• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIXDiGi Nomádi - We need to travel and work
    Vzhledem k tomu, že diskuze se strhla úplně jiným směrem než byl záměr a já se tím nehodlám stresovat, řešte si tu co chcete.....
    rozbalit záhlaví
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADAM: zkus mu kdyztak napsat, myslim, ze rad poradi

    STRIX
    STRIX --- ---
    SADY: ou yeah. Než ses zeptal už sem stihla 2x Sri Lanku. A vzhledem k tomu že uprchlíci sou **** (Long story) tak sem se musela i trochu rychleji rozhodnout jestli tu Teda zkusit zůstat... A jo no 😎

    B3DA
    B3DA --- ---
    jste trosku rozmazleny, ne? :D
    STRIX
    STRIX --- ---
    Tak já sem ready bábovky... :)

    STRIX
    STRIX --- ---
    Fajn. Tak Thajsko je asi pase. Kamarád co mě privefl na myšlenku jet tam # že to je prý celkem volny, tak teď narazil:

    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Tak pár fullHD monitorů tam seženu... jde mi spíše o to, že jsem si tu ergonomii atd. ladil v průběhu let a je to návykové... a udělat kopii jinde je drahé a časově náročné, tak bych musel slevit. A musel bych si vyzkoušet, jak moc jsem se na tom stal závislák, nějaký kompromis, který by byl ok :-D Pracovní plocha je cca jako 6 fullHD monitorů. Výška židle, stolů a monitoru je abych nehrbil záda a nebolela mě, lokty nejsou zdvižené, takže mě nebolí ramena, velký monitor ve správné výšce a vzdálenosti, takže to přečtu a nemusím zaklánět hlavu atd. (nebolí mě z krkem) Přemýšlel jsem o tom dělat uvnitř VR brýlí, kde je relativně neomezený prostor, ale co jsem zkoušel, tak technologie ještě není tam, aby to za to stálo.

    Jinak na hotelích většinou bývají pidi-stolky a ještě k tomu strašně mělké a často i malé. Tohle chce pořádnou desku.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam