úvod
témata
události
tržiště
tržiště
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
autor inzerátu
NOCOM
reference:
+31
/
-1
všechny inzeráty uživatele
iPhone Air 256GB - NOVY ZABALENY CZ distribuce
Novy zabaleny telefon, ceska distribuce, zadny šedy dovoz.
25000 CZK
iPhone 17 256GB NOVY ZABALENY CZ
CZ distribuce
20000 CZK
nabízím
BMW 330i GPower kompressor, 2002
BMW 330i GPower kompressor, 2002
https://auto.bazos.cz/inzerat/176313051/bmw-330i-gpower-kompressor-2002-xenony.php
Prodam 330i g-power, auto vlastnim cca 10 let, z toho ted poslednich ca 7 let bylo jen v garazi, bez STK, tedy nejezdilo po silnici.Pouze pravidelne projeto mimo pozemni komunikace a pravidelne meneny olej.Nyni ma cerstvou STK, probehl engine flusch od millers a opet nova napln.
Auto ma aktualne najeto 198tkm - originalni km, kupoval sem od prvniho majitele z Mnichova.V TP zapsan vykon 210kw, vykon se muze lisit, vetisnou to bylo ale cca 300PS.
Za tu dobu, co auto mam sem najel tak 5tkm, udelal nejaky servis a udrzbu, za zhruba 100k.Posledni ladeni bylo u Mirage motorsport, kde byla cela sada od gpower rozebrana a slozena znovu, jsou tam nejake nove kompomenty, original gpower, uplne posledni revize mapy v jednotce, atd. Do toho bezna udrzba, co bylo potreba, uz si vse ani nepamatuji.Nejakou investici k idealu by to jeste asi chtelo, ale zalezi, jak je kdo narocny, v kazdem pripade auto jezdi, funguje docela dobre. Auto ma normlani spotrebu, jako 33Oi, pri normlani jizde.Je krasne pruzny, kastle je bez koroze pevna, coz je tezko k sehnani u e46 .) Vse rad proberu idealne pres telefon.
Auto je obuto na OZ superleggera R18, ma 4 pisky brzdy od JP - neni soucast prodeje. Auto bude mit original brzdy a nejake original kola, dle vyberu, mam jich dost k vyberu, pro zajemce, vse je o dohode. Kdyby byl zajem, je mozne nechat osadit lepsim brzdovym kitem, coz vyrazne doporucuji, rad poradim. Auto parkuji v garazi se zvedakem a vybavenim, takze neni problem si to prohlednout ze vsech stran, jak dlouho budete potrebovat.
Prosim, jen seriozni zajem, barazy NE. Rad odpovim na smysluplne dotazy, kdykoli idealne po telefonu.
K videni v Hradci Kralove, Praze.
<<
<
autoload
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam