• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me se hrozne zacaly libit ty vacherony 222. Ted trochu lituju ze jsem prachy z prodeje chaty investoval do rolad.

    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim,
    Našel jsem hodinky co jsme si jako mladý koupil za těžce vydělané peníze protože mi přišly cool, ale pak jsem je nikdy moc nenosil..
    Jsou to Casio 1174 CMD 40, sice bez krabičky ale stav stále více než dobrý. Mají nějakou reálnou cenu? Na ebay jsem je našel od nějakých 8k, tak přemýšlím jestli si je nechat, střelit nebo je občas začít nosit.. Přijde mi to jako zajímavý kousek historie. :D
    Img 1
    Img 2
    Img 3
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    XMEDA: ne
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DRAGON: Ty ukously 12 a 6 jsou seredny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Koupit hodinky Ming | Chrono24
    https://www.chrono24.cz/ming/index.htm?dosearch=true&query=Ming&sortorder=1

    tady se neco peknyho da najit.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: Těch je v Čechách jen par. Shánějí se těžko.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: kdyz to uz neni tak pekny :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: To nebude hned, krom toho, že neustále valim peníze do baráku, tak mám na bucket listu před octama asi další tři modely, gs, pamy a presidenty. ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: mingy jsou teď nekde na prodej, kde jsem je to... aaa tady: https://www.chronoshop.cz/ming-2201-gmt-komise-420230066?_gl=1*1b97f6h*_up*MQ..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: tak se pak pochlub :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tyhle dive Mingy jsou taky zajímavý, teď sem na ně narazil na tom tvým webu, cos linkoval, najs

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    za mne tohle stále nejkrásnější hodinky na světě, nádherně minimalistický a vyladěný do největšího detailu. Holt sem měl štěstí a ve světě luxury to mám levný, díkybohu :) Kámoš takhle obdivuje Paneraie a stály ho 300 :)

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: Tak samozřejmě, tenhle konkrétní model mě taky nebere, sere mě tam ten qr kód. Ale obecně mám v plánu si nějakej octo model pořídit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: rozhodně je to zajímavá věc. Ale za mně naprosto odpudivá. Zajímavá velmi. Velmi. Ale odpudivá :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: mrkni na tuhle řadu, za mě bulhar má jasnej signature v rámci hodinařiny, takovýhle kousky nikdo jinej nedělá.

    Introducing - Bulgari Octo Finissimo Ultra World's Thinnest Mechanical Watch
    https://monochrome-watches.com/bulgari-octo-finissimo-ultra-new-worlds-thinnest-mechanical-watch-introducing-price/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: poljot mel vyborny diving watche, ale jako nebyly nikdy moc drahy. Jinak IMHO Bulhar nema na IWC naprosto zadnou sanci, hlavne designove. IWC je v hodinkach naprostej minimalistic unikat. Jak pisu, IMHO.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jenže vedle nich je zase corum no. 😀

    Proste tvl, ten člověk netušil, co dela.

    Moser a cie je například super znacka, ale dat je tam, kam je dal on. No nevím nevím.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: Tak Bulhar je ve světle ostatních hodinek od věhlasných módních výrobců trosku jinde. Ty octo ultra thin modely jsou kulervouci.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tady třeba válím oči, že někdo má odvahu dat poljot do druhy kategorie…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam