• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORDuolingo
    Prostě Duolingo. Perly, "užitečné" fráze k pobavení, otázky, snad i odpovědi, prostor pro navázání kontaktu, tipy, triky...

    kontakty:

    trissie - Lucie (trissieCZ)
    kasumi - kasumisha
    nellas - Nellas (Nellas_)
    quanti - Jana (Quanti)
    sargo - Daioni
    elsinor - Petra (shilohova)
    salvator - Salvator84
    vida - lucy (lucy_new)
    elisebbah - Eli (elielib)
    kazuo_kiriyama - Steppenwolf (Karel59867)
    macska - macska
    cross - cross (vonkreuz)
    caddy - Caddy (Caddy0257)
    gegi - Anna (anvduo)
    moirain - Trirain
    atominator - Nator Atomi (natoratomi)
    francine - Kuukkeli
    troglodyt - Alenash (alenash8)
    indian - Exit:code (ibt23sec5)
    ruthless - Petr1369
    cubeek - aaaaaaabaaacaaad
    aprilmouse - Aprilmouse
    b3da - b3daa
    aether - Aetherix
    hoezo - hoezo (hoezo1)
    proste_lo - Proste_lo
    sheala - ShealaCz
    kral_karel_iv - herbart.j.f.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CADDY: Ale to se sčítá.
    CADDY
    CADDY --- ---
    QUANTI: jo tohle..jo, to me taky stve...otevru Duo, otevru si ranni truhlu...a nahle potom na me vyskoci, ze jsem dostal double z questu, takze vlastne zbytecne... kdyby to aspoň prodlouzilo ten cas...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    CADDY: jako to je jedna věc, když se mi třeba naskytne pod ruku truhla s odměnou za quest. To mě taky prudilo, ale už jsem se celkem naučila na to koukat. Ale tadyto, co ti pošle ten spoluhráč přes týden, to se prostě rovnou objeví, když člověk klikne na blbej tab. Nevím, proč tam nemůže taky být možnost "claim in shop". Teď jsem nestihla udělat cvičení dopoledne, tak nemám ani ranní truhlu a bývala by se hodila. Ale ne, prostě marně vysněžila někde včera o půlnoci :(
    CADDY
    CADDY --- ---
    QUANTI: presne, to me vzdy vezme bes, kdyz omylem kliknu na tohle, co si setrim na specificky cas, misto na nocni sovu/ranni ptace truhlu....
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Mě tak strašně štve, když vidím tečku u truhly, bezmyšlenkovitě na to kliknu a zjistím, že to je friends quest gift, samozřejmě ve chvíli, kdy to už potřebuju vypnout a je mi úplně k ničemu 😭
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TRISSIE: tak snad příště :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LORD_DE_SEIS: pro lepší výsledky to chce postupovat z 20-25. místa, hlásit se v pondělí večer a to celé opakovat minimálně dvakrát po sobě, pak skončíš mezi diamantovejma loserama :-)
    moje aktuální číslo jedna má 796 XP a číslo dva 352XP.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    LORD_DE_SEIS: jojo, tos rozuměl dobře - jsem mezi svými diamantovými salámisty ;))) akorát ten nejvyšší stupeň už není tak extra moc salám ani tam, ale v poměru k tvojí tabulce furt masivně (první má kolem 9000).
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    QUANTI: já myslel, že myslíš poslední fázi turnaje v diamantové lize - tak mi těch 1200 přišlo super

    Tuhle taktiku v pondělí večer musim příští týden vyzkoušet
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    LORD_DE_SEIS: símtě já si jedu svoji salám ligu mezi salám lidma no .) a v pondělí možná zbytečně pověrčivě, ale prostě čekám do večera
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    QUANTI: 1200? tak to je pohoda... ;-)
    u nás to bude asi napínavý...

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zajímavý video, i když nám, který Duo používáme delší dobu, asi nepřináší zas tolik objevnýho.

    Is Duolingo A Useless App?
    https://www.youtube.com/watch?v=Fqj2C6xRWmA
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já jsem v poslední fázi turnaje, mám asi 800 bodů a poslední z "winners" už má přes 1200, takovej čas tomu nejsem ochotná věnovat, tak asi zase nevyhraju :/
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ja to ted nejak nestiham :(
    KUHL
    KUHL --- ---
    LORD_DE_SEIS: ja klasický zapomínám vybrat odměny z friends questu. Tak dlouho si to setrim, až o to prijdu.
    CROSS
    CROSS --- ---
    LORD_DE_SEIS: mě už takhle nachytal mockrát a vždycky mě to nasere, protože další čtvrthodinu na to stejně nemám
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    CROSS: jo, pravidelně všechny gemy utratim nějakym miss-clickem, takže je ani nevyužiju :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    LORD_DE_SEIS: a pak mi šoupne místo tlačítka Continue něco jako Buy extra double XP for 100...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    To mě vždycky dojme, jak se mě Duo snaží naučit hospodařit

    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    tak musim ještě bonus... číslovku vám to u překlepu i opraví :-D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam