• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KORDAiPad | iPadOS!
    20 Must Have iPad aplikaci - input

    Results



    Širší debatu o nedostatku konektorů směřujte sem: [ Tablet ] | Existuje také klub [iBooks 2, iBooks Author]

    rozbalit záhlaví
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    jinak věk aplikací jde nastavit v času u obrazovky u bou děti 9 a 12 mám 17+ aby mohli používat youtube
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    btw co nefunguje? já u obou dětí mám reálný věk a zatím jsem narazil akorát u apple pay
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    JYRKA: Tak nakonec jsem se s podporou dopátral a už to funguje, musel jsem změnit věk dítěte a pak ještě upravit nastavení rodičovského dohledu
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    JYRKA: Tak jako chápu to, ale jako rodič bych jim třeba nějaký obsah schválil, protože je jen špatně nastavený od vývojáře. Je to i u některých aplikací do školy a podobně. Druhá věc je, že datum přenastavím (třeba jsem se sekl), ale nefunguje to stejně.
    Když jsem třeba dělal “rodinný” iD protože na iPad není možné dát víc profilů, tak jsem dal datum narození naší svatbu a tak dlouho aby byl tablet použitelný, se ženou také nejsem, tak jsem ho hned musel měnit
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    WERT: Je to ochrana deti. Apple je v tomhle extrem, no
    WERT
    WERT --- ---
    KAZATELL:
    JYRKA: ano, je to napalici!!!!
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    KAZATELL: Jedina sance je novy ucet.
    Spadnul jsem do stejneho problemu s Apple Pay
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Ahoj, koupil jsem dětem iPad a neuvážlivě jsem jim v appleID napsal jejich skutečný věk (Apple id už mého delší dobu kvůli iPodům kde s tím nebyl problém). Takže na iPadech nefunguje to kvůli čemu jsem je pořídil, tak jsem věk změnil, ale aplikace se chovají jako by tam byl stále původní věk. Nemá s tím někdo zkušenosti?
    Díky
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: tak to jo, já se bavím o ipadu, tam jsem fakt ale za tu dobu co mám na žádný limit s ram nenarazil a to s tím dělám celkem psí kusy, jediný co nedělám je, že na tom nestříhám video, tam by to teoreticky mohlo narazit
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Ja to napsal neuplne, myslel jsem macbook. To je ta silena produktova rada :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: ono existuje serato na ios? Já měl za to, že akorát nějakej remote. Já používám na 8gb ram - ipad pro m1 traktor konzoli a na ní Algoridim Djay (mnohem lepší než origo traktor aplikace) a bez problémů, syn to provozuje na svým pro 10.5, který má 4gb ram a taky bez problémů
    On existuje na ios nějaký hypervisor na virtuálky?
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Serato a virtualku, navic jsem celkem cune, tak 16 bude lepsi volba, myslim
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: co jsem viděl testy, tak 16gb ram je pokud na tom nestriháš videa celkem zbytečný a to samý úložiště mám m1 256, dělám na tom hudbu, hraju hry a pak konzumace obsahu a nějak ani na tom s místem nebojuju
    DUKED
    DUKED --- ---
    CROSS: Taky zklamani.
    Ad ipad : Jedu ipady od ipadu2, mel jsem ruzne verze(mini, air, pro), ted aktualne m2 pro, pokud na wwdc nepredstavi opravdu uzitecne funkce, naklikam air m3 s 16gb a ipad pujde z domu
    CROSS
    CROSS --- ---
    DUKED: "pro" :-]

    Ale neznám teda nikoho, kdo by na tom něco "pro" dělal. To samo neznamená, že takoví lidé nejsou, ale objemy tím asi moc nenaženou.

    A jinak jsem zklamanej, žena chce Mini a doufal jsem, že na něj taky dojde, a…
    DUKED
    DUKED --- ---
    PEJR: jj, wwdc ke az v cervnu
    PEJR
    PEJR --- ---
    DUKED: Furt jen ipad os?
    DUKED
    DUKED --- ---
    11” pro s 1TB, nanotexturou a cellular je za 56990
    13” pro s 2TB, nanotexturou a cellular je za 78990

    To uz je fakt jen pro nadsence :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Zadny problem. Mys i klavesnice (oboje logitech) jsou BT
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Občas to jde, ale dneska jsem s tím měl pořád problém - klávesnice a myš standard drátová připojená do docku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam