úvod
témata
události
tržiště
tržiště
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
autor inzerátu
MAAACA
reference:
+1
nabízím
Prázdninové ubytování spojené s hlídáním koček – samota v západních Čechách
Letní bydlení (28. 7. – 2. 9.) na samotě v západních Čechách spojené s hlídáním koček. Nájem = hlídání koček; poplatky (elektřina, plyn, internet) = dle dohody.
Ahoj,
nabízím možnost bydlení – od 28. července do 2. září – s dvěma kočkami na samotě v západních Čechách (nejbližší vesnice Blatno u Jesenice, kde je obchod i hospůdka, je něco přes kilometr daleko).
Bydlí se v budově bývalého mlýna – elektřina, kamna, plynová bomba, postele a deky, internet, malé ohniště a rozkošná kadibudka, kouzelné zápraží a další k dispozici. Vody mnoho není – chodí se koupat do nedalekého rybníka, pitnou vodu je možno napumpovat do barelů v nedaleké vesnici (auto přijde vhod). Ptáci švitoří, potok šumí, prostě takové romanticko-spartánsko-zenové prostředí, viz ilustrační fotka.
Vhodné pro ty, kteří si chtějí odpočinout v náruči přírody, nevhodné pro ty, kteří hledají místo na party či kteří jsou zvyklí na ubytování ve vyšším standardu.
Cena za celé období (28. 7. – 2. 9.) = hlídání koček (jednou za den dosypat granule, popř. i vyčistit kočičí záchod a trochu se s nimi pomazlit) + poplatky (elektřina, plyn, internet), na jejichž výši se nějak dohodneme. Upozorňuji, že je třeba zde být po celou dobu, neboť kočky jsou zvyklé spát večer doma.
Máte-li zájem, pošlete mi prosím soukromou zprávu s pár slovy o sobě (nepište do komentáře).
Díky!
Petr
Zn. Jen pro milovníky koček a slušné lidi.😊
<<
<
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam