• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    zdarek!
    nemate nekdo tablet nebo vetsi telefon? na pousteni pohadek v aute, nic jinyho delat nebude, takze staci nejakej pomalej outsider, ale s nejakym normalnim stavem baterky -- i nad ramec klubu samozrejme

    a velkou lzici na obouvani? kovovova by byla uplne top, ale beru cokoli:)

    dojedu si po praze, diky!
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    Sháním cca metr na dva lina,
    Nemáte někdo přebytečné? Téměř v jakémkoliv stavu.
    Pha-zapad, Praha
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    nezbyl někomu šedý grafitový polystyren ? díky.. pošta
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Daruji 2 lístky na dnešní divadlo pro malé děti
    O Malence | PREMIÉRA - KCVozovna.cz
    https://kcvozovna.cz/8371/o-malence/
    MALA_MISIA
    MALA_MISIA --- ---
    Ahoj, nabizim tehotenske lidl leginy cerne Lko 2x, 2x jednobarevne tehotenske tricko, vetsi baleni vlozek do podprsenky v zacatcich kojeni, a velkou bednu obleceni na miminko. Seslo se toho u mne od kamosek mnohem vic, nez sami vyuzijem, a rovnou po necelem mesici odkladam mensi kusy. Za ovoce/zeleninu.
    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    Pokud by se nasel nejaky priznivec Wallace & Gromita, nabizim za odnos nastenny kalendar, viz foto. Bud na nejakou tvorbu anebo v r. 2027 bude zase aktualni. Praha Sporilov nebo Florenc/Karlin.

    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    sháním dětská audio cd s pohádkami (ne písničkami)
    JANNE
    JANNE --- ---
    VOYAGER: JOO! :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Za odvoz nabizim sbirku casopisu Ikarie. Jedna se o rocniky 1991-2000, nektere rocniky jsou komplet u nekterych chybi jeden ci dva kousky.
    ADIKIA
    ADIKIA --- ---
    Sháním rozbitá sluchátka Koss UR.40, Praha
    ELFIK
    ELFIK --- ---
    -- Shanim i nefunkcni mikrovlnky za odvoz ---
    Praha a okoli, Velke Mezirici a okoli
    Diky moc. :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Nemel by nekdo zajem o retro rotoped?

    Predani Praha 6.

    GRINCH
    GRINCH --- ---
    GRINCH
    GRINCH --- ---
    GRINCH
    GRINCH --- ---
    Ahoj NABÍZÍM:
    - kalkulačka s funkcemi
    - učebnice na střední - zdrávku (salátová vazba opravovaná izolepou)
    - přípravná učebnice na přijimacky z čj
    - párkrát použitá rychlovarka
    - 4 ks nikdy nepoužitých prostěradel
    - kávovar na kapsle (fotka kapsly je ilustracni - tento typ kapsly do kavovaru pasuje)

    POPTÁVÁM:
    - Primárně zapékací toastovač s vymněnitelnými zapékacími částmi na toasty/wafle/gril
    - jinak za ty ne-spotřebiče postačí drobnost typu pamlsek pro psa, či CBD hulení

    KROBAS
    KROBAS --- ---
    Za 1 plzen - stojanky na vajicka ikea

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Za odvoz nebo nejakou dobrotu, P10
    [Police na balkonové zahradničení]

    1MIKEF
    1MIKEF --- ---
    Ahoj,

    za sedmičku svrchně kvašeného piva předám někde v Brně můj monopod Velbon ULTRA STICK L50
    Používaný, ale bez vad. Sloužil jako monopod i jako poustevnická hůl.
    Velbon ULTRA STICK L50 Dalekohledy, Digitální fotoaparáty, Foto Bazar - FOTO OPTIKA JAN PAZDERA
    https://www.fotopazdera.cz/katalog/zbozi/stativy--prislusenstvi/monopody/produkt/ultra-stick-l50
    Více do zpráv.

    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    FRAUZEZEK: Zabudla som ešte napísať, že ak by mal niekto záujem, dnes je na Andělu/Na Knížecí alebo niekde na žltom metre. A do sviečok dávam sušené kvety z kytíc od môjho milovaného.
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Ahojte, v poslednej dobe som objavila vášeň vo vyrábaní sviečok. Som v tom začiatočník a popravde neviem, nakoľko v pohode horia a voňajú ( intenzitu Yankee candle som asi nedosiahla ). Ako vidíte na fotkách, snažím sa spotrebovať, čo sa dá, ale postupne to vylaďujem. Mám tu rôzne ozdoby a rôzne vône, napríklad ovocnú, malinovú, cukríkovú, hašlerkovú, piňa coládu, škoricovú a podobne. Mám látkové aj drevené knôty (také tenké). Ak by sa to niekomu páčilo, tak darujem na vyskúšanie, prípadne budem rada za nejakú symbolickú podporu, ale nemusí byť. Lejem ich do nádob, sklenených alebo plechových a niektoré sú bez obalu, odliate zo silikónové formy. Vône, farby a typy budem rozširovať a viem ich hocijako nakombinovať. Ďakujem. 😊

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam