• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CELULITIDAOrtodoncie-zubaři_ implantologie, bělení, rovnátka, hygiena - péče o zuby
    Ortodoncie- implantologie, bělení, rovnátka, hygiena - péče o zuby



    Zkušenosti, rady, doporučení, ...

    Na nástěnce bych ráda udělala něco ve smyslu reference na jednotlivá Stomatologická a ortodontická centra. Proto prosím, máte-li nějakou zkušenost napište: Název centra, město, zákrok který jste podstoupili, cena, klady, zápory, jiné..



    rozbalit záhlaví
    SVANC
    SVANC --- ---
    MAKU: Já s tím žádný problém nemám :)
    MAKU
    MAKU --- ---
    SVANC: A ten zvuk jako v pohodě, jo? ;)
    SVANC
    SVANC --- ---
    jMAKU: Koupil jsem ten samý, dnes mi přišel a jsem nadšen, zubní kámen během pár minut kompletně pryč.
    Tak jsem rovnou zrušil blížící se termín u zubaře, který si za jedno odstranění kamene účtuje 1400, o pouhých 290 korun méně, než stál ten přístroj.
    MAKU
    MAKU --- ---
    SVANC: Já mám tenhle: https://www.mident.cz/produkt-ultrasonicky-cistic-zubu
    Pořídila jsem ho na skvrnky od kávy, muž ho používá na zubní kámen. On je spokojen na 100 %. Já špatně snáším zvuk, který se ozve po přiložení na zub ("bzučení" jak u zubaře), takže ho používám méně než jsem plánovala (a beru si suchátka).
    SVANC
    SVANC --- ---
    JINX: Nevím, no... Pracuju doma a po každém, ale opravdu každém jídle si čistím zuby jak kartáčkem tak dentální sprškou. Žena to samé a jí se kámen nedělá vůbec. Řekl bych, že to je dost individuální.

    Fakt nikdo nemá zkušenost s ultrazvukovým čističem?
    JINX
    JINX --- ---
    SVANC: S tím jsem chodil na dentalni hygienu kde me učili správnou techniku čištění takže to přestalo
    PAN_UZIVATEL
    PAN_UZIVATEL --- ---
    Ahoj, tak takova nevyzadana recenze. Koupil jsem si pastu Crest s peroxidem a jedlou sodou kvui beleni zubu. Po druhem cisteni vnimam podrazdene dasne a po tretim vidim jasne to podrazdeni u krcku, a tak vzdavam pouziti. Mate nekdo zkusenost?
    SVANC
    SVANC --- ---
    Zdravím a chtěl bych se zeptat na názor na ultrazvukové čističe. Můj zubař postupně zvyšuje cenu za odstranění zubního kamene až na aktuálních 1400 korun (přitom se jedná víceméně jen o čtyři zuby vpředu dole) a navíc už dlouho před další pravidelnou prohlídkou za půl roku tam zubní kámen zase je, zřejmě by to chtělo ho odstraňovat častěji.
    Můžete případně nějaký ultrazvukový čistič doporučit?
    NEMESIS
    NEMESIS --- ---
    Taky jsem se chtěla zeptat na bělící pásky - po jakekch se koukat a má smysl si je nechat dovézt od kamarádů z USA? ( slyšela jsem, ze tam mají “účinější”, ale vlastně nevím, co si pod tím představit)
    PAN_UZIVATEL
    PAN_UZIVATEL --- ---
    Ahoj, bělí pásky i kousací plochy zubů, a nebo jen viditelnou vertikální plochu? Díky.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    VORONDE: jasne, bežne používam bežné silikony,,,,,,
    ..ide hlavne oto, aby to tuhlo totálne max rýchle. Jedná sa o "krádeže" ornamentov:)
    umelecké silikony tuhnú pomali, respektíve aby tuhli rýchlejc, potrebuju dalšie tvdidlo, respektive dokonalé premiešavanie... to "v teréne" nemam šanci...
    ZuboSilikon známy z mojej mladosti tuhnul fakt rychle a stačilo málo požmolit...
    VORONDE
    VORONDE --- ---
    COLOMAN: To je dost široký pojem, těch silikonů je bambilion. Jen teda na šperky bych spíš pátrala v uměleckých potřebách, zubní budou zbytečně drahý. (a bacha na ty v dvojitých tubách, ještě je potřeba pistole na vytlačení).
    Silikony - Dentamed
    https://eshop.dentamed.cz/e-shop/ordinace/otiskovani/silikony/
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    zdar,
    asi v roku 2008 som mal možnost používat dáky "zubotechnický dvojsložkový silikon" na otisky ornamentov a šperkov atd...
    bolo to čosi dvojsložkového, v kelimku hmota a v malej tube tvrdidlo, ale hlavne čo je dôležitého, po namiešaní to tuhlo hodne rychle, snat do minuty už to bolo sundatelný...
    Mohli by ste mi poradit co to mohlo bejt? respektive zo sučasného sortimentu niečo takého podobného?
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Pardon, ja som blbka. V Prahe. Ďakujem.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    FRAUZEZEK: na Marsu, nebo... ?
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Ahojte, neviete o nejakej zubárke/zubárovi, ktorí by mohli brať nových pacientov a nepýtajú si za jeden kaz 5000 Kč? Ďakujem.
    GRETHA
    GRETHA --- ---
    IF_: dcera chodí sem: https://rovnatka-andel.cz/ jsem opravdu nadšená z jejich přístupu. Když si tam zavoláš, řeknou ti, kdy budou danou věkovou kategorii zase nabírat.
    IF_
    IF_ --- ---
    GILRAEN: A jo, díky. Tak na základě tipů nás za 2 měsíce vezmou tady, tak to zkusím.

    Ortho Hering
    https://www.orthohering.cz/
    GILRAEN
    GILRAEN --- ---
    IF_: Co ty Modřany níže? V květnu ještě brala.
    IF_
    IF_ --- ---
    Ahojky, už jsem trochu nestastna, chci dceru objednat v Praze na ortodoncii a vsude kde mi to bylo doporučeno neberou nové pacienty. Máte prosím nějaký tip, ideálně ne zařízení, kde je to nějak předražené.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam