• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    Testovací verze se nachází zde: https://alpha.nyx.cz/

    Bugy si eviduji na nastence
    Opravene chyby a nasazene zmeny hlasim zde: [ nyx :: nová verze - novinky ]

    Co by mi opravdu pomohlo, kdybyste důkladně otestovali:

    - Cokoliv související s ignorem a double ignorem (nepoužívám ho a DI na mě nefunguje, tj. to nemám nakoukané)
    - Události a inzeráty pokud je používáte
    - Běžné funkce tak, jak je používáte vy...už jsem byl párkát v téhle situaci a nerozbrečím se :-)

    Co nejsou chyby (seznam budu případně doplňovat):

    - Diskuze, události i inzeráty jsou namigrované do stejných tabulek za sebe, tj. v sekci poslední člověk vidí pouze inzeráty, nefungují filtry podle hodnocení apod...to se vyřeší jakmile začnou přibývat příspěvky do normálních diskuzí (ano, řadit podle času místo ID by bylo řešení, ale teď už nehodlám měnit)
    - Po udělení hlasu se může výsledné číslo změnit více než by člověk čekal (vzniká migrací během provozu, při ostré migraci to bude sedět)
    - Neodchází e-maily (tj. registrační, přeposílání z pošty, pozvánky apod...)

    A kdyz tam bude treba hodku 502 stranka, tak nejspis prave provadim novou migraci
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Zkus ted prosim.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    v přehledu souborů je pro neprémiového uživatele "25 MB volných", ale pokud nahraju soubor, údaj se nezmenšuje; tím pádem je možné nahrát více než 25 MB dat
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    A pak ještě toto

    https://cln.sh/D9W0hc+
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Bahaha. Už roky. Můj klasický use case je v gifech zastavit načítání a dát strankkvani o jeden příspěvek zpět a pak pokračuju dopředu :D
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: wtf :-D to ted jde???
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nefunguje stránkování po 1 příspěvku. Tedy moje oblíbené procházení gif po gifu v GIFech je nefunkční...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nahrávání příloh nezobrazuje progress, takže člověk netuší, že se něco nahrává... Chrome (Brave) > https://cln.sh/pujymU
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    překlep při mazání více příspěvků v klubu "2 příspěvy smazány"
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    výsledky hledání příspěvků (obrazovka "hledat") – obsahující text – jeden znak a – hledat: zobrazí se úvod s chybou "Nepodařilo se načíst příspěvky"

    totéž pro dvoupísmenná slova, případně nějakou kombinaci slov délky nejvýše dvě
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pokud v globálním vyhledávacím poli zadám #text, neotevře se nabídka s výsledky a v logu je chyba 400 Bad request
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    když ve vyhledaných příspěvcích nebo v posledních kliknu na ikonu uživatele ve výsledcích hodu kostkou, otevře se na chvíli kontextová nabídka, ale pak se prohlížeč hned přesměruje do diskuze na daný příspěvek
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    sledované – nastavení – přesunout vybrané do kategorie: tlačítko "přesunout" má ikonu odpadkového koše
    totéž pro tlačítko "přesunout" v osobní – blok
    AETHER
    AETHER --- ---
    při přidání do přátel se neobjeví žádná notifikace, že to proběhlo
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: No jo, na tohle stale zapominam. Budu si tam muset nafejkovat hromadu zaznamu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    lidé – aktivní: ID se řadí pod sebe, nikoliv vedle sebe jako dříve; pokud jich bude víc než pár, stránka se hodně prodlouží
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KOMPAS: ještě jsem přehlédl, že je to nepřeložené také v nabídce "přesunout do", pardon :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pokud je viewport užší než 930px, zmenší se položky menu, ale navíc se "odhlásit" přestěhuje vlevo, takže na něj stále omylem klikám, pokud chci kliknout na "poslední"

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    na nástěnce jsou u ankety a hodu kostkou upozornění "Speciální typy příspěvků jsou dostupné pouze v prémiové verzi", přesto je tam může neprémiový uživatel vytvořit
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    nástěnka – zobrazit sekci: nepřeložené home, header, archive
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: to bylo myšleno spíš jako proč v bloku není taky jedna ;)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: ty zustanou, tohle se kontroluje jen na vstupu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam