• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: jako prinejhorsim si "-= Fav =-" prejmenuju na "aaa_____-= Fav =-"
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD:
    TOOMIX:
    Tak to razeni bude problem, to bych musel nahackovat nejakou vlastni kolaci.

    for i in 'a' 'b' 'c' 'd' '- c' 'á' 'č' ; do   echo $i;  done | LC_COLLATE=cs_CZ.UTF8 sort
    a
    á
    b
    - c
    c
    č
    d
    
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: S napovedou premyslim, jestli ji nechat vyskakovat tady nebo ji dat az na stranku s vysledky. Kazdopadne ted i @nick presmeruje do hledani...asi je to uzitecnejsi...kazdopadne "@nick text" uz spoustel hledani prispevku predtim.
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: O razeni vim, to bude na delsi zkoumani :-)
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Řazení ve SLEDOVANÝCH.

    Ve starém NYXu byly kategorie řazeny abecedně, znak * a mezera byly akceptovány. Kategorie * zatim nevim kam s tim * byla první.

    V novém NYXu znak * a mezera akceptovány nejsou, * zatim nevim kam s tim * je za záhady a před zbraně.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Search box.

    Ve starém NYXu po kliknutí myší vyskočila nápověda, v novém ne.

    Hledání pomocí @nick.
    Ve starém NYXu:
    - u někoho s povoleným vyhledáním příspěvků to vypíše příspěvky
    - u někoho, kdo vyhledání příspěvků nepovolil, to napíše, že vyhledání příspěvků nepovolil
    - u někoho z DI se nenapíše nic, jen prázdný formulář

    V novém NYXu:
    - u někoho s povoleným i nepovoleným vyhledáváním příspěvků dojde k přesměrování do jeho profilu, ale žádný příspěvky
    - u někoho z DI se nestane vůbec nic, obrazovka se ani nepřepíše, zůstává původní obsah
    TUILE
    TUILE --- ---
    vychozi nastaveni poctu novejch prispevku v diskuzi je na alphe 20. budiz, proc ne (toto nastaveni se neprenasi, ale nevadi)
    toto cislo se nezmeni, i kdyz neprectenejch prispevku je vic.
    mam tedy diskuzi s neprectenejma treba 78 a zobrazi se jen 20 poslednich.

    neotestovala sem to u sledovanejch, protoze mam vsechny precteny, ale u nove otevrenejch klubu a u klubu v historii je toto chovani.
    minimalne u sledovanych bych to videla jako bug.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Pozvánky do diskuze.

    Ve starým NYXu je v pozvánkách do diskuse napsáno (Lze vybrat pouze uživatele, kteří mají v přátelích Vás, chtějí dostávat tyto zprávy a kteří sem již nebyli pozváni.) Takže můžu pozvat jen někoho ze sledovaných. Rozhodně mi to nenabízí lidi, který mám v DI.
    V novým NYXu si můžu vybrat jak ze všech sledovaných, tak i z lidí v DI. Lidi z DI považuju za bug.

    V novým NYXu není vidět, kdo už někým byl pozván. Netvrdím, že zrovna tohle je to bug, ale je to minimálně odlišnost proti starýmu.
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: Zbylo mi z toho:

    Tohle bych potreboval lepe vysvetlit/ukazat:
    - odstraneni access rights nekolika id z diskuse se do changelogu nepropsaly vubec (priv i public)
    - profile > files > discussion attachment - rozbita tabulka, pretejkajici
    - nechalo me to zalozit systemovy klub
    - necha me to zalozit jakykoli klub kdekoli

    Tohle nevidim jako problem - nebo to nejak moc chybi?
    - u postů v diskusi kde jsem admin chybí vpravo button na quick ban
    - ve stats je pro last visit videt datum, ale chybi cas

    Tohle slouyzi proste jako prepinac moznych stavu - nebo je to moc matouci?
    - v eventech klik na [going] / [interested] nedela nic, nemuzu dat going ani na svuj event
    - v eventu [not interested] by asi ani nemelo byt, kdyz nejsem jeste interested

    Tohle bych neresil, ciste teoreticky se muze hodit pred predanim diskuze nekomu jinemu...lidi tu bcas vymysli hrozne kraviny :-D A muze ten stav nastat prave i jako nasledek predani diskuze...takze osetrovat to na 100% by bylo asi vic prace nez tomu chci venovat:
    - muzu sam sobe dat banana v diskusi kde mam prava, ale nema to efekt
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    tak možná trefa.
    V 15:41:52 12.2.2021 to nefungovalo, nyní tedy vyzkoušeno znovu a už OK.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nemelo by. Ale je opraveny cerstve, mozna jsi to zkousel chvili pred tim.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    ted jsem to zkousel a neni. Nebo to souvisi s cache?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Kam? V tech novinkach je napsane, ze by mel byt opraveny. A imho opraveny je.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Tak tam prosím dopiš ten hlášený a neopravený. A tedy aktuálně budu si myslet, že to byla náhoda co na mě vykoukla hned po přihlášení na alfu :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Neopravene bugy si eviduji na nastence, opravene hlasim do diskuze vedle.

    Zatim nenastala situace, ze by bylo vse opraveno...tak si to zkusim pamatovat a pak sem napisu tlustou caru :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    v tom, že jsem tu nahlásil možná 10 chyb. Už si je nepamatuji a tedy nejsem schopen mergovat co je a co není opraveno a na co se zapomnělo.

    A tedy se tomu nechci naslepo věnovat. Ale, kdybys řekl: "Nyní si myslím, že všechno je opraveno, tak je mi jasné, že na něco jsi zapomněl a nebo to opraveno není."

    [ KOC256 @ nyx :: nová verze - testování ]

    Toto je opraveno?
    Nebo to mám hledat na nástěnce?
    Nebo to mám hledat v tom klubu o opravách?

    Kdybys řekl: "Všechno je opraveno", tak vím že ti to uniklo a zahlásím to znovu. Takto nevím...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: V cem by se to melo lisit od toho separatniho klubu na hlaseni ciste jen opravenych veci, na ktery byl odkaz jak v tom ohlasovacim prispevku, tak tady na nastence?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SPECZ:
    Což je jistě přehledný system, který vede k tomu, že se nikde nic neztratí :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Toto jsem nikde nenašel a opraveno taky není.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    KOC256: Tipnul bych že podle toho co je tady na nástěnce :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam