• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Při úklidu jsem našel nafukovací 1,5 lůžko Meradiso ( https://www.setrikacky.cz/produkt/meradiso-elektricka-nafukovaci-postel/ )

    Je minimálně používané, akorát při posledním použití praskl svar na vrchní "sametové" straně. je to asi půlcentimetrová trhlina, resp. cca po 6 hodinách se postel vyfoukne tak, že se člověk propadne až na zem...

    Takže pokud si to někdo zvládne zalepit, tak se může zastavit u mne na Praze 5 a odnést si to....
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    detska helma, za odvoz praha satalice, pripadne docela jezdim na letnou



    V3S
    V3S --- ---
    hele kdyz jsou ty veci pryc, nestalo by za to spis ten prispevek k nicemu smazat nez pridat dalsi zbytecnej?

    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Akutně sháním kus kartonu. Takový ten šedý tuhý, nikoliv vlnitou lepenku. Praha
    Díky
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    mám tu za odvoz nějaké zbylé nástěnné kalendáře na 2021, maj hezký obrázky ČZU, Beskydy, Praha
    Kalendare – Disk Google
    https://drive.google.com/drive/folders/1ej8CciaPB39MJkAb7WMwlomVoXj-hPxX?usp=sharing
    Předání Praha Nusle nebo Modřany
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Za odnos ( čoko nebo banány potěší), kousek Jiřího z Poděbrad

    SI_SI
    SI_SI --- ---
    Kdyby někdo využil slevový kód -50% na tyhle zahřívací papuče s levandulí a prosem tady je kód (1825) lze uplatnit i vícekrát
    platný jen do 28.2

    Náhřívací voňavé papučky a polštáře
    https://www.warmees.cz/
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Poptávám rychlovarnou konvici
    KECAM
    KECAM --- ---
    NABIZIM - Praha (Idealne zabehlice )

    nakoupil jsem spatnou verzi, bazos apod. nezafungval.

    MŘÍŽKA PŘEDNÍHO NÁRAZNÍKU S OTVOREM PRO MLHOVKU TRANSPORTER 5/MULTIVAN 10/2009-

    150,- za oba, muzete dat aj vic:)

    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Zdravim, nema tu nekdo susicku na ovoce kterou nepouziva a chtel by se ji zbavit? :) (Praha a okoli)
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím dětské věci, za čokoládu nebo ovoce (Praha - Smíchov)







    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím nový dudlík a čepičky pro novorozence, za čokoládu nebo ovoce (Praha - Smíchov)

    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím svrchní kalhotky, vše použité, ale v dobrém stavu, kus za 100 Kč (Praha - Smíchov)

    2x novorozenecké Petit lulu na suchý zip, vel. 2-6 kg

    žluté flísové Anavy
    merino Anavy (+ lanolinová impregnace na vlnu jako bonus)
    modrá Haipa-daipa, vel. S



    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím zavinovací letní spací pytel pro novorozence, 50 Kč (Praha - Smíchov)

    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím spací pytle, celková délka kolem 65-70 cm, kus po 50 Kč (Praha - Smíchov)



    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím nové, nenošené dětské oblečení pro holčičku, vel. 74, za 150 Kč (Praha - Smíchov)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam