• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    Nabízím solničku a pepřnku od Tescoma, dva páry v orginál krabičce,,
    80kč
    Praha 2, legerova
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    Nabízím za odnos, lehátko do vaničky
    Praha , Legerova
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Shanim vodnici velikost M.
    Praha
    ZRZKA23
    ZRZKA23 --- ---
    ahoj poptávám jakékoliv hračky (třeba i na úpravu/opravu) pro hravé dospělé i děti, pomůcky k žonglování, artist, točení, yoya, flowerstik, obruče, poi, diabola a jiné :) kdyby se někomu válelo doma a chtěl mi udělat hezké Vánoce a sobě dobrý pocit s radostí se toho ujmu! zn. za krásný úsměv, naturalie či dle domluvy :) praha, česká lípa. DÍKY
    FEU
    FEU --- ---
    SHANIM STARSI KOBEREC na domaci telocvicnu, praha. Nezbavujete se nekdo?
    STX3
    STX3 --- ---
    Prodám cca 500 ks prázdných krabiček na DVD - nové! Při odběru do 10ks cena 10,- / nad 10 ks cena 8,- Kč. K odběru v Praze 3
    VEVER
    VEVER --- ---
    Sháním takové ty záslepky do zásuvek, aby se mi neugrilovalo dítě, nemáte někdo? (vím že to stojí pár korun, ale kdyby byly někde navíc tak to ráda zrecykluju :) ) Praha
    VLASOCKA
    VLASOCKA --- ---
    sháním zobcovou flétnu. Neválí se někomu doma od dětských let?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Nemá někdo z Prahy asap na zapůjčení (max 1 odpoledne) svářečku na PPR trubky? Kvůli pár trubkám se mi ji nechce kupovat, odměnu navrhněte. Dík
    HOORKA
    HOORKA --- ---
    Poptavam tv.LCD, jestli si nekdo nadeluje novou, nadelil bych si starou.zadny hit samozrejme. Muze byt samo i nad ramec klubu. Dik
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    shaním našivku 5x5 cm (4,5x4,5 cm) s nejakym decentim tekno motivem. Tekno motiv neni podmínkou :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    shanim obycejnej vysokej ctvercovej (s co nejmensi plochou) stul na ktery se da postavit lcd monitor a klavesnice, i nad ramec klubu posta
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Ahoj, zkusím ještě jednou, nemáte prosím někdo doma Tetris? Díky
    Praha
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    Věci za malou drobnost - banán jablko, čokoláda, 20k apod: mám v inzerci cenu ale je to o dohodě.)

    - černá taška na kočár
    - držák na toaletní papír
    [ OFFERINGNABÍZÍM: držák na toaletní papír / Praha 6 / 50 CZK ]

    - šlehač na mléko za odnos ci přidám k jiným věcem, i s baterkou, fuknčí použité snad jednou: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50301166/?query=%C5%A0leha%C4%8D+ml%C3%A9ka

    dětske věci
    čepice zimní: [ OFFERINGNABÍZÍM: zimní čepička vel. 86 / Praha 6 / 25 CZK ]
    overalek [ OFFERINGNABÍZÍM: vyteplena kombinezka/overal 0-3m / Praha 6 / 50 CZK ]
    BEATRIXX
    BEATRIXX --- ---
    Pro potřebu Food not Bombs se ráda ujmu jakéhokoli teplého pánského oblečení. Dámského a malého je vždy dostatek, ale chybí bundy, vesty, boty, ponožky, spacáky, mikiny. Nemám bohužel kapacitu dojíždět po Praze, ale není problém převzít jakýkoli všední den na Nám. Republiky, později pak v Holešovicích. Případně lze v určitých časech přinést i do /zatím jedné nejmenované/ pražské knihovny, kde pracuje můj partner.

    Předem moc dík za pomoc.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    Cestovní průvodce na DVD Francie Auvergn, Provence, Cognac, Champagne, francouzská kuchyně, 150 min, nerozbaleno.
    USB myš, hub,
    zarámovaná sbírka kamínků
    vše dohromady za 100kč,
    předání na Míráku.

    do pošty pošlu fotku
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    Daruji nejspíše nefunkční Siemens S55 s nekompletní klávesnicí, kompletní nabíječkou. Praha 13
    DRACONICUS
    DRACONICUS --- ---
    Daruji nefunkční Nokii 7110. Poškozená základní deska. Kdyby někdo chtěl rekvisitu do divadla nebo na hraní. Praha 13
    VERCA_2
    VERCA_2 --- ---
    Daruji 2 zimni bundy velikost M. Nejsou uplne nove ale jsou v dobrem stavu a myslim ze by nekomu treba ve financni tisni mohli jeste poslouzit. Kdybyste o nekom vedeli napiste mi prosim zpravu. Diky.
    KATYA
    KATYA --- ---
    Věnuji balík papíru s popsanou jednou stranou (a tedy jednou čistou) - vyklízím kancelář. Vhodné např. pro děti na malování, nějaké vyrábění apod. Přijde mi škoda jej prostě vyhodit... K vyzvednutí u I. P. Pavlova, pouze osobně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam