• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Mate nejake srovnani na sirku a praci palcem s S21 a S23? S10e me pomalu odchazi a zkusil jsem iPhone mini a jde dal.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, taky mam dotaz: tusite nekdo jestli je nekde nastaveni samsungackyho kalendáře? Napriklad, kde bych ai prenastavil vychozi hodnoty pro novy zaznam a podobně. Hledam to primo v appce, ale nic takovyho nemuzu najit. Netusi nekdo jestli to je mozny? diky
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EXCITE: je to v tom sjížděcím menu shora
    _
    (možná na jiné pozici)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak já se taky zeptám.
    Když často používám funkci "mobilní hotspot", musí se proklikávat přes Nastavení/vyhledávání, kde už v historii vyhledávání mám tuhle položku. Na nic rychlejšího jsem nepřišel. Dá se ta funkce a její nastavení nějak vytáhnout ven, třeba na plochu jako ikona?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EXCITE: díky, poněkud mne uklidnilo, že v tom nejsem sama
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ATAN: Ježíši to je tak blbý,až to musí být úmysl :)

    Prošel jsme si stejnou peripetií jak MOIRAIN: ;)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Nemate tuseni jak na Foldu vypnout kompletne vsechny AI funkce?
    Kdyz mam DEX menu (ikonky v liste dolni) v otevrenym stavu, tak se mi nonstop otevira ten AI nonsense na vyhledavani (kdyz chci napriklad swipnout nahoru) a uplne mi to nici zivot po poslednim update.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ATAN: :P jsem na to klikala v místě, kde to jen vyplo či zaplo, díky za trpělivost
    ATAN
    ATAN --- ---
    MOIRAIN: no staci tapnout na nazev kategorie. 🤷‍♂️
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CHOTOUCHOVAK: tam je tohle, žádná volba na zvuk, fakt

    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    MOIRAIN: Ale to je ono, uvnitř to nastavíš
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CHOTOUCHOVAK: právě, že ne, udělala jsem to a jediné co přibylo je "notification categories", Androin 14, one UI verze 6.1
    zaškrtnuto a dostanu tohle, nic víc tam není, možnost nastavit vlastní zvuk je jen u několika a u těch to šlo nastavit už předtím

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: je to ono - bez zaškrtnutí tohoto, tak ta možnost v menu není

    viz [MOIRAIN @ Samsung Mobile]
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    CHOTOUCHOVAK: To zaškrtnout a pak už by v nastavení každý aplikace mělo jít nastavit vlastní tón oznámení.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    No já to nedávno řešil a teď jsem znova zmatenej, ale myslím, že je to tohle.

    ATAN
    ATAN --- ---
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: tak nic, nenastavím tím vlastní zvuk, jen kvůli čemu to bude cinkat
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ATAN: ha! Tak snad se někam posunu. Díky
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ATAN: jenže ta možnost tam prostě není.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam