• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOJZEEPoznej předmět. .. .
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NEI: mě to připomíná dražovací bubny, mosazný/měděný.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KOC256: ale ovlivnis, kdyz chces dat neco lehkyho, protoze vis, ze nemas cas, zvladnes dat neco lehkyho, co je za 10 min vyreseny a pokkud nemas ani 10 min, nehadej.) Neco jineho je, kdyz by nikdo nehadal evidentni predmet, ale to se tu nestava..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NEI:
    chladič?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOJZEE:
    nechci to uz asi moc rozebirat... Ale nikdy neovlivnis jak moc lehke to pro ostatni je nebo neni, jak moc maji casu nebo nekdy musim odejit nahle...

    Za me je dulezite to udrzet na nejake mire a proste kdyztak to vcas strihnout (mit pravidlo).
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    NEI: Varna piva.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KOC256: psal jsem o kousek niz tri moznosti jak z toho, pokud nemas cas.. nehadej, dej neco easy, pred odchodem mi to posli..
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    CHIX: jj, nebyls tu 20 hodin.. pro priste se to resi jinak...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    :D
    CHIX
    CHIX --- ---
    sry nesedim u toho co 5min...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMBRIDER:
    za mě by bylo obecně 8-22 OK.

    Jen bych tam nedávat ten RO. Já většinou mohu, ale pak vyrazím třeba na výlet nebo za zákazníkem a prostě 4 hodiny jen to hvízdne...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Zatím to nechme bez toho časového omezení a doufejme, že budou svědomitější zadávatelé, on se ten klub zas tak často naštěstí nezasekává.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOC256: Jasně, za mne nejlépe kdyby to platilo napořád :) Ale to se dostáváme zas k nočním hodinám. Kdy většina lidí spí. No a to se zas ozvou lidi co jsou v noci aktivní. Nadhodil jsem to spíš k diskuzi, než jako definitivní řešení.. (třeba bylo by lepší 7-22h? Odezva nižší či vyšší atd.) :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    NEI: Ne, ať nehádá, protože to už tu taky bylo. Někdo uhodl a napsal, až zadá kdokoli, ale nikdo nezadal..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMBRIDER:
    záleží zda k nyxu máš lepší přístup v práci nebo ve svém volnu :D Ono se to dá napsat i přesně naopak ;-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Od 8:00 do 18:00 by to chtělo neco jako maximální třeba čtyř hodinovou odezvu. Pokud nebude. Jede se dál. Co?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---

    zadá kdokoli

    • Zasekne-li zadávající nezodpovědně hru, budiž mu odměnou týdenní ro.


    - od teď nové pravidlo, které by mělo pomoci plynulosti klubu.. Nic osobního, ale je postiženo v pravidlech, že když člověk hádá, musí být ochotný zadat a dokončit zadání. Pokud ví, že nebude mít čas zadat, tak buďto nehádá nebo zadá něco, co se dá lehce uhodnout z prvního výřezu, případně mi pošle předmět do pošty a já se postarám o ukončení zadání


    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    CHIX: kus gramofonu?
    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    CHIX: pripravek k CNC?
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    KEVIN00: Já hlasuju pro... :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEVIN00: jasný, jen se chci zastat id CHIX, protože z obrázku je poznat skoro vše, což u mýho rozhodně nebyla šance
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam