• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABSURDSCUM- Supermax open world survival
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    PATRIKSIMA: stejne nejde ani stackovat naboje v bedne musis v kapse:D sam nechapu jak muzu mit na tyhle hre uz skoro 200hodin:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    PATRIKSIMA: nope musis do baglu nebo na zem...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ABSURD: jj podle me to dropne pristi tejden...29tyho maj rok vyroci early access...Docela doufam ze to 2020 vydaj uz to zacina vypadat docela obstojne...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    SCUM - WE HAVE LEAKS!! New City + New Airfield! + Motorbike & Tractor!
    http://www.youtube.com/watch?v=AeQ4BWQc7k4
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    https://www.battlemetrics.com/servers/scum/3808278
    Zajištěna báze se spawnem zbraní, jídla a hadrů + auto.
    Na čáře mezi a1 a b1
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    A jsem teď marod, takže můžu někde budovat základnu, ale chce to vybrat finální server. Za mě zatim nejlepší ten co jsem psal.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: Ale vlastně proč ne... Na toho týpka jsem taky párkrát koukal a zdá se mi že jak se tam objevíme, tak nás sundá:-D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: To se mi moc nezdá. Ideálně aby nás bylo co nejvíc...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    EATHAT: tudiz klidne 2+2+2 ale vlajky jen pro samostatna dua
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ABSURD: myslim ze jo;)) ze jako teamy po dvou max...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: Duo jakože pro dva?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ABSURD: malej ping...a sleduju obcas toho streamera kteryho to je...je tam vic lootu zombiku atd...a jen 2auta na duo...zaroven fair fight jakztakz...ale nevyhoda jen pro duo no...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ABSURD: vcera sem joinul novej server podobnyho razu...pridej se ke me...
    SKRA PvP #2 SOLO/DUO +cars +loot +airdrops +puppets - BattleMetrics
    https://www.battlemetrics.com/servers/scum/3874970
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Co tenhle server? Apokalypse SCUM EU PVP 10X LOOT MAX CAR!!! CZ/SK ADMINS ACTIVE.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    jo a nejsem ingame...spis vecer asi jestli najdu cas zas...nejak se mi tu hromadi drobne prace...znas to
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ABSURD: no ja bych taky nejradsi jinej spot asi...nebo karu...nebo nevim no...jako urcite se mi nechce to tam jen nechat...to uz bych radsi udelal par suicide misi na pvp nakejch proste si aspon zastrilet...

    nadruhou stranu kazdej plnej server uz ted bude taky zabranej podobne a skoncime podobne nekde na tajnacku...a ty malo obsazeny servery jsou zas nuudo...podle me to chce wipe a nabehnout tam...

    tak ci tak ten bug se zasobnikama je dost debilni...

    doraz ale vcera jsem este hral a discconectil jsem to nekde u tech trenches u toho jezera...sem tam ready to valka s akackem a nocni vizi :D rikal jsem si ze pocampim nekde v nizine a zjistim kdo ma auta...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    EATHAT: To nevím, ale do bedny jsem ti tam hodil tu velkou snipu.
    To je jen návrh. Jestli nechceš a jsi ve hře, tak vytvořim konečně funkční postavu a dorazim...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    dyz ja se zrovna vydal na pruzkum:D

    a mam dve big boy ak s optikou uz...
    jak casto je wipe netusite?
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Sorry vlasně neni potřeba mít 50 let stáří:-D
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Už jsem na to přišel. Při tvorbě postavy je potřeba mít survival na advanced a rifles taky. Pak je možné vyrábět náboje. To je asi 50 let stáří a další nevýhody... Takže navrhuji, začít na novém serveru, kde si zaberem kvalitní místo a vytvoříme vhodné postavy. Tzn. jeden na výrobu, další na lockpicking atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam