• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ABEfortnite - Fortnite Battle Royale
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: ve dvou se tezi matro na skybase blbe, ve trech lip a ve ctyrech je to na dohrani. ale viz moje video, ve FN je fakt mozny vsechno

    btw v tom litacim modu jsem doplul ke krisdlum sochy, zalendil, ale z kopce dolu jit neslo, jen nahoru nebo letet :-D wtf
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: ale jeden mel medailonek určitě l. Porad jsem videla kolečko, ale jelikož jsem ho mela taky, tak jsem to taky pricitala bugu.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: tyjo tak to nevim, ale byli ctyri, mozna jim stačili zasoby klasické. Prece jen nahore stali už na dřevě.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jedno moje nahodny video o uplne nahodnym bugu v uplne netrefitelny vejsce. skoncil jsem 3., protoze jsem zkousel pristat na sose, coz nevyslo a musel jsem rychlosti kroku zpatky

    MICHELLEDANIELS: ja myslel, se coiny od bosse dava jenom strelivo, idk

    ja letim ^_^
    https://youtu.be/2RJlA8MnY84?feature=shared
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GULAZ: ne, ja hraju klasiku a tohle byl full tym o čtyřech lidech na rampě. Ja byla sama. Celkem cekam, az nekde potkam video od toho tymu, jak mě vytrolili :))
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    GULAZ: a bylo to v zero buildech
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    MICHELLEDANIELS: stalo se nám to samé.
    Přej to byl nejakej Bug při vylejzani z auta, že člověk získal nesmrtelnost a nemohl se hýbat. Ale měl jsem za to, že už je to opravený.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BOD1E: jj, meli medailonek. Ja uz prakticky chodila sama v opravdu malem kolečku a porad to hlásilo 5 lidi a dva tymy. Byli strašně vysoko, takže jsem to brala jako nějakou chybu systému a ve finale vlezla do zony a pak se mi objevil vítězný tym někde v oblacích na dřevě :))
    Nemuzu najít zpětne prehravani, to bych vam sem normálně nahrála. Ja na to cumela jeste jakou dobu a nechapala.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jakoze měli medailon který jim dal neomezené matro?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Co se mi stalo!? Zůstala jsem ve squadu sama, na mape uz jen mala tecka, zona uz se ani nezastavovala a ja porad nemohla najít ty poslední, tak jsem to uz pak vzdala, že to musí být nejaka chyba a oni byli a az nekde v prdeli v mracich, ale takovym stylem, že tam neměli ani rampu. Sejmuli nějakého bosse, aby meli neomezený materiál a podle me tam pak byli cely zbytek hry.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    MASLIX: Co zavedli boogie bomby, kterými vystupuješ řidiče z aut, tak už dobrý :)
    Ty autíčka mě nebavily
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Tak jak si užíváte novou sezónu? :)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BOD1E: jo uz me poucily decka, ja bych si toho ani nevsiml
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    PALEONTOLOG: Tohle dříve padalo z toho tygra v Lavish lair. Asi jakože měl unlimited ammo. Možná to taky vypadlo z nějakého picnutého NPC.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    takovej normální drop v BR

    ABE
    ABE --- ---
    BOD1E: Jde to ustavet a nebo se oprit do utocnika ARkem ;)
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Nová sezóna se bohužel smrskla na čekání kdy dostanu bleskem. Přišel někdo na to jak se proti tomu bránit?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: jo no to se mi tuhle stalo něco podobnýho v duelech. vidím dva týpky v místnosti - první knock, druhej knock.. a kurva, mám proti sobě stále ještě dva :)
    vidíš s tím zvedáním to je dobrej postřeh, to nemám nakoukaný.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: ja je hlavne nechavam plazit po zemi :)) Bot přijde a zmatene tam beha, nevi jestli léčit nebo střílet - potřebuji pocitat týmy a hráče, proto je nechavam plazit. Driv me vzdy nekdo překvapil ze zalohy, ted vim, že kdyz sundam ctyri a porad se plazi, tak v tom jsou aspon dva týmy a musim jich sejmout osm :D
    Ale ja jsem ten typ, co beha za strelbou, takže pokud je nekde masakr, tak je pak jen dodelas snipou a mas slusny počty.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: rozumim, tyhle obejdes a strilis jen ty najety skiny! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam