• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NJALPOTUS
    NJAL
    NJAL --- ---
    GLOBETROTTER: Ja cekam, co z toho halasu a tartasu nakonec vypadne, aby to nedopadlo jako viz video, co jsem posledne dal do Trumpa. ;-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NJAL: Děkuji, žes mi ušetřil odpověď :-) Btw. dnes už bych Trumpa nevolil, resp.samozřejmě záleží na tom, kdo je v duelu proti němu, ale Capitol v lednu a papíry v Mar de Lago posouvají tu figurku někam jinam...
    NJAL
    NJAL --- ---
    HONZA09: Volici Bidena si na hlavu hovna hazet nemusi, maji je uz v hlave. ;-)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    GLOBETROTTER: No jestli si volil Trumpa, tak to by spíš byly vhodnější hovna nez popel. :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    aRgUmEnTaČnÍ fAuL
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HWLLFFRDD: víš moc dobře, že Trump poprvé vyhrál o pár hlasů a podruhé prohrál o pár hlasů, takže to s tou pandemií považuji za argumentační faul.
    Ty můžeš zase za argumentační faul (protože předtím premiér a pak možná prezident) považovat to, že ti děkuju za informaci, že se v únoru konečně dozvíme, jak Babiš zvládl pandemií.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Blablabla Trump prohrál evidentně vlivem svýho hřmotnýho politickýho stylu a nespokojenosti voličů z toho jak zvládl pandemii, završil to naprosto komicky zmatlanym pokusem o fašistickej puč, ale já jsem nedemokratický progresivista, co ti nutí svůj názor kvůli tomu, že jsem ti odpověděl na nějakym pojebanym Nyksu.

    Dej si studenej hadr na hlavu.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Jako fakt nevím,zda se mám smát nebo co, že mi nějaké id z nyxu radí,koho mám jako US občan volit za US prezidenta,aniž bych si musel sypat popel na hlavu. To je holt asi demokracie po česku podle některých českých progresivistů.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HWLLFFRDD: Jojo, tebe se budu ptát na svá voličská práva :-)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    GLOBETROTTER: To jo no, sypat popel na hlavu by sis měl už dávno
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Btw.jsou státní a veřejné instituce a soukromé firmy,kde jsou roušky striktně vyžadovány. Jsou města,kde v obchodech a dalších vnitřních prostorách nosí roušky nebo respirátory většina lidí. Ale soudruh prezident to z okna Bílého domu holt vidí jinak. Ještěže jsem volil toho druhého blázna a nemusím si teď sypat popel na hlavu :-)))
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Má opravdu někdo dojem, že ten člověk je menší blázen než jeho soupeř v posledních volbách?
    V USA pandemie skončila, lidé nemají roušky a vypadají dobře, prohlásil Biden | Svět | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/svet/joe-biden-usa-koronavirus-covid-pandemie-konec.A220920_093505_ln_zahranici_vag
    NJAL
    NJAL --- ---
    MRAKY: U Madridu se bojuje za Washington DC! ;-)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    a jeje. dalsi bojovnik proti fasismu na scene
    Polofašismus, nebo demokracie. Vyberte si, vyzval Biden před volbami do Kongresu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/spojene-staty-prezident-joe-biden-kritika-polofasismus-republikani.A220826_060536_zahranicni_misl

    :)))
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NJAL: Jako že to měl dát do Nekvalitní novinářské práce? :-)
    (Protože to tu už včera bylo popřeno, což Ty víš,ale jiní ne:
    [PIKSE @ Donald Trump 2016+] )
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Usmevne :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    SIRLOON: Ten by to hriste ani nenasel, kdyz neni schopnej najit spravnej klub pro prispevek.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    NE7RA: no vidis a tebe by na to hriste nenechali ani slapnout. Tak brec a uc se jak se to dela
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Usmevne a mile :)

    Trump pohřbil Ivanu na golfovém hřišti. Díky tomu za něj zřejmě nebude muset platit daně - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/trump-pohrbil-ivanu-na-golfovem-hristi-diky-tomu-za-nej-zrejme-nebude-muset-platit-dane-40404488
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam