• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  NJALPOTUS
  President Of The United States v současnosti. Osobnost, úřad, vliv doma i ve světě, člověk ve středu dění.
  rozbalit záhlaví
  SCHWEPZ
  SCHWEPZ --- ---
  VYHULENY_UFO: HONZA09: jen ab\y si stabilní genius nedál opáčko - američanů kteří nejsou schopni kritického myšlení nebo vyjmenovat dvě evropské země je víc než bys čekal

  Elon Musk would reverse Donald Trump's Twitter ban - BBC News
  https://www.bbc.com/news/business-61399483

  https://www.washingtonpost.com/technology/2022/05/10/musk-talk-twitter/

  Pořád doufám že demokrati budu schopni "generovat" (vybrat, podpořit) několik schopných kandidátů. Víceprezidnetku Harrisovou tam nepočítám, rozhodně mě nepřesvěčila.

  Další možnost je že si republikáni vynadají hlavu z Trumpovy prdele a podpoří někoho jako je Pence nebo tak něco.
  VYHULENY_UFO
  VYHULENY_UFO --- ---
  HONZA09: jj, Trump byl tak spatnej, ze i ty bys vedle nej vypadal jak genius.
  HONZA09
  HONZA09 --- ---
  Ja nevím, jestli za to může fakt, že před Bidenem byl POTUS Trump, takže je laťka hodně nízko, ale mě přijde jako docela dobrej prezident.
  HONZA09
  HONZA09 --- ---
  Americký prezident Joe Biden vstoupil do sporu o potraty. V případě, že nejvyšší soud zvrátí verdikt, který interrupce legalizuje, bude prý usilovat o uzákonění práva žen na potrat na federální úrovni. Řekl to v souvislosti s návrhem, který unikl od soudu a tento krok naznačuje >> http://czch.tv/MPINUg

  SPIKE411
  SPIKE411 --- ---
  Tucker Carlson: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)
  https://www.youtube.com/watch?v=XMGxxRRtmHc
  MRAKY
  MRAKY --- ---
  nyt vyrazili do utoku :D https://www.nytimes.com/2022/04/30/us/tucker-carlson-fox-news.html dalsi volby budou velmi vesele :D
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: ok biden
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  NJAL: páč týpek s polštářema byl jenom poslední lumen v extrémně dlouhý řadě, zaměň si ho třeba za dědu s bubínkem, pornoherečku, střílejícího teenegera, tu křesťanskou babu z jihu, co metala po demokratech kletby, Q...


  NJAL: to je přece uplně jedno, všechny tyhle kraviny přitáhnul Trump a jeho styl existence v týhle realitě. Do jeho příchodu na scénu všichni věřili tomu, že prezident musí mít aspoň tříciferný IQ a schopnost formulovat nějaký reálný myšlenkový řetězce, místo toho se ukázalo,že stačí pozurážet půlku světa generátorem náhodnejch hlášek. Pak se divíš, že musej tajný služby s vážnou tváří hodnotit, jak moc je reálná myšlenka, že na prezidenta chcaly ruský štětky řízený KGB někde na vejletu v Moskvě, a on za to teď půjde Putinovi na ruku... Play stupid game, win stupid prizes.
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: Vždyť je to furt dokola, Killary, Bidenův laptop, dossiers, furt ta samá prázdná sláma. - "dossiers" jsou klasicky protitrumpovsky pokusy, myslim, ze lepsiho dukazu, jak to mas pomotane, ani netreba.
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: Jasneze whataboutismus :-) Mas diskutovat nahozene tema a neukazovat na druhe, tohle moc moc radi pouzivate :-) Nicmene i jako whataboutismus je to slaboucky, takovy klasika Omnihash, kdyz srovnavas 2 soukromy osoby s nove budovanym vladnim uradem. No ale kde nic neni, ani smrt nebere, coz.

  A co se toho tyce, kdo koho obdivoval, o existenci toho manika s polstari vim, ale ja osobne ho vidim na Nyxu v mem okruhu klubu zminovaneho poprve. Urcite jsem neco prehledl a Ty mi rad ukazes, kde ho nekdo oslavoval. :-))) Ale spis si myslim, ze jste ho zminili v nejakem ze vasich udernickych hahaklubiku a Tobe uz se to vsechno uz trosku sleva dohromady. Jsi po te akci s twitterem nejaky rozharany, nechces si dat voraz?
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  NJAL: jakej whataboutismius zase. Celou dobu, co byl Trump prezidentem, se tyhle postavičky objevovaly v měsíčních intervalech a Trump jim nadšeně tleskal a tys ho za to obdivoval. A teď se tu najednou pohoršuješ, že se objevil další dozvuk týhle marnosti. Vždyť je to furt dokola, Killary, Bidenův laptop, dossiers, furt ta samá prázdná sláma. Všechno tohle je práce Trumpa, kterej celou dobu tyhle magory popichoval, místo toho, aby je ignoroval jako všichni příčetný prezidenti před ním. Tak se halt nezbývá než smířit s tím, že se ještě nějaký postiženci objeví, chápu že ti to nevoní, on z toho taky zbytek světa nekřičel radostí poslední pětiletku.
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: Ale notak, snad bys neprovozoval whataboutismus... Ze ne? :-) Kde jsou nasi hrdinni progresivni retori ovladajici rozpoznat vsechny diskusni uskoky, kdyz by Te meli upozornit? :-D
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  Koukám, že schoponost detekce mašíblů se trumpetám zázračně vrátila... kde jste jí těch pět let schovávali, když jste tu obdivovali lumeny typu MyPillowGuy nebo Yiannopoulos?
  NJAL
  NJAL --- ---
  SPIKE411: To je dobra analogie pro popsani dnesniho stavu.
  SPIKE411
  SPIKE411 --- ---
  Holt někdo z Qanon dostane příležitost zase za pár let, to vydržíš.
  NJAL
  NJAL --- ---
  Vyborne, magor verici dezinformacim dostal na starost boj proti dezinformacim.


  Biden's ‘disinformation' chief is Trump dossier author fan and Hunter laptop doubter
  MSN
  https://www.msn.com/en-us/news/politics/biden-s-disinformation-chief-is-trump-dossier-author-fan-and-hunter-laptop-doubter/ar-AAWG5q8
  NE7RA
  NE7RA --- ---
  POTUS:
  "No ship that sails under the Russian flag, or that is owned or operated by Russian interests, will be able to dock in a US port or access our shores. None, none,"

  also

  US 🇺🇸President Joe Biden @POTUS has announced an additional $800m (£613m) security assistance package for Ukraine. It comes just a week after the US announced a previous $800m to support Ukraine.
  NJAL
  NJAL --- ---
  The White House Is Using TikTok Influencers to Peddle Propaganda | Opinion
  https://www.newsweek.com/white-house-using-tiktok-influencers-peddle-propaganda-opinion-1688698
  NJAL
  NJAL --- ---
  NYT najednou priznava, ze Hunterovic notebook je autenticky. Takze MSM lhaly a socky cenzurovaly na objednavku. Yaaay :-)

  [NJAL @ Donald Trump 2016+]
  VOYAGER
  VOYAGER --- ---