• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ZETOR_13: Actually, na Nyxu jsou lidi, co umí nakoupit dělostřeleckou munici, a nejen jí ;) Nemá ani cenu přemejšlet nad nějakou finanční injekcí, tady se bavíme o šesti, sedmi místnejch sumách ;) Probíhá komunikace s nákupčími z prvního a druhého batalionu Mezinárodní legie, ale víc nemůžu ani naznačit.

    ZETOR_13: Snažim se už pár tejdnů překecat Davida k návštěvě doktora, pořád má totiž v hrudníku, krku a ruce střepiny z AGS-17, ale je to hovado líný a pohodlný. Nicméně na léčbu asi přispívat netřeba, to by mělo pokrejt pojištění, případně nějaká dohoda bokem se specializovaným zdravotnickým zařízením ;)

    Až bude spojení s Ondřejem, zjistím, jestli něco nepotřebuje.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    IORETH: Samolepky, hrací d6 kostky s logem na straně 6, můžu zkusit udělat nějaké miniaturky jako z Astra Ukraina projektu (tam je žel poměr cena výkon horší než u ostatního)
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: Já jsem obecně hodně pro drony, dát peníze lidem, co je dokážou nakoupit a dovézt přímo tam.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    mozna gekonovi hosi potrebuji prispet na leceni nebo nejake drony
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    Magnety, odznacky, hrnky... beru vse, ale k cemu ty penize budou? Gekonovi hosi uz zda se nejsou, Iry manzela vzdy rad podporim. Ale jestli se na nyxu nenajde clovek, co umi nakoupit delostreleckou munici, tak me nyx zklame. ;-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    SWIST: Zrovna teď v týdnu jsem si byl vyzvednout.. :D

    SWIST
    SWIST --- ---
    Magnety jsou fajn nápad a třeba ještě pin?
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: jo! Magnet asi taky nutně potřebuju :-)
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: magnety, nutne potrebuji magnety na lednicku, maringotku a vubec :-D
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    WAMP_ELF: hmm jen 16km od baraku :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Když jsme u těch výběrů... U mě na baru je k zakoupení pivo z UA s tím že stojí 500 a to pak posílám na frontu. Můžu vám říct že moc nan odbyt nejde. Tak se zastavte až pojedete Telčí. Měl tu mít výstavu Neivan ale vypadá to že je v branném věku a už nějak nemá energii...
    Kdyžtak tedy v bývalé synagoze na viděnou.

    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: já bych se další edici nalepek taky nebránil, hlavně gaychat brigádu bych užil

    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    IORETH: Za mě triko + hrnek.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    IORETH: hrnky nezní špatně :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Ale nálepky bych každopádně udělala, mám novej noťas a nemám co na něj dát, je strašně prázdnej :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    OK, pokud by byl zájem, můžeme popojet :-)
    Opakovat jen patche a nálepky by asi nevedlo k velkému zájmu, takže bych sortiment trochu rozšířila. Hrňte sem nápady, co by se vám líbilo. Mě momentálně napadají jen hrnky, trika a pivní tácky a to je trochu málo originální :).
    Osobně dost trpím myšlenkou, že UA nemá čím střílet, takže jako cíl (jeden z cílů) bych lobovala za nějaký subjekt schopný dodat reálné "střelivo", třeba drony.
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    Ahoj všem, Vláďa mi zapózoval s "Diskotékou", na kamufláž a nálepky prý zatím nebyl čas. Vláďova jednotka se bohužel také vlastně rozpadla a to asi 2 dny po tom co jsem odjela z Kyjeva. Většina kluků byla přeložena a teď řádí někde u Časiv Jar, ale naštěstí si ještě aspoň stihli nabrat zásoby co jsme přivezli. Vláďa naštěstí zůstává v týlu, zvedli mu šarži a přeložili ho asi o 50km dál. Momentálně je poslední paramedik pro celou jednu oblast, takže auto se mu fakt moc hodí a stejně neví kam dřív skočit

    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    WAMP_ELF: Má se dobře ;)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GEKONZPRAHY: TenKterýNemáDuši je pořád v doma, že jo? Nebo nesmíš nic říkat?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    A... Vláďa a jeho chlapci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam