• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw nadherna prihlasovaci obrazovka ...
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    friends?...
    Pokemon Go Friend QR Codes - PoGO Guide
    https://pokemongo.gishan.net/friends/friend-codes/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELIDOR: ma to vyhodu v tom, ze se ti nepauzne routa na startu... :-) Kdyz jsem to jeste chodil tak jsem to proste vypnul, a po skonceni zase zapnul. Stejne to nema zadnou funkci ve chvili, kdy jdes routu a mas porad displej zapnutej.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    EVILMIND: to bych rekl, ze ma zapnuty kazdy ne? resp ma nejakou vyhodu ho vypnout?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELIDOR: pauzuje se od uvedeni te funkce v pripade, ze mas zapnuty adventure sync
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ju pozor na pauznuti routy kratce po zacatku, nevim zda se to deje i ostatnim, ale cas od casu se mi stane, ze se routa zapauzuje hned na zacatku ... nekdy si toho nevsimnu a vracim se, nebo ji quitnu pokud jsem uz dal ...
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ZABAKA: v pravem dolnim rohu jak mas lištu co ti ukazuje 3 pokemony v okoli (nebo v pripade, ze mas neobjeveneho pokemona, tak v sirsim okoli), .. na tu klikni, ukaze se ti okno se trema zalozkama: pokemoni v okoli gymu a pokestopu s moznosti stopovani, pak raidy a posledni zalozka jsou ty routy.

    pokud nevis kde mas jake routy, tak urcite doporucuju campfire, v pravem hornim rohu je ikonka: map .. na tu klikni na TOP bude rada ikonek .. jedna z nich jsou Routy, ukaze ti na cele mape (muzes se posouvat a hledat si routy treba na vylet) kde je jake routa, odkud kam vede a jak je dlouha.
    pak uz jen ve hre udelas to co jsem psal v prvnim odstavci, na interni pokemon go mape (v route) uvidis gym se zacatkem na to kliknes (mas jeste moznost to vybrat ze seznamu rout, ale to moc nedoporucuju, pokud je v okoli tech rout vice) a tim ze prijdes na vzadalenost do 40m od zacatku, tak se ti spusti (ve hre se ti indikuje cervenym napisem), pak uz jen jit po dane trase (behem chuze se ti bude menit vzhled routy - jiny odstin bude pred tebou a jiny routy cos uz usel) .. dokud se ti neukaze oranzove vysvicene kolecko ze mas routu dojitou. pred odkliknutim konec routy, se podivej po zigarda cell a spln Matea - o oboji bys prisel, pokud bys routu ukoncil jako prvni v poradi.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dopsal bych detaily:
    1)
    to zelene svetlo je zygarde cell, ktere potrebujes pro evoluci zygardy 50 + 200
    vice info:

    Pokémon GO - Úkoly v From A to Zygarde Special Research | Pokémaniak.cz - Web pro všechny fanoušky Pokémonů
    https://pokemaniak.cz/novinky/pokemon-go-ukoly-v-from-a-to-zygarde-special-research

    na routy přibyl Mateo

    více info
    Pokémon GO - Úkoly v A Route to New Friendships Special Research | Pokémaniak.cz - Web pro všechny fanoušky Pokémonů
    https://pokemaniak.cz/novinky/pokemon-go-ukoly-v-a-route-to-new-friendships-special-research

    a uplně nové je, že routy spadají do medailí - na platinu potřebuješ 600

    2)
    dodal bych asi k prostudovani:

    Shadow Pokémon | Pokémon GO Wiki | Fandom
    https://pokemongo.fandom.com/wiki/Shadow_Pok%C3%A9mon

    jde o zvyseni obrany na ukor dmg .. projdi si ten odkaz, hodne podrobne ti to vysvetli
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    EVILMIND: tu stanovenou trasu zapocnu jak?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZABAKA:
    1 - route je mechanika ve hre, kdy jdes stanovenou trasou, a po ceste, vetsinou na konci, mas sanci na zygarde cell, takovy zelene svitici svetlo
    2 - purify je mechanika, co shadow pokemonum zvedne IV a level, ale pripravi je o shadow status, a soucasne jim da utok Return
    3 - new attack ti prida druhy utok, realne to potrebujes jen do pvp
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Mam opet par otazek. Omlouvam se jestli jsou to banality hraju sam nemam moc skym se poradit. Uprednostnuji vzdy nyx pred fb skupinamy. Diky

    1- co prosim znamena route a je to nejaky usnadneni ve sbirani candy? Viz obrazek

    2- co znamena Purify? (nezkousel jsem jeste)

    3- new attack bude dalsi druhy utok ktery se bude stridat s tim stavajicim nebo je to jen zmena dosavadniho?

    Jeste jednou diky

    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    ZABAKA: zakladni skupiny jsou max 1500, max 2500 a neobemezene, postupne se toci prvni, druha, treti, vsechny. K tomu jsou pak pribalene obcas tyhlety specialni skupiny, vetsinou povolujici jen utrice typy pokemonu, predpokladam, ze max 500 byla jedna z nich. Nevim, jak moc se opakuji ty - kazdopadne zamer se primarne na ty zakladni (zatim teda nejspis na tu prvni).
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Jsem level 27. Zmizela mi z battlu moznost max 500cp. Nejakou dobu jsem peclive vybiral a volil pomoci chargeru utoky. Chci se zeptat volba max 1500 bude porad nebo se casem taky zavre? Diky
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    NACITALKA: mě za změna třeba trochu nečekaně svlíkla kalhoty, jsem si pak musela avatara znovu oblíknout.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    jj vcera dcera poukazala na to, ze moje postava ma z boku prsa ... ach jo. zmena jednoducha jiste, ale probuh, proc ..
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    NACITALKA: v dubnovym updatu pribyly moznosti body a face customizations a uz neni gender aby to bylo vic woke
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Nebo jsem si sikovne vypla nejake nastaveni detailu?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Taky se vám změnil avatar? Postava uz neni tak obla a nedela mi to tu pozu co jsem kdysi dostala. Od vanoc jsem skoro nehrala, tak nevim :)

    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    CHOCHA: Jedině best buddy shiny chansey/blissey kolem cp1200 :)
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    CHOCHA: tak v praze na exponovanych mistech nevydrzi caso ani hodinu, takze tam ta parta silnych vetsinou vydrzi aspon do druhyho dne za padicko, ale jinak souhlasim. Ja rad pridavam takovy aby to tematicky ladilo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam