• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NJALPOTUS
    President Of The United States v současnosti. Osobnost, úřad, vliv doma i ve světě, člověk ve středu dění.
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DANCHEZ: chápu, po týhle sezóně one linerů je těžký se soustředit na člověka, co rozvádí myšlenku na 5-10 minut
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    OMNIHASH: tyhle růžový brýle to už je fakt pokročilá fáze TDS
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NAGASAWA: opět, Biden toho zvládnul jenom za tuhle tiskovku prohlásit víc než Zeman za celou prezidentskou kariéru a dávalo to větší koherenci, než všechny Trumpovy proslovy dohromady...
    NJAL
    NJAL --- ---
    Biden prepared to chuck filibuster in bid to reshape America, quickly - Axios
    https://www.axios.com/biden-filibuster-agenda-history-05be3812-6ee0-414b-ae71-b6dfa37d8df4.html
    NJAL
    NJAL --- ---
    NAGASAWA: Pesimiste (mam pocit, ze to byl Tim Pool) mu davaj cas tak do srpna. Sam jsem zvedavy, jestli da vic nez 2 roky.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak jsem se mrknul na Bidenovu první tiskovku a jeho dnešní prohlášení o tom, ze hodlá kandidovat i v příštím období bych označil za odvážný nápad.

    WATCH LIVE: President Biden holds first press conference — 3/25/21
    http://www.youtube.com/watch?v=H_6BhfTDw4Q

    FFFF
    FFFF --- ---
    DANCHEZ: oh wait for what?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DANCHEZ: Trump se nakonec zdiskreditoval sám takovým stylem, že by to jinej nedokázal. To je na tom nejlepší.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    SUMAC: asi tak jak vy jste znicili drtivou a vecnou kritikou trumpa co.. oh wait
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SUMAC: tak nyxim fasounkum staci malo...
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRAKY: Trump nejakou takovou facility po Obamovi na Floride uzavrel, a Biden ji zase otevrel...
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    Biden admin under fire for restricting media access to border facilities | The Independent
    https://www.independent.co.uk/...ricas/us-politics/biden-border-migration-media-access-b1820076.html

    "The Biden administration blocked journalists from joining the trip, something reporters usually can do when members of the cabinet make trips of this kind with lawmakers.

    Despite promises to be more transparent, the administration has blocked access to border facilities for the media, CNN reported. At least 14,000 children are detained at migration facilities."

    :)) trumpe trumpe. byl jsi cuckar :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    jako lol. cekal jsem ze se budou trumpbojz snazit Bidena znicit drtivou a vecnou kritikou jeho politiky, tohle je tskova prvni vlastovka.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Přátelé, zřete pravdu

    SITH
    SITH --- ---
    No tak já bych se na schodech takhle rychle nesebral :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NJAL: jj tempo trochu přepálil. Kazdopadne to zasalutovani na zaver mělo styl Franka Drabina.
    NJAL
    NJAL --- ---
    NAGASAWA: Videl jsem to video, podle me se mu spis nevyplatilo machrovani, ze chtel pred vsemi ty schody velice krepce vybehnout. Kdyby stoupal o neco pomalejc, tak to podle me dal bez karambolu.

    A my bychom tady necetli zemanovskej offtopic Tveho dvorniho hejtra. ;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    1. zeman by nedal ani jeden schod
    2. jednou mozna bude kamala prezidentkou
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Biden to vzhledem k věku nebude mít vyloženě snadny. Teď rotují záběry, jak třikrát spadnul na schodech Air Force One.

    MRAKY
    MRAKY --- ---
    NJAL: komedie, cast druha :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam