• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    FRK_R23: Rychle to šplhá. Myslím, že 16 šla ještě s 6s.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MATESISKO: Nojo...pravda. Omlouvám se za debilní dotaz, jen jsem si nechtěl zaplevelovat svůj hlavní telefon betou, ale zároveň jsem chtěl vyzkoušet iOS 18 🙃
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    MADBANANA: iPhone X nepodporuje ani iOS 17
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Seznam zde

    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MADBANANA: Na webu mas seznam podporovanych zarizeni (iPhone X tam neni).

    iOS 18 Preview - Apple
    https://www.apple.com/ios/ios-18-preview/
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Pojede 18 beta na iPhone X nebo to už je moc oldschool?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    SUBTITLES017: Já mám na primárním telefonu, ale nemohu zase říct, že bych byl na něm nějak závislý jakože bankovnictví dám kdyžtak z iPadu a podobně. A zatím za mě funguje bez problému
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jo ale ona public beta je stejně az někdy dyl...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    hele a ta beta je tedy cajk? normálně ji máte na primárním telefonu a vše ok?
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    JIRRA: Ta klávesnice je super!!! Jsem mnohem víc klidnější i žena říká že se něco změnilo a jsem mnohem vyrovnanější… děkuji
    EFESH
    EFESH --- ---
    MUXX: Jo to je fakt. To mě taky baví, a naopak, baví mě hádat jak si asi Siri myslí že se kdo vyslovuje, a mluveným hlasem Siri žádat o to ať vytočí někoho konkrétního a vždycky to co ona z toho odečte a koho vytočí
    MUXX
    MUXX --- ---
    EFESH: Obzvlášť rád mám jak to komolí jména lidí. Mám zapnuté Announce calls:Always a nejvíc mě zatím pobavilo jméno Kamil Krčál, které vyslovuje jako “kamil krkal”.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    btw na keynote zaznělo, že ios18 upozorňuje druhou stranu, ze ten hovor na nahráván..
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KAZATELL: aha, pěkné, to by byla fajn featura. Ta legislativa k tomu je na prd, ale aspoň osobní použití.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HOLAKAC: Jen takhle:
    iPhony se s příchodem iOS 18 naučí nahrávat telefonní hovory! – Letem světem Applem
    https://www.letemsvetemapplem.eu/2024/06/11/iphony-se-s-prichodem-ios-18-nauci-nahravat-telefonni-hovory/
    Legislativa to nezakazuje (minimálně u nás). Nahrávat se může i bez upozornění, ale jen k vlastním účelům, ale v různých zemích je to různé
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KAZATELL: máš k tomu zdroj ? To je dost na vodě z důvodu legislativy... (?).
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    kdo testuje iOS18? Četl jsem že tam má být nahrávání hovorů. Má někdo vyzkoušeno?
    EFESH
    EFESH --- ---
    nn, jedu 17tku
    jen sem chtel rict ze US region u nas nebude problem, IMHO
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EFESH: jo asi takhle.. ohledně chat gpt píšeš obecně (tam vím, že čj problém není), nebo mas nainstalovanou betu ios18 a vyzkoušeno i tam?
    EFESH
    EFESH --- ---
    EFESH: A jestli budou aspoň trochu chytrý v tom Applu, tak snad i AI bude OK.

    ChatGPT aplikace normálně mluvím, a pak se zeptám jestli můžeme přejít to konverzace v češtině a vpoho to dává
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam