• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: se podivej, samej boomer tady :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: s tímhle vtipem přišel můj muž a já jsem si říkala, že by to na nyxu možná nikomu nepřišlo vtipný :)) takže dobrý
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    _ALEXA_: to snad říkal jeden slavný pán, že na tekoucí vodu a lidskou práci se dá koukat do nekonečna.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No jestli chcete muzete se na me divat az budu neco vymejslet. Vetsinu casu stravim u pc pak chvili pobiham po byte udelam bordel a pak zas sedim u pc. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    _ALEXA_: "Mám ráda práci, vydržím se na ní dívat celé dny"? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: nevim, deti mi rikaly, ze se na reakcich domlouvaj, abys mohl pouzit cizi video do svyho v cely stopazi a nevystrihavat jen vteriny
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PALEONTOLOG: nope, maximalne ti muze napsat, ze se mu to nelibi a je jen na tobe, jestli budes jeho prani respektovat nebo ne.

    Wild wild youtube :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: mam dokonce dojem, ze s tim ten, na koho reagujes, musi souhlasit, takze neudelas reakci na nekoho, kdo nechce
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LIBERTIN: reaction videa nejsou zadna absurdita. Proste jeden youtuber pouzije praci druhyho youtubera a doplni ho vlastnim komentarem. Minimum prace, spousta contentu. Naopak je to uplne genialni a recyklace je prece super :D

    Jinak se vetsinou nedelaj na hernich videich, ale spis k nejakemu socialnimu komentari. Nejlepsi je v tom asmongold, kterej ti z desetiminutovyho videa udela hodinovy. Demigod :D
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Já se třeba moc ráda dívám, jak někdo pracuje. A asi to nebude jen můj případ, třeba když jsme na vsi malovali plot, vždycky se u nás nějaký kolemjdoucí zastavil a se zalíbením koukal, jak nám to odsejpá
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LIBERTIN: ta historie bude asi jeste delsi, hele
    LIBERTIN
    LIBERTIN --- ---
    MICHELLEDANIELS: Možná to začalo už tím, když lidé začali koukat na jiné sportující lidi, místo aby sami sportovali. :-) Ale koukat na to, jak někdo kouká na něčí video tomu dává ještě další level absurdity.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: ano, zacalo to tim, když se prestaly pařit hry a začalo se jen dívat na to, jak někdo paří. Úplně ztráta času.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: jj, uplne beznej format. uz jsem zaznenal dve reakce jednoho cloveka na svoje vlastni video. get used to it
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PALEONTOLOG: nekdo kouka na to jak kouka na video?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AVATAR: A rády by ho potkaly někde v lese, lítá teď poslední dobou na sockách :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    To mi připomíná ten vtip. Jak říkají ženy chudým tlustým mužům? ........Tlustý prase.

    Jak říkají ženy bohatým tlustým mužům? ........Medvídek.

    Počkat, to není vtip :)
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    GRANTORINO: díky.
    Takže filtrovat podle výšky mohou muži aj ženy a filtrovat podle váhy nemůže nikdo. Tolik k "dvojímu standardu"...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    no můj muž (190cm) filtroval na seznamkach i ženy podle výšky tedy (od 170)...
    Kdybychom se nepotkali naživo, nikdy bych neprošla se svýma 160cm XD
    RUZOVYKOLOUSEK:
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    mezitím, co řeší mladí

    Vyzkoušel Nejhorší Hlášky, Abyste Vy Nemuseli
    https://www.youtube.com/watch?v=z1RP3MZLMVY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam