• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  Ztracené heslo?
  NJALPOTUS
  NJAL
  NJAL --- ---
  DANCHEZ: Build the liberalni technologicka prekazka jako v pripade Rakouska, a ne nacistickej plot jako Madari, rikas? :-)
  NAGASAWA
  NAGASAWA --- ---
  Bidenových 100 dní: Sázka na spektakulární nudu i tiché navázání na Trumpa - VOXPOT
  https://www.voxpot.cz/bidenovych-100-dni-sazka-na-spektakularni-nudu-i-tiche-navazani-na-trumpa/?fbclid=IwAR3ZuSa_LtxwzX_29XxIXbJTUZgIt-CgUGqgIP2QZsbDvojhiKq2xnA1Hiw

  „Šťastný je člověk, který ráno vstane, postaví se oběma nohama na zem, ví co jde dělat a navíc je přesvědčen, že na tom záleží,“ končí kniha Lucky o prezidentské kampani Joea Bidena od novinářů Aimee Parnes a Jonathana Allena. Tento citát má údajně patřit Bidenovu otci. Allen s Parnes se s ním ale rozhodli zarámovat celý příběh cesty dnešního prezidenta USAdo Bílého domu. Notná dávka štěstí ho v knize totiž provází po celou dobu – ať už jde o demokratické primárky, sérii škobrtnutí Donalda Trumpa nebo paradoxně i pandemii koronaviru. „COVID je ta nejlepší věc, co se mu kdy přihodila,“ říká v knize o Bidenovi jeden z jeho poradců.
  MRAKY
  MRAKY --- ---
  Biden backtracks on keeping Trump cap on refugees - BBC News
  https://www.bbc.com/news/world-us-canada-56778721

  "Mr Biden drew ire on Friday as he held the cap at the historically low figure of 15,000, two months after he pledged to increase it to 65,500."

  :)) ze by priznivcum democrats konecne doslo,ze naskocili na lep klasickym populistum ? ;))
  DRZEEF
  DRZEEF --- ---
  dulezite je aby predal instrukce, jak to ma byt, a dohlizel na to dokud jeste bude moci (mluvit)...
  DRZEEF
  DRZEEF --- ---
  Jak je na tom Joe s hlavou ? neni to prdel.
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: Ziiv. Co tam mas dalsiho?
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  NJAL: tzv. Prchalova škola mediální komuikace - opozice to posrala, protože nás dostatečně nehlídala a nestíhala odstraňovat naše průsery rychlejš, než my je vyráběli.... ale to je v pořádku, ten se taky učil u Obamy!
  NJAL
  NJAL --- ---
  Jimmy Kimmel is blasted for joking about Hunter's drug addiction in their light-hearted interview as they are branded Dumb and Dumber by social media

  Jimmy Kimmel is blasted for joking about Hunter's drug addiction | Daily Mail Online
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-9452759/Jimmy-Kimmel-blasted-joking-Hunters-drug-addiction.html
  MRAKY
  MRAKY --- ---
  NAGASAWA: democrats maji k ruce media. cokoliv udelaji bude publiku "vysvetleno". "factcheckeri" uz zhavi klavesnice :)
  NJAL
  NJAL --- ---
  HONZA09: Tak me staci, zes nakonec musel rici, ze ji vicemene ponechal, a to po obe funkcni obdobi. No a kdybys to byl rekl hned, ze Obama s tim rozjetym vlakem zas tak moc neudelal, tak tady mohlo byt min prispevku. Snad jsi necekal, ze to Tvoje podezrele filtrovane vyjmenovavani pouze republikanskych potusu necham bejt jen tak bez povsimnuti? :-)
  NAGASAWA
  NAGASAWA --- ---
  HONZA09: Uvidime s čím Biden přijde. Jeho postoje v rámci jeho funkce v rámci drog byly regresivni, represivní a vesele plnily věznice, tak jsem na uplatňování změn jeho postojů vcelku zvedavej.

  Tady to bylo onehdá celkem přehledné rozebráno

  The Biden Administration and Drug Policy: Expectation Versus Reality
  https://filtermag.org/biden-administration-drug-policy-reform/amp/
  HONZA09
  HONZA09 --- ---
  NAGASAWA: Tjn. Válka proti drogám. To je taky téma samo pro sebe.
  NAGASAWA
  NAGASAWA --- ---
  HONZA09: Tak třeba to hodí na drogy, jako tehdy

  "I voted for 700 miles of fence. But let me tell you, we can build a fence 40 stories high. Unless we change the dynamic in Mexico and — and you will not like this — and punish employers who knowingly violate the law when they hire illegals, unless you do those two things, all the rest is window dressing...

  "And the reason why I,parenthetically, why I believe the fence is needed does not have anything to do with immigration, as much as drugs. I’m the guy that wrote the national crime bill. I’m the guy that wrote the national drug trafficking. I’m the guy that wrote the law that set up a drug czar. And let me tell you something folks, people are driving across that border with tons, tons — hear me — tons of everything from byproducts for methamphetamine to cocaine to heroin."
  HONZA09
  HONZA09 --- ---
  NAGASAWA: To je každopádně možný. Tak, si myslím, že se problém bude prohlubovat a Biden se s tím bude muset nějak popasovat. A hrát si akorát s významy slov je to nejjednodušší pro jakoukoliv administrativu.
  HONZA09
  HONZA09 --- ---
  NJAL: Ne nepřeškocil. Zero tolerance nelegální migraci je Bushova politika. Naopak Obama jí trochu rozvolnil. Stejně jako Biden rozvolnil po Trumpovi.
  NAGASAWA
  NAGASAWA --- ---
  HONZA09: No ja myslím, ze hoši hraji akorqt vcelku veselou PR hru. Sice Biden za Obamy hlasoval pro výstavbu zdi a teď coby prezident výstavbu pozastavil, což se ale netýká “renovaci”, které zaplňují nedostavena místa, ve kterých se vesele pokracuje. Jinak jestli bude tahle masivní vlna z jižní Ameriky pokračovat, tak se ještě par plot twistu dočkáme a tipuju, ze budou prezentovány jako “fact check” stylu: zeď nemá zastavit příchod imigrantů, jako za Trumpa, ale ochrání je před nebezpečnou cestou do USA :)

  DHS may restart border wall construction to plug 'gaps' - Washington Times
  https://m.washingtontimes.com/news/2021/apr/5/dhs-may-restart-border-wall-construction-plug-gaps/
  NJAL
  NJAL --- ---
  HONZA09: Nepreskocils nekoho nahodou... Takovyho mirotvurce a prislib smireni rozjitrene Ameriky... :-)
  HONZA09
  HONZA09 --- ---
  NJAL: Jj. Původně s tím přišel Bush junior. Takovej jednodušší americkej patriot. S Trumpem měl stejnou cílovku.
  NJAL
  NJAL --- ---
  HONZA09: Nezdedil to i ten Trump nahodou odnekud, ty "koncentraky" ? ;-)