• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    Pár guide webů

    Build Guides, Resources, News and Raid Guides for Lost Ark - Maxroll.gg
    https://lost-ark.maxroll.gg/

    Lost Arkive - The Latest Lost Ark News and Guides
    https://lostarkive.com/

    Lost Ark: Complete Guide And Walkthrough
    https://www.thegamer.com/lost-ark-complete-guide-and-walkthrough/

    How to get Two Level 50 Character Boosts for Free - Lost Arkive
    https://lostarkive.com/guides/how-to-get-2-level-50-character-boosts-for-free/

    Lost Ark World Bosses Guide: Locations, loot, and more | WePC
    https://www.wepc.com/gaming/lost-ark/lost-ark-world-bosses-locations-loot/

    Interactive Map - Lost Ark Database
    https://lostarkdatabase.com/map
    rozbalit záhlaví
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Až do Puniky to celkem šlo, tam bych to zapálil.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    zpetne mi ten pribeh neprisel nic moc, takova trosku inflantilni sracka, na kterou se dalo kdykoliv, cokoliv prilepit a ten jeden demon od zacatku... dokazal vzdy dojit do nejake bitvy a zas odejit, a znova a znova
    pribeh sem dal celej na par altech a opakovane to byly uz jen ty nejotravnejsi questy stylu zabi/prines furt dokola

    pokrocilo nejak to open pvp? to byl taky echt nezabavnej koncept a v tu dobu sem tak nejak skoncil. plus ten Honing je taky umornej od jistyho bodu (nejspis to pak ale vzdy zlehci)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tak ty pribehovy linie jsou hodne fajn, problem je, ze clovek jich dela casem xy najednou ... btw hral jste nekdo v roce 2023 a muzete rict, jestli se zmenilo neco s vlastnim ostrovem? vyuzitelnost / uabavnost. tohle bylo ultra zklamani.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    PEDROBEAR: jako ten pribeh je fajn, videl jsem tam tunu veci prevzatych napriklad z pana prstenu a tak :-D
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    BARTUC: hezkej pribeh je ve skutecnosti nesouroda poslepovana kokotina. Bohuzel hra trpi tim ze endgame je kompletne nastavenej na FOMO. Jakmile dohrajes "pribeh" a nastoupi honeni (doslova) tak je na case se na to vysrat v ramci svyho mentalniho zdravi.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ELIDOR: jo, tak ja ani nepredpokladam, ze to budu nejak nolifit, takze pohoda :-)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw nehraju vic nez rok, hadam, ze pridali dalsi obsah, ale spis pro oddaleni endgame ...
    btw co je v tyhle hre super, je hledani vsech tajnych mistnosti a zon, je jich tam opravdu pozehnane

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    BARTUC: imho te to bude bavit tak 3 mesice, to je cas nez projedes vsechny ostrovy, nez se dostanes na vsechny casti mapy no a pak uz to bude jen neustaly opakovani tehoz .. cas od casu si odemknes vstup do nejaky instance z mesta, tady narazis poprvy na nutnost hrat v parte s voice chatem .. budes mit = sance ze te to bude bavit jeste nejakou dobu, nebudes mit = minimalni sance na kvalitni hru, imho end.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    Tak jsem to zkusil, zacal jsem si expit paladina a musim rict, ze ten pribeh je zatim moc peknej. Takovej blbouckej, ale zatim je to moc fajn. Uvidim jak to bude vypadat, az se dostanu do endgame. Zatim mam lvl 41 a prave jsem se dostal na lod, ale tech veci, co tam je, to je sileny. Fajn je, ze i ta moje plecka to celkem utahne a vypada to pekne :-)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Určitě bych zkusil spíš ten jumpstart, protože v normalu už bys nemusel k sobě matchmakingem dostat hráče, který potřebuješ k dohrání nějakejch dungů. LA neni špatnej, ale je to moc timesink. Pokud seženeš static alespoň 4 lidí tak to umí pobavit.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ELIDOR: ja to chci zkusit spis jako filler, kdyz nemam moc co hrat. Zkousel jsem GW2 a to me nejak nenadchlo a hlavne nechci do toho investovat, takze hledam neco, co se da hrat free
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    osobne si nemyslim, ze ma vubec smysl hrat LA, pokud nemas stabilni partu, ktera by hrala s tebou. jako solo hrac mas jasny strop, hrat s pugem je dost narocny, pokud nemas opravdu skill a stesti.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    Zdar jak svina, mel bych dotaz pro naprosteho novacka. Koukal jsem, ze jsou aktualne up nejaky jumpstart servery. Ma smysl, jako uplnej novacek tam zacinat, nebo je lepsi si to pekne pomalu projit na normalnim serveru? Cetl jsem, ze nevi, co s temahle serverama casem udelaji, jestli je nechaji zvlast, nebo je mergnou k nejakymu normalnimu, tak bych nerad prisel o progres, kterej pripadne udelam.

    Jinak budu rad za jakoukoliv radu do zacatku.

    Dekuju moc
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    jeste je treba rozlisovat, jestli mas guildu, jestli si byl nejaky raid 100x a nebo ne - pak je to o dost jina hra :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    FORTRESS: protože to tam lidi dost bannujou a nebo tam stravis 2 hod. aspon s mym stestim (kdyz tam lezu po pulnoci, tak u toho akorat usnu, stava se mi u g3 vykase)
    uz sem byl i vykas bus, co trval minulej tejden snad 2 hod, ale kdyz to frci dobre, tak je za 30 minut hotovo... a ja si pri tom ctu, nebo na neco koukam na druhym monitoru, protoze uz mi to zadnej zazitek nedava - takze nez 1 raid s pugem, tak za to dam 2 busem (nebo daval sem)

    ciste pomer cas/cena/vykon a to je ted v mindzi - precti si, co sem tam psal o Argusovi a bannovani moji reflux socky
    Kakula muzu chodit jen s Paladinem... a kdyz tam kupujes bedny, tak z toho zadnej echt gold netahas a musis to vyrejzovat jinde - akorat neni kde

    si vzpomen, co stoji pokus o Quality upgrade - 500 za klik na zbran? 300 armor? posledne sem vyklikal 20 sutru na 1 altu a zved sem kvalitu o necelych 10% (z nejakych 50 na 60+) - proste to ted neni pro me udrzitelny a je to jen toceni se jak vitr v bedne
    cekal sem na Rowen, je prtavej a to PvP je divne

    ted me mrzi, ze sem to fakt minulej tejden neodpisk - taky sem jel rok v kuse, titul Yearling atp. a pak mi to chvili trva, musim se na to nejak nasrat, ci najit neco lepsiho
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já už to zabalil, nicméně nechápu proč bys měl platit bus za easy endgame content jako je Valtan nebo Vykas. I Kakul je první dvě gaty jednoduchej.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TAJEN: boti v Punice jsou posledni problem co LA ma - ten region je půl rok mrtvej, bylo x Punika Powerpassu, pripadne lidi davaj Knowledge transfer. nebyl sem tam mesice. Field bossy uz mas dalsi 2 SVern a Rowen, Chaos gate je SVern, Ghost ship je taky NW od SVernu
    tihle boti nemaj vesmes na nic vliv, i Trade skills sou passe, protoze ti dojde rychle energie, trochu ji bejva v Login rewards, ci Weekly z eventu na exchange, ale malo. taky posledni Leaf z Trade skillu sem videl naposled pred pulrokem - at chytam zvirata, ci cudly, kde mi j ich chybi raketa, proste uz nic a stoji to raketu casu a nic moc to nedava. Platinum Fields sem byl naposle v zari, protoze tam pug uz nechodi, nikdo to nedela

    boti naopak stlacily cenu Fusion matrosu, ktera ted narostla

    co je ale totalni pojeb je posledni patch a redukce goldu:
    Argos z 2700g na 1000g - chodil sem s 5 alty (main uz ma vysokej ilvl a nedostaval) - ztrata 8500g tydne
    Valtan z 4500g na 3000g - bus z 1k vystrelil na 2k - tzn. 1k goldu za bus run - s 6 alty ztrata 15000g tydne
    Vykas redukce jen u Normal, ne HM - tady redukce jen o 100, ale bus z 2k vylit na 3k - tzn. 900g za bus run - s 6 alty ztrata 6600 tydne

    tzn -30.100 goldu pro me tydne a jsem v prdeli. main paladina mam pres 1500, 5 altu 1460
    pri upgrade armoru na Brel gear mam armor +16 a pants +12 - na tech +15/+16 to jelo vzdy na 100% artisan energy a cena +1 kolem 20k goldu

    v podstate jsem v hajzlu a nedokazu tlacit rychle main (muze porad Brel jen g1-4), nemuzu 1520 Chaos dung
    a ostatni alty taky nemuzu moc posunout

    ty Vykas/Valtan busy sem chodil ted tak mesic, vzdy u toho cucel vedle na seros (gomora byla rychla) - urcite bych moh chodit s 3-4 altama pug valtana, ale lidi sou kokoti a casto te bannujou nesmyslne z lobby - jako treba moji docela maxlou 1460 reflux socku s lvl7 gemama do Argos lobby 1445+ - a proste ban, dementi (bezne s ni jsem v top MvP i mezi vyssima ilvl)
    u Vykase, kde je treba ilvl1460, me budou kopat jeste vic, i kdyz Titles atd. mam - do patche pro me byl pomer cena/vykon/cas proste levnej bus, s dobrou gold odmenou

    v tomhle se ta hra hrozne uzavira a proste to nejde dohonit - argument zlevnili sme kraft na low tier3 je nesmysl - vetsina farmi x altama a boosti main, pripadne koho chtej natahnout...
    kdyz vemu v potaz, jak divnej je Rowen a to mass pvp... tak treba dobrej prsten pro paladina s Endurence (jo tech tam moc neni), s Heavy armor/Fortitude nebo Spirit absorbtion je za 10-20k, pokud tam nejaky je - kde na to mam brat??? obdobne mi nejdou fixnout staty a engr. prave u 2/6 gold earning charu, proste na to nemam gold

    co se mi za mesic tohohle bus farmingu povedlo, maxnout Grudge, Blessed auru, Awakening, Preempt. strike - a rikal sem si, ze uz to pujde (grudge krom paladina jedou vsichni, takze velka uspora)

    jedine, co jsem nikdy nebyl je Kakul a predpokladam, ze to budu calovat taky 9k bus, nebo me budou bannovat - pred tejdnem sem se rozhod skoncit, pak sem si rikal ze to vypada dobre koupil misto crystal aury za 10e pack kde je Mecha mount... a 9. slot, ze si udelam dualniho paladina (pak uvidim, zd ajen na pvp, ale karty, engr. sdilene...)
    pak prisel patch a je to hl. frustrace

    hl. bych pro edngame potreboval natahnout i nejaky DPS, protoze s paladinem chodit tu posledni Tower je nesmysl, reflux socka to tam vymlatila uplne v klidu na ilvl o 30 mensim

    pripomina mi to BDO - dokud mas co zkoumat, storyline, tak dobry, pak jak zacli pridavat alty a tlacit te powerpassama at to behas vic furt dokola, tak vyhoreni ala POE je zpet
    v chaos dung/gate/adv. ostrovech, guardianech uz zadnou zabavu nevidim - faceroll, co stoji hodne casu a aby tam padlo neco hodnotnyho, tak to je zazrak
    WRATA
    WRATA --- ---
    TAJEN: Covece nevim jestli cekat na horsi Outriders je ta spravna cesta.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    boty stale nevyresili? eh ...
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Uz sem to vzdal :-( Tolik sem se tesil na tu dual dager assassinku ... ALE ... nevim je to cele divne po par mesicich sem logl a .. teda odlogl sem v punice na fishing spavnu .. a ted lognu a byl sem skoro zasypanej kralikama od bootu ... :-( Myslim ze je spousta jinejch her ..Ted spis jen tak prezivam a cekam na First Descendant ....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam