úvod
témata
události
tržiště
tržiště
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
autor inzerátu
CLEVER
Zatím žádné reference.
nabízím
Project Coordinator
type: half-time
V Cleverlance se rozhlížíme pro naši sesterskou společnost po posile do týmu na pozici Project Coordinator řešící rollout SAPu pro pobočku v zahraničí. Náplní práce budou administrativní a koordinační aktivity, support týnu a project managerky.
Jde o práci na poloviční úvazek a na home office (ale bylo by fajn být z Prahy či blízkého okolí). Práce může být vhodná i pro osoby na rodičovské dovolené.
Co je potřeba - mít zkušenost v roli Project Coordinator na IT projektu a umět výborně česky a anglicky. SAP není potřeba znát, vítána je orientace ve standardech pro dokumentaci a kvalitu ve pharma společnostech (není podmínkou). Oceníme tvůj smysl pro zodpovědnost, preciznost a komunikační schopnosti. Projekt se rozjíždí na přelomu února a března.
V případě zájmu o tuto pozici mne se svým CV kontaktuj do pošty.
<<
<
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam