• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    události – v oblasti – no location

    také v combo boxu události – Založit událost – místo
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    úvod – žádosti o diskuze – hlasy: 43 votes for | 1 hlas proti
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    diskuze – pozvánky: k čemu je ta textarea? vyplněný text se nepřidává do mailové informace o pozvánce od TORI; popisek "poslat pozvánky" také není přiliš vysvětlující…

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    nějak přestal fungovat push nových příspěvků do diskuzí
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    "Inzerát již není aktivní, ale našli jsme jiné inzaráty..."
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    autor inzerátu – reference: nelze se prokliknout do detailu referencí
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    v inzerátech nelze vyhledávat inzeráty konkrétního ID přes @ID
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    tržiště – Vložit inzerát – popis – vložit tolik řádků "aaa" (cca 40), aby okno odskrolovalo dolů – přesunout kurzor na konec textu – napsat znak: celé okno odskočí úplně nahoru a upravovaný text přestane být vidět (může to být trochu obtížnější na reprodukci)

    stává se v:
    Chrome 88.0.4389.90 (Official Build) (64-bit)
    Firefox 82.0 (64-bit)
    Firefox 82.0.2 (64-bit)
    Vivaldi 3.6.2165.40 (Stable channel) (64-bit)

    nestává se v:
    Opera 74.0.3911.218 Stable x86_64
    Microsoft Edge 90.0.818.6 (Official Build) dev (64-bit)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KOMPAS: podobná chyba, pokud dám přesunout vybrané do kategorie, ale nic nevyberu: nahoře chyba "
    Nejdříve vyberte nějaké diskuze", ale označeno je pole založit kategorii s chybou "Název kategorie je příliš krátký"
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    sledované – nastavení – přejmenovat kategorii – přejmenovat na – nechat prázdné – přejmenovat:
    nahoře se zobrazí chyba "Chybný název kategorie", ale zároveň je označeno nesouvisející vstupní pole založit kategorii s chybou "Název kategorie je příliš krátký"
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: Jo, jen s limitem na pocet vysledku
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    NYX: takže když tam dám nějaký běžný slovo, vyhledá to všechny diskuze?
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: Hleda to i v zahlavi, nastenkach a prispevcich
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Vyhledávání diskuze:
    Hledala jsem "deprese". Našeptávač mi dal odkaz "diskuze - více výsledku" (nebo tak nějak). Klikla jsem na to a zobrazilo se mi toto.
    Připadá mi to divný. Jsou tam všechny možný diskuze a "deprese" zvýrazněná. Čekala bych jen seznam diskuzí se slovem deprese a příbuzných.
    (Pardon, jestli to tu už je reportovaný, na nástěnce to nevidím a nepamatuju si.)

    BURAK
    BURAK --- ---
    omlouvam se, moc to tady nesleduju, ale pochytil jsem nekde mezi radky, ze blok se nakonec rusit nebude? Ja ho tedy dost pouzivam na vse mozne a byla by to velka ztrata. Pokud se opravdu nebude rusit, bude premigrovany na novou verzi anebo radsi udelat zalohy, vseho co tam mam a nahazet si to tam znovu?
    NYX
    NYX --- ---
    Chmmm...zjevne zkombinovat reklamy s rozumnou content security policy je nemozne :-/
    NYX
    NYX --- ---
    Ok :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    témata – Založit diskuzi: na neprémiovém uživateli nefunguje proklik na "Pokud chcete založit soukromou…"

    nejspíš to souvisí s chybami v logu:
    Content Security Policy: The page’s settings blocked the loading of a resource at https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (“script-src”).
    Content Security Policy: The page’s settings blocked the loading of a resource at inline (“script-src”). create:1:1
    Content Security Policy: The page’s settings blocked the loading of a resource at https://alpha.nyx.cz/js/cs.js?1615904827 (“script-src”).
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: minimálně esteticky ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam