• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    NIKOPOL: Jo, to bude ona:
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    JANYNA: to je ten jak ma na kampe tu bronzovou sochu ?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NIKOPOL: pro tyhle lidi existuje skatulka: euroindiani. nejpostizenejsi lidi evropy.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Co jsem byl na posledním Šamanském festivalu, tak jsem se musel smát a Markétě jsem to pak řekl. Když se na konci přednášky loučili, tak Markéta řekla: "... a najdete nás v háji." Čestina je bohatý a květnatý jazyk :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: Pohle všeho je tohle video z Háje .... u Liberce ;-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Dostal jsem se k videu Jana RedShirt, který roky provozoval ve středních čechách "Mezon". Dnes už je v důchodu a v Praze, takže už nebydlí v teepee :-D Dělal a podle všeho ještě dělá potní chýše. Kdyby jste o potní chýši potřebovali nějaké základní informace nejdete je zde.
    POTNÍ CHÝŠE
    http://www.youtube.com/watch?v=RzDkSycXjsY

    Je to v celku slušně popsané i když ten spirit tam samozžejmě popsaný není.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    oni asi myslejou autentickej z emerickeho pralesa, ne ?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    tak hlavně reklama jak z tv... prej autentický... a jaký šamanismus není autentický?:)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    TRANSFORMACE: Švarcovi jsou zajímavým párem. On nadrtí ty hustý energie a pracuje s nima, takže ho žádnej feťák nepoloží a ona dělá jemnou práci na pohodu :-)

    Video jsem už asi viděl, nic o tom co dělají neříká, je to video pro mudly "o něčem zajímavém" ;-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    TRANSFORMACE: Tenhle par je hodne zvlastni. Zijou tim a zijou za to. Ty ciga mi tam desne nesedi :) a primery jsou takove rozmazane. Zase je videt, ze ver svemu konani, dej do toho maximum a pritahne to lidi podobneho razeni. Takze uspesni podnikatele...:)))
    TRANSFORMACE
    TRANSFORMACE --- ---
    Hezké video o českých šamanech. Krásně tajuplné a pěkná hudba.
    Šamanismus: Pavel a Markéta Švarcovi: autentické šamanské setkání
    http://www.youtube.com/watch?v=x5_mToFf1Wg

    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    jasonekk....díky za reakci...byla jsem na tom podobně
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    ALIQUPISO: Podle potřeby a jak přijde síla.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    ALIQUPISO: Jsi si jistá, že tím pomocníkem má být člověk?

    Zažil jsem mnoho silových záležitostí ve více lidech, někdy je dobré si za někoho stoupnout a dělat mu záda, aby mohl naplno projevit sílu, která skrze něj přichází a nemusel se starat o další "věci". Podobný "záda" jsem viděl i u jednoho z rituálů s novorozencem, kdy matka polykama své slzy ...

    Silný šaman má mnoho písní jak říká Carlos. A podle mého taky "někam patří" společenství, které je podle mého multidimenzionální se pak o něj stará, tak jako on se stará o ně, je to velmi propletené a docela dost složité, záleží na tom, komu se šaman "upsal" ;-)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    DRAGEL: v nás samotných je ta reaktivita na určité lidi a na jejich energii... když jsme čistí jako zrcadlo (když si půjčím zenový příměr), tak se na nás nechytá prach druhých a všechno věrně odrážíme :)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Mnoho věcí je vlastně jen v nás samotných. Jde o to to pochopit a vybrat si sám v sobě tu svou cestu.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    RAHANUR: První reakce byl vztek, hněv a takovej ten pud tu osobu zničit:) Pak jsem zapnul mozek a ptal se kolem a na konec jsem si vybral cestu. Posílat lásku. Pozvednout tu negativnní vibraci z 3.č. do 4.č. a funguje to :) Tyhle lidi budeme potkávat celý život. Jako připomenutí toho, že není jen to dobré:) Jako je v dobru i kus zla, tak ve zlu je i kus dobra :)
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    jasonekk díky za info. Já už se s nimi taky moc nesetkávám, ale občas se to stane a tak mě zajímaly zkušenosti a postupy díky
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    RAHANUR: Zdá se že je vše zažehnáno :) Po zjištění toho vlivu a vysvětlení té dotčené osobě a moje vnitřní a i vnější zásahy (posílání lásky a negativní vibrace z 3. čakry posílát a prodýchat ve 4.čakře) se najednou vše zlepšilo :) Ještě jsem se předtim setkal sem tam s někým, ale slabší odvárek. Od té doby jsem naopak potkal "výše vibrující" jedince, kteří mě krásně utvrdili v mých pocitech a mé pozorování. Ona tantrická guru a jedna známá s dotekem, který uzdravuje instantně a naplňuje :) Fajn časy :)))
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    jasonekk..ano zajímá mě tvé potkávání se s temnou energií a jestil už je to ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam