• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    EPOMI
    EPOMI --- ---
    Ahoj, nevyužil by někdo použité šanony? K vyzvednutí Praha Anděl
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Mám přebytečné závěsy a protože mě štve, že mi tu zabírají místo, ráda vám je nechám za 150 za kus. Praha 3.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Vinove satenove zavesy / Praha 3, Jiřího z Poděbrad / 300 CZK ]
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Satenove kremove zavesy / Praha 3, Jiřího z Poděbrad / 300 CZK ]

    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Pro velký zájem poptávám funkční golfky. I nad rámec klubu. Praha
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Nemá někdo doma tyto rámy Ikea Saxnas ?

    YOZEF
    YOZEF --- ---
    Pardon ze se opakuji je to naposled ale nema prosim nekdo nejaky stary telefon za rozumnou cenu nebo za cokoliv? je to vazne akutni:( Dekuji. Praha
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    Klec na potkany za odnos v Brně - Komárově.

    Je odstrojená, nějak základně očištěná, ale bude chtít péči.

    ELFIK
    ELFIK --- ---
    o_O Ahoj, prekazi vam doma (Praha a okoli) neco z techto veci? Rada se o ne postaram.
    1) sportovni ci rybarske site - jakkoli poskozene
    2) podberak na ryby - poskozeni vubec nevadi
    3) maskovací site - jakkoli poskozene
    Diky :)
    MERTA
    MERTA --- ---
    shanim cca 20 klasickych cirych zarovek (i vypalenych), napada nekoho, kde jednoduse sehnat?
    tipy klidne do posty diky
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    EWOKK: (pardon za neotoceni fotky)
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    Vesak IKEA za 150,-.
    Nelakovany, ocelovy.
    Osobni odber Praha 3 - Zizkov, kousek od hl. Nadrazi.

    https://m.ikea.com/cz/cs/catalog/products/art/10415594/

    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    TROJKA: konvička rezervace..
    MIMI
    MIMI --- ---
    Palanda za odvoz Praha Prosek.Bez matrace!Adresa: Lovosická 654.Mě prosím nepište,telefon na majitelku zde: 723336330.





    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . . trasformátor 230- 20 V, za hlívu ustřičnou. .

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    YOZEF: Mám... nějaký dotykovy samsung stary.. má prasklinku přes displej, ale jde... jsem mimo Prahu..zítra se vracím, tak muzu poslat foto
    ANIKEVESTIFEX
    ANIKEVESTIFEX --- ---
    Ahoj,

    mam doma dvakrat knihu od I.Kanta - Zaklady metafyziky mravu. Tudiz bych jednu rada prodala (je uplne nova s cenovkou) nebo vymenila za lahev dobryho bilyho vina. Kdyby ne za vino, tak za 150. Kdyztak posta :) Prahaha.
    YOZEF
    YOZEF --- ---
    Prosim vazne nema nikdo zadny stary (klidne polorozbity) telefon? Dekuju. Praha.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    nerezovou moka konévku , italskou , kompletní, používanou, za cenu klubu či ekvivalent v čemsi jiném. .

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    krabičku plnou nk-pantů, různé použité, panty na sklo a malá kolečka k šuplíku.. za jablko. .Praha Čakovice . .omlouvám se za plakátovou velikost obrázků. .

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    za čokoládu tyto cestovní adaptéry do zásuvek. . Praha Čakovice, Ďáblice , centrum. .

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam