• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      MULTICAT
      MULTICAT --- ---
      BOODIA:  Co to povídáš? Máš jednu z nejkrásnějších hlav. Je kráásná, je funkční a je skoro dokonalá, když přijde na porcování kachny.
      BOODIA
      BOODIA --- ---
      FATALLUBA: Jó, nebo kdyby si chtěla prožít zábavnější večer, moh` bych tě vzít ven a prostřelit ti hlavu.
      FATALLUBA
      FATALLUBA --- ---
      HNILOB: Jako stálý vedoucí důstojník lodi Jupiterské důlní společnosti Červený trpaslík, chráněný direktivou Vesmírného sboru 381286, Krytone, zmklni, požaduji okamžité propuštění nás všech, nebo alespoň jednoho z nás jako gesto dobré vůle, k čemuž se hlásím dobrovolně.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      MULTICAT: Tak panstvo! Vyhlašuji večer plný her za zahájený! A když je tady s náma Chris, tak má tu čest vybrat první hru. A protože jsi háklivá, vynecháme ty hry, které souvisejí se svlékáním.
      MULTICAT
      MULTICAT --- ---
      HNILOB: Celá léta jsem snil o tom dni plném pýchy, kdy ráno zjistím, že mi nabarvili přirození naoranžovo a připoutali ke koze. A to nejveselejší ze všeho, že mně přilepili k zadku jednoho z těch králíků, co sviští kolem dráhy pro chrty. Ááááháá, ty jejich ztřeštěné taškařice! A o to mám přijít?
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      MULTICAT: V noci si vždycky najdeme trochu času, abychom obdivovali Caravaggia a hovořili o koncepci, obsahu a formě.
      MULTICAT
      MULTICAT --- ---
      A co je horší, zůstaly jen dva druhy alkoholických nápojů. Cinzano bianco a vaječný koňak. To je lidská tragédie!
      XCIDAR
      XCIDAR --- ---
      A pak jsem hodil pětku a šestku.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      Tak, kam bych se posadil? Mám si sednout sem nebo támhle? Ea... né, tohle je dobré místo!
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      SCHWAB: Dobře, ale už se mě na nic neptej, snažím se usnout!
      SCHWAB
      SCHWAB --- ---
      To je ta nejlepší průpovídka, kterou jsi v životě slyšel. Tutová!
      MULTICAT
      MULTICAT --- ---
      DRASTICS: Já už nepotřebuju Vaši pomoc. Dokážu vyndat sám svou hlavu z odpadkového kontejneru.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      PUBLICURINATION: Nažhavená, rozpálená, to já vždycky… uáááh!
      PUBLICURINATION
      PUBLICURINATION --- ---
      DRASTICS: polevka gazpachooooo!
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      PUBLICURINATION: Velmi upjatá, velmi škrobená, strohá a chladná!
      PUBLICURINATION
      PUBLICURINATION --- ---
      MULTICAT: Snad bych moh vyzkoušet... A teď tu rybku ňamku zbaštím!
      MULTICAT
      MULTICAT --- ---
      PUBLICURINATION: Nemusíte hned mňoukat jako Janek. Vaše čichová integrita je nám svatá!
      PUBLICURINATION
      PUBLICURINATION --- ---
      MULTICAT: Ze mě nevyrazíš nic lepšího než Malýho rybáře
      MULTICAT
      MULTICAT --- ---
      PUBLICURINATION: Áááá! Samožerský režim. No, jen těžko vás mohu zachraňovat celý den.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam