• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: v praze je mozny potkat ledasco,ale dreveny batoh sem nevidel.. asi se to moc neujalo :D

    jinak uz sem byl pri obchodnim setkani svedkem, ze se se mnou bavil typek s drevenyma hodinkama a drevenym motylkem, vis jakou ja sem mu mel chut vrazit pesti, protoze ty dreveny veci znam z nyxu? strasnou, ale ovladl jsem se...
    MATT
    MATT --- ---
    Woodbag byl, byl i SMAG, ale po tom uz zbyla jen fejsikova pejdž



    BARTOK
    BARTOK --- ---
    CDR: Nedávno, když jsem tam projížděl jsem si říkal, že v tomhle Lopatově si někdo s tim Barber Shopem slušně nasral do kalhot...a byla to pravda...nyní přesun do Jablonného nebo Mimoně.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GANDHI: Nebo si to můžeš předělat na mobilní rozkládací znásilňovadlo "Pilčik 2.1" - příběh to má taky fajn :)

    CDR
    CDR --- ---
    DYSMUSAX: mně tam taky chybí čárka, tato redefinice není nijak originální .)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CDR: Nemá na to čas, protože otevírá další pobočku v Kunraticích u Cvikova :(
    DYSMUSAX
    DYSMUSAX --- ---
    CDR: Baví mě na tom ta redefinice interpunkce :).
    GREW
    GREW --- ---
    CDR: Zajimalo by me, co znamena "rozjety Braber Shop v Novem Boru". Jakoze uz ma stalyho zakaznika, kterej mu tam jednou mesicne chodi? Nebo dokonce dva?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    CDR: wow, přímo ve městě? Tak to nebude těžký to najít, bude to jedna z těch tří ulic přímo ve městě.
    CDR
    CDR --- ---
    KULA
    KULA --- ---
    L4MA: ještě tam chybí odstavec o tom, jak Jonáš poznával svoji sexualitu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    L4MA: "Výroba jednoho WoodBagu trvá přibližně 3 týdny, někdy i déle."

    To bych jako rád vidět ten proces teda.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GANDHI: tohle musi sponzorovat Česká společnost pro ortopedii a traumatologii pohybového ústrojí
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    L4MA: Náhodou, ten okamžik prozření, kdy mu došlo, že se tahle pitomost dá prodávat hejlům, co si rádi koupěj normální věc, pokud je předražená a redefinovaná, tam je popsanej moc hezky: "... a Jonáš dostal ve food trucku hranolky zadarmo."
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GANDHI:
    PETRUSCHKA: myslim, ze uz tu bylo, ale nikdy se neomrzi...

    jsem zvedavej, kdy jim dojde, ze by se takhle daly redefinovat i rakve. resi hipsteri rakve nebo jim jeste nedoslo, ze by zaslouzily redefinci?
    L4MA
    L4MA --- ---
    PETRUSCHKA: takovahle snuska klise prece nemuze bejt real...

    Příběh | WoodBag
    https://www.woodbag.cz/pribeh
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PETRUSCHKA: spravnej pozer si hodi na zada vykuchanej krajinarskej kufrik - usetri a jeste bude za Van Gogha:p
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    Za pětilitr špalek na záda? https://www.woodbag.cz/

    Co pěkně se válí po schodech a na psa má spadeno?
    Co dá se jíst na záda vzít je PO-LE-NO!
    MHO
    MHO --- ---
    SEDELAVLOKALE: Ne. Pochopitelne při třeba delších bězích občas bojuji vlkem. Na to prodavaj ruzny masti proti treni pokozky. Ale nic z tojo co tam popisuji jsem neznal ani jsem o tom nikdy neslysel. A uprimne doufam, ze to ani nikdy nepoznam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam