az-rocni-prijem.A190821_170852_ln_zahranici_mha
    TROX23
    TROX23 --- ---
    DEB: asi sou hodne vyjimecni, pise o nich i aktualne,) ale spis jim dosly prachy a nahanej followers
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: ono starý auto pořád vyjde líp, něž když bysis na to koupil nový. 1/5 až 1/2 emisí vzniká již při jeho výrobě.
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..místo videí bych se věnoval tomu psovi, aby nemusel bejt furt uvázanej na špagátu jak blbá jitrnice
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PRASECI_SOIREE: ahá, tak to by mohli být hipsetři ... a možná i podle těch silonek do lesa ;)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    TROX23: to jenom seběhli od parkoviště k potoku pod kopec, ne? Vždycky se divim, jaká obří zavazadla jsou lidi schopní si zabalit a co v tom tahají. Jestli šli jen přespat, tak ok, jestli se s tím tahají týden, tak je to skutečně zajímavý životní styl. A btw měla jsem dojem, že bushcraft je to, že jdeš do lesa jen s nožem a dokážeš tam fungovat. Tohle mi přijde jako dost normální kempování, jenom si nepostavili stan, ale přístřešek z větví .. hmm, bomba no ...
    Joa hipsteři to uplně nebudou, jedí maso, vaří v alobalu a neviděla jsem za celou dobu ani jedno avokádo :D
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    19 Hipster Shit In Canada That Need To Be Fucking Stopped
    https://www.buzzfeed.com/tanyachen/canadian-hipsterdemic
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    TROX23: Po první minutě toho pohodově nearanžovaného videa s prudce přirozenými hereckými výkony na mne dýchla celá ta volnost přírody a jejich skvělého životního stylu. Jak oni si to jen užívají!
    DEB
    DEB --- ---
    SHYLOCK: me by spis zajimalo cim tak vyjimecni jsou ze si zaslouzi clanek jako kdyby tohle nedelal nikdo jiny tvl
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHYLOCK: jo, neni nad zanechat za sebo poradnou uhlikovou stopu. stara pachnouci neekologicka dodavka strasi po evrope. nepredpokladam, ze jezdi na elektriku nebo plyn.
    TROX23
    TROX23 --- ---
    SHYLOCK: od nich sem imho patri spis todle: https://www.youtube.com/watch?v=2N0y6B-iDwA
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    Dodávku přestavěli na obytný vůz: Cestovatelé z Brna už 8 měsíců křižují Evropou! | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/...restaveli-dodavku-na-obytny-vuz-evropou-krizuji-jako-nomadi-uz-8-mesicu.html

    tohle se taky počítá?? Sám jsem nedávno pořídil dodávku, kterou budu předělávat na cestování, ale jestli by mě to mělo transfomovat v "tohle" tak si radši vystřelim mozek z hlavy.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CROME: kdepak parodie, hipsterská ironie. Humor level čokovoko.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RUSTU: to sem videl predevcirem reportaz snad dokonce v hlavnich zpravach ct. sem jen nechapave koukal, protoze tyhle plechovy vany patri do pradelen nasich babicek. a ty lidi do nich vlezou i ve vecernim obleceni. svet se v prdel obratil.
    CROME
    CROME --- ---
    ZUZKAOU: to nevim zda sem patri, dyk je to parodie a prdel...je to sice na wave, s hipsterinou to nema nic spolecnyho...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ZUZKAOU: teda když pominu obsah rozhovoru, ta forma je pekelná. Dyť toho pozvanýho kokota ani nenechaj mluvit...to se fakt nedá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam